Web Tekno Haber

Türk Telekom App Store ve Play Store’de Geçerli İndirim Kampanyası

11.06.2020
653
Türk Telekom App Store ve Play Store’de Geçerli İndirim Kampanyası

Türk Telekom indirim kampanyası sayesinde ödeme yaparken avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan  faydalanmak isteyen müşterilerin mutlaka Türk Telekom abonesi olamsı gerekir. Henüz Türk Telekom abonesi değilseniz, abone olmak için SMS gönderebilir, Türk Telekom çağrı merkezini arayabilir ya da size en yakın ofis ve mağazaları ziyaret edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak ve Türk Telekom müşterisi olmak için SMS atmak isteyen kişiler telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra mobil yazıp mesajı 6606’ya gönderebilirler. Türk Telekom’a 444 1 444 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom ile Google Play’de 5 TL Hediye Kazanın

Türk Telekom 5 TL hediye kazanmak ister misiniz? Türk Telekom mobil ödeme ile ilk defa Google Play alışverişi yapmanız halinde, 5 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Google Play ile yapacağınız işlemlerin tümünde hızlı, kolay, pratik ödemeden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Google Play’de ilk ödeme ücretsizdir! 5 TL hediye kampanyası kapsamına bütün ücretli uygulamalar ve filmler, oyunlar, uygulama içi satın alımlar dahil edilmiştir. Kampanya kapsamında indirim miktarı 5 TL’yi geçemez. Kampanyadan her bir Türk Telekom abonesi en çok bir kere faydalanabilir. Eğer Google Play’den satın aldığınız ürün ya da hizmeti geri iade ederseniz, yine de kampanyadan faydalanmış sayılırsınız.

İnternetim Yetmiyor Diyenlere Özel Bedava İnternet Alma Yöntemleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom ile Selfy’liler Google Play’de Kazanıyor

turk telekom selfy firsatlari

turk telekom selfy kampanya

Türk Telekom Selfy kampanyası ile Google Play üzerinden yapacağınız harcamalarda kazanabilirsiniz. Selfy Google Play ile iş birliği yaparak eşi benzeri olmayan bir kampanyaya imza atmıştır. Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin telefonlarından tek bir SMS göndermeleri yeterli olur. Selfy Google Play 5 GB ve Selfy Google Play 10 GB kampanyasına katılabilirsiniz. 5 GB tarife içeriğinde her yöne 750 DK ile her yöne 5 bin SMS ve 5 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler telefonlarının mesaj kısmına Google 5 GB yazdıktan sonra mesajlarını 4545’e gönderebilirler. Kredi almak için ise play 5 TL yazıp mesajı 4545’e gönderebilirsiniz.

Selfy Google Play 10 GB internet kampanyası tarifesi içinde her yöne 750 DK, her yöne 5 bin SMS ve 10 GB internet bulunmaktadır. Kampanyaya katılım için Google 10 GB yazın mesajı 4545’e gönderin. Google kredinizi almak için play 10 TL yazıp mesajı 4545’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Kampanyasına Katılım Detayları

Türk Telekom Selfy kampanyası katılımı için SMS gönderildikten sonra Türk Telekom tarafından tarafınıza onay mesajı gelir. Gönderilen katılım mesajlarının tümü ücretsizdir. Dilerseniz yine SMS aracılığı ile tarifeden 12 fatura dönemi boyunca faydalanacağınıza dair taahhüt verebilirsiniz. Bunun için söz yazın mesajı 5555’e gönderin. Bu şekilde taahhüt vermiş olur ayrıca 10 TL değerinde ek indirim kazanırsınız.

Kampanyaya katılmak isteyen 7 ile 25 yaş arasında olan kişiler, kampanyaya katılım için Google 5 GB yazıp, TC kimlik no ekleyip mesajlarını 4545’e gönderebilirler. Selfy kampanyasında TL almak için Google hesabınız ile oturum açmanız gerekir. Eğer henüz Google hesabınız yoksa, Google hesabı alın. Aksi halde kampanya kapsamında tanımlanan Google Play kredisinden faydalanmanız mümkün olmaz.

Google Play üzerinde açılan sayfada, kodunuzu kullanın alanı çıkacaktır. Bu alana size özel kodun girilmesi gerekir. Ardından Google Play kredisinin hangi hesaba ekleneceğinin kontrol edilmesi gerekir. Gösterilen hesabın doğru olduğundan emin olduktan sonra onayla butonuna basın. Artık hesabınıza tutar eklendiğine göre bütün Google Play harcamaları için hesapta yer alan bakiyeden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, her ay size özel bir kod gönderilir ve bu işlemin her ay tekrar edilmesi gerekir. Bu şekilde 12 ay boyunca avantajdan faydalanmış olursunuz.

