Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Var Mı?

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Var Mı?

Türk Telekom bedava internet kazanmak için bazı hilelerden faydalanabilirsiniz. İnternet paketinizin olur olmadık yerde bittiği, ek internet almak için yeterli TL olmadığı, acil durumlarda bedava internet hileleri çok işinize yarar. Bu hilelerin bazılarından tek sefer için faydalanabilecekken bazılarından ayda 1 kere hatta daha fazla faydalanmanız mümkündür. Hilelerden faydalanmak isteyen kişilerin Türk Telekom müşterisi olmaları ve kampanya koşullarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

Türk Telekom 4.5 G ile Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom 4.5 G ile bedava internet kazanmanız mümkündür. Eğer bireysel faturalı abonesiyseniz ve henüz sim kartınız 4,5 G ile uyumlu hale gelmemişse, bu hileden faydalanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bu hile için, abone merkezlerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Daha sonra ücretsiz olarak sim kartınızı değiştirmeniz mümkündür. Bedava internet kazanmak için sim kartınızı değiştirdikten hemen sonra, telefonunuzun mesaj kısmını ziyaret ederek 4.5 G 30 GB yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Böylece hattınıza anında 1 ay geçerli olacak hediye 30 GB internet gönderebilirsiniz. Eğer hattınıza internet yüklendikten sonra ne kadar internet kaldığını öğrenmek isterseniz, telefonlarınızdan internet yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin, kalan GB’larınızı öğrenin.

Türk Telekom sosyal medya hediye internet kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Fatura Değiştirerek Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom fatura değişimi ile bedava internet kazanmanız hem sizin için hem de doğa için faydalı olacaktır. Eğer faturanızı hala kağıt üzerinde alıyorsanız, bu hileden faydalanabilirsiniz. Bu hileden 1 GB interneti tek sefere mahsus olmak üzere kazanmanız mümkündür. Hediye interneti kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmına gelin. Ardından 1 GB yazın, boşluk bırakın e mail adresini yazın ve mesajı 3008’e gönderin. Hattınıza internet 1 hafta boyunca tanımlı kalacaktır. Bir hafta sonrasında kullanım hakkınız bir sonraki güne devir etmeyecektir.

Türk Telekom Bankadan TL Yüklemesi ile Bedava İnternet Hilesi

turk telekom bankadan tl ile bedava internet firsati

turk telekom bankadan tl ile bedava internet nasil alinir

Türk Telekom banka yüklemesi ile bedava internet kazanmanız için yapmanız gereken tek şey SMS göndermektedir. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra banka yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Mesajı attıktan hemen sonra bankanın farklı kanalları aracılığı ile TL yükleyin. Bunu bankanın atmsi, internet şubesi, telefon bankacılığı, mobil şubesi ile yapabilirsiniz. Ancak bedava internet kazanmanız için şart, yüklemenizin tek seferde en az 40 TL olmasıdır. Toplam yatırdığınız bedel 40 TL olsa dahi, ayrı ayrı yükleme yapmanız halinde bedava internet kazamazsınız. Tek seferde 40 TL yüklemeniz halinde 4 GB bedava internet kazanırsınız. Eğer 50 TL değerinde tek seferde yükleme yaparsanız 5 GB internet kazanmanız mümkündür. 100 TL ve üzeri yükleme yapmanız halinde kazanacağınız internet miktarı 10 GB olacaktır.

Türk Telekom TL Yükleyerek Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom TL yüklemesi ile bedava internet kazanmak için bakiyeniz bittiği anda Türk Telekom’un belirttiği miktarlarda yükleme yapmanız gerekir. Unutmayın ki, TL yüklemesi yaptığınız zaman bunu diğer kampanyalar ile birleştiremezsiniz. Örneğin; 50 TL değerinde bakiye yüklemesi yaptınız ve hediye internetinizi kazandınız. Aynı gün içinde yeniden farklı miktarlarda da olsa TL yükleyerek bedava internet kazanmanız mümkün değildir. Yüklemenizi internet üzerinden, banka hesabınızdan ya da size en yakın Türk Telekom şubesi üzerinden yapabilişiniz. Hattınıza TL yüklendiği anda en geç 24 saat içinde hediye internetiniz de yüklenecektir.

