Web Tekno Haber

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2020 Türk Telekom internet kampanyası bütün hızıyla her sene olduğu gibi devam ediyor. Turk Telekom dunyasına geldiğiniz zaman, isterseniz faturalı olun isterseniz faturasız, sizin için mutlaka bir internet kampanyası var! Bununla sınırlı değil konuşma paketleri ve SMS paketleri de sizleri bekliyor! Türk Telekom paketlerinden ve kampanyalarından faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Türk Telekom müşterisi olmaları gerekiyor. Bunu yapmak için Türk Telekom cep merkezini ziyaret edin ve Türk Telekom hattı satın almak istediğinizi ya da geçiş yapmak istediğinizi belirtin.

2020 Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasına katılım göstermek ve bedava internet sahibi olmak istemez misiniz? Bunun için telefonlarınızın SMS kısmına geldikten sonra büyük harfler kullanarak GIGA yazın. Mesajı 5555’e gönderin. Mesajınızı gönderdikten kısa süre sonra ücretsiz internet hattınıza tanımlanır ve buna dair bilgilendirme mesajı gönderilir. Haftanın 2 günü size gönderilen bu bedava interneti kullanabilirsiz.

Bip bedava internet fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

2020 Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Kazanmayı Kim İstemez?!

Türk Telekom Selfy ile bedava internet kulağa ne kadar hoş geliyor! Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturasız hat kullanıcısı olması gerekiyor. Ayrıca müşterilerin Türk Telekom mor kampanyalarından bir tanesine aboneliği olması gerekmektedir.  Bu şartları sağlayan kişiler hatlarına 30 TL ve üzeri TL yükledikleri zaman kampanyaya dahil olmuş olacaklar. Fakat bu yeterli değil. Telefonlarınızın mesaj kısmına büyük harfler ile mor hediye yazın ve mesajı 4545’e gönderin, bedava internet hattınıza tanımlansın.

2020 Türk Telekom ile Anında Bedava 1 GB İnternet Kazanabilirsiniz

Türk Telekom bedava 1 GB internet kazanmak isteyen müşterilerin kredi kartı kullanarak Türk Telekom sitesi üzerinden yükleme yapmaları gerekir. Yükleme en az 15 TL olmalıdır. 1 GB hattınıza tanımlandığınızda bir hafta sonrasında silinecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bireysel hat kullanıcısı olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom’a Numarasını Taşıyanlar Bedava İnternet Kazanıyor

Türk Telekom’a numara taşıyarak bedava internet sahibi olmak hem kolay hem de avantajlıdır! Türk Telekom dışında operatör kullanıyorsanız numaranızı taşıma vakti geldi. İlk kullanım kapsamında geçerli olmak üzere, kapmaya dahilinde 500 MB bedava internet sahibi olursunuz. İnternet kullanımı 1 hafta boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom’a Hoş geldin Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Bedava İnternet Kazanabilirsiniz!

Türk Telekom’a Hoş geldin kampanyası sayesinde Türk Telekom ailesine yeni katılan kişiler bedava internet sahibi oluyorlar. Yalnızca internet yüklemesi değil, ayrıca kişiler TL de kazanıyor. Aileye yeni katıldığınız zaman hattınıza anında 40 TL hediye yüklenir. Yüklenen bu hediye TL ile dilerseniz konuşma, dilerseniz internete girme, dilerseniz de sms atmak mümkündür. Kampanyaya katılım için yeni kullanıcıların SMS göndermeleri gerekmektedir. Telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. BALLI 4 GB yazın. Ardından mesajı 2070’e gönderin. Katılım işte bu kadar kolay.

Selfy bedava internet kampanyasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom’dan 4.5 G Bedava İnternet Kampanyası ile Hızlı İnternetin Keyfini Çıkarın!

Türk Telekom’dan 4.5 G bedava internet kampanyasından faydalanarak hızlı internetin keyfini çıkarmak istemez misiniz? Eğer 4.5 G ile uyumlu bir sim kartınız yoksa, kampanyadan faydalanmak sim kartınızı güncelleştirmeniz gerekiyor. Bu bedava internet kampanyası kullanımlarının 1 ay içinde yapılması gerekir. Bir sonraki ay kullanım hakkı siz hiç kullanmasanız bile silinmiş oluyor. Kampanyaya dahil olmak için önce 4.5 ile uyumlu sim kartınızı telefona takın. Ardından mesaj kısmına gelin 4.5 g sim yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.