Türk Telekom Faturalıya Hepsi Var Kampanyası ile Faturalıya Geçmek için Düşünmeyin!

turk telekom hepsi var kampanyasi

turk telekom hepsi var firsatlari

Türk Telekom Faturalıya Hepsi Var Kampanyası sayesinde anında faturalı olacaksınız. Siz de faturalıya geçerek anında en uygun fiyattan rahat rahat konuşmak ister misiniz? Hem de doyasıya mesajlaşma ve sınırsız internet keyfi yaşayarak? Faturalıda hepsi var kampanyasına geçiş yapmak isteyen kişilerin son 2 aydan birinde verilen fatura ve TC kimlik belgesi ile birlikte Türk Telekom mağazalarının ziyaret edilmesi gerekir. Kampanya kapsamında kişiler her yöne 500 dk, her yöne 5 bin SMS ve 2 GB cepten internet kullanabilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin, telefonlarından SMS göndermeleri yeterlidir. Telefonların mesaj kısmına geldikten sonra hepsi yazın mesajı 5555’e gönderin. Dileyen müşteriler, müşteri hizmetleri aracılığı ile de kampanyaya kayıt olabilirler.

Kampanya kapsamında ne kadar kullanım hakkınız kaldığını öğrenmek isterseniz internet yazdıktan sonra mesajı 5555’e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Tarafınıza iletilen bilgilendirme mesajı son 12 saat bilgisini kapsar.

Türk Telekom 30 GB Hediye Bedava İnternet 750 Dakika ve 750 SMS Kampanyası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom İnternetliye Kral Tarifeler ile Avantajların Keyfini Çıkarın

Türk Telekom İnternetliye Kral Tarifeler ile avantajlı fiyatları yakalamak isteyen abonelerin, müşteri hizmetlerinden ya da SMS göndererek taahhüt vermeleri gerekir. SMS aracılığı ile taahhüt vermek isteyen kişilerin SÖZ yazdıktan sonra mesajlarını 5555’e ücretsiz olarak göndermekeri yeterli olur. Taahhüt kapsamında aylık ücret indirimi anında yapılacaktır ve 12 fatura dönemi boyunca abone indirimli fiyattan faydalanacaktır. 5555’e gönderilen SMS başına aboneler 2 TL SMS ücreti ödeyeceklerdir. İnternetliye Kral 2 GB tarifesi ile her yöne bin DK, her yöne bin SMS ve cepten tam 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Tarifeler kapsamında sunulan veri hizmetleri yalnızca internet APN üzerinden yapılacak olan kullanımları kapsar. Kampanya kullanımı yalnızca yurt içinde geçerlidir, yurt dışını ve KKTC’yi kapsamaz.

Türk Telekom Selfy Mavi Medium Kampanyası Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Selfy Mavi Medium Kampanyası ile 5 GB internet, her yöne 750 DK ve her yöne 5 bin SMS hakkına sahip olursunuz. Oldukça uygun bir fiyattan faydalanabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra MAVİ M yazın ve mesajı 4545’e gönderin. Dileyen müşteriler kampanyaya katılım yapmak için telefonlarından Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarasını da arayabilirler. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin mutlaka Selfy abonesi olması ve Faturalı Mavi Medium 5 GB tarifesine kayıtlı olamsı gerekir. Taahhüt vererek kampanyaya indirimli fiyattan da sahip olabilirsiniz. Bunun için SÖZ yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderebilirsiniz. Taahhüt vermeniz ile birlikte 12 fatura dönemi boyunca indirimli fiyattan faydalanmış olursunuz. Kampanyaya kayıt olmak için 7 ile 25 yaş arasında olan ve henüz Selfy abonesi olmayan kiişler Mavi M yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik no bilgisini 4545’e SMS olarak gönderebilirler.

Kampanyadan faydalanan kişilerin faturalı ya da faturasız başka bir tarifeye geçiş yapmaları halinde kampanya kapsamında sunulan faydalar silinmektedir. Abonelerin kampanya dahilinde sunulan hediye kullanımları üçüncü kişilere devir etmesi siz konusu olamaz. Türk Telekom’a kampanya katılım taahhütü vermek için atılan SMS bedeli 2 TL’dir. Eper kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz iptal mavi m yazdıktan sonra mesajı 4545’e göndermeniz gerekmektedir. Kampanya iptal bilgisi, mesaj gönderilmesinden kısa süre sonra telefonunuza iletilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.