Türk Telekom SMS Dönüştürerek Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom SMS dönüşümü ile bedava internet kazanmak isteyen kişilerin mutlaka Türk Telekom her yöne tarifelerinden bir tanesine abone olması gerekmektedir. Eğer tarife aboneliğinizden kalan SMS’leri kullanmıyorsanız bu SMS’leri internet yerine kullanabilirsiniz. Kullanılmayan SMS’ler internete 1 GB olarak dönüşebilir. Ancak bu işlemi yapabilmek için SMS paketinizden en çok 100 tane SMS’in kullanılmış olması gerekir.  Eğer 101 tane bile SMS göndermiş olsanız, SMS’lerinizi internet olarak kullanamazsınız. SMS’lerinizi internete dönüştürmek için mesaj atmanız gerekir. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına gelin ve dönüştür yazın, mesajı 5555’e gönderin. Eğer 100 taneden fazla SMS kullandıysanız tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilir ve işlemin başarısız olduğu belirtilir.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür ile bedava internet 30 GB’a kadar kazanılabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka faturalı hat kullanıcısı olması gerekir. Gerekli şartı sağlayan kişiler Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasına giriş yapmalı ardından bana özel bölümündeki sil süpür kampanyasına tıklamalıdır. Bu kampanya sayesinde 1 GB ile 30 GB arasında bedava internet kazanma şansını elde etmiş olursunuz.

Türk Telekom Tambu ile Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Tambu ile bedava internet kazanmak için yapmanız gereken ilk şey Selfy uygulaması üzerinden Tambu’yu indirmektir. Bu şekilde 1 GB interneti anında kazanırsınız. Bu hileyi hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri kullanabilir. Ancak bu hileden ancak bir kere faydalanabilirsiniz. Bedava tanımlanan internet bir hafta boyunca geçerli olur. Kullanım hakkı bir sonraki haftaya devir etmez.

Türk Telekom hoş geldin 10 GB bedava internet kampanyasına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazanmak isterseniz ilk olarak Selfy uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamayı ücretsiz olarak Apple Store ya da Google Play üzerinden indirmeniz mümkündür. Uygulamayı indirdikten sonra tek seferde 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile Bedava İnternet Hilesi

turk telekom arayani bil plus internet hediye

turk telekom arayani bil plus bedava internet hilesi

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile bedava internet kazanılabilir. Bu uygulama telefonunuzun kapalı olması halinde sizi kimin aradığını görmenizi sağlayacaktır. Servise abone olmanı halinde sizi arayan kişileri kaçırmayacaksınız. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ya bir aylık ya da 6 aylık faturalı ya da faturasız hat sahibi olması gerekmektedir. Eğer aylık abonelik yaparsanız, bedava internet olarak 1 GB internet kazanırsınız. Bedava internet 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. 6 aylık abone olan kişilerin ayda 1 GB internet kazanmaları mümkündür. Kişiler kısa mesaj göndererek fırsattan faydalanmak istedikleri halde, en geç 48 saat içinde bedava internet hattınıza yüklenecektir. Her Türk Telekom müşterisi bu fırsattan en çok bir kere yararlanma hakkına sahiptir.

Türk Telekom SMS Göndererek Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom SMS ile bedava internet hilesini hem faturalı hem de faturasız aboneler tarafından uygulanabilir. Eğer Türk Telekom’un sadık müşterisiyseniz bu hileyi kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Fırsattan faydalanmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve Yıllar yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e gönderin. Bu şekilde mesaj gönderimi sonrasında 10 GB, 6 GB ya da 3 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Sahipleri için Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom faturasız hat sahipleri için bedava internet yoğun ilgi görmektedir. Faturasız hat sahipleri bu hile ile 1 GB ile 4 GB arasında internet kazanabilirler. Fırsattan yalnızca belli bir süre için faydalanabilecektir. 2020 yılından sonra bu hileden faydalanmak mümkün olmayacaktır. Hile ile bir haftada 1 GB bedava internet ya da 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internetler 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Hic faydalanmadin bu interneten bana hic olmadi

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.