Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Son yıllarda internet hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer aldı. Hızlıca yaşamımıza girip odak noktası haline gelmeyi başardı. Günümüz şartlarında neredeyse bütün işlerimizde interneti kullanıyoruz. Bu nedenle evde, iş hayatında ve hatta sosyal hayatımızda bile artık internetsiz olan kişi kalmadı diyebiliriz.

Günlük işlerimizi kolay hale getirmesi ve zaman tasarrufu sağlaması nedeni ile internet yaşamımızın bir parçasıdır. Bizler de bu olanaklardan doyasıya faydalanabilmeniz için Türk Telekom Bedava internet kampanyası hakkında sizlere bilgiler paylaşacağız. Türk Telekom, 178 yıl gibi uzun bir geçmişe sahip olan operatör şirketidir. Müşterilerinin hızla değişmekte olan teknoloji ihtiyaçlarına en iyi bir şekilde yanıt verebilmek için çok çalışmaktadır. 2015 yılından itibaren Türk Telekomünikasyonla ortak yapıda bir araya gelerek ortak olmuştur. Bu nedenle uzun zamandır devam eden hizmetlerine artık daha da iyi şekilde sürdürmeyi hedefliyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyası ile de müşterilerini memnun etmeyi fazlasıyla başarmış durumdadır. Kullanıcıları için hazırlamış olduğu ücretsiz paketler ve hediye olanakları ile Türk Telekom, bu sayede müşteri kitlesinde de önemli ir artış yaşanmasını sağlamış durumdadır.

Avea Türk Telekom Gündüz 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunduğu hizmetler arasında en uygun olan ve gençler için büyük avantajlar sunan Saat Bazlı İnternet Paketleridir. İnternet kullanım oranı bazı durumlarda sadece belirli saatlerde yoğunluk sağlamaktadır. Bu nedenle Türk Telekom Saat Bazlı internet paketi seçeneği ile sizlere bu imkânı sunuyor.

 • Paketin kalan içerik bilgisi için KALAN GUNDUZ 10 GB yazarak 5555’e kısa SMS göndermeniz mümkün.
 • ÖİV ile KDV ücretlerinin de içinde olduğu internet paketi sayesinde sosyal medya, video seyretme gibi alanlarda kullanılabilir.
 • Paket sabah saat 09:00 akşam saat 17:00 arasında geçerli olup 10 GB internet kullanmak için GUNDUZ 10 GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Ardından gelen onay mesajı ile bedava paketinizi kullanabilirsiniz.
 • İptal işlemi için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak yardım almanız mümkün.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının bu kampanyadan faydalanabilmeleri için tek seferde yükleyecek oldukları 30 TL karşılığında 7 gün süresince bu kampanyadan faydalanmaları mümkün. Ancak 30 TL altında gerçekleştirdiğiniz yüklemelerde bu durum sadece 24 saat geçerli olur.

 • 30 TL yüklemeden sonra yapılması gereken şey 1 GB KAZAN yazarak 5555’e kısa mesaj yollamaktır. İsterseniz müşteri hizmetlerini de arayarak bu işlemleri yapabilirsiniz.
 • Eğer kampanyayı devam ettirmek istemiyorsanız iptal işlemleri için IPTAL 1 GB KAZAN yazarak 5555’e SMS yollayın.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet

Türk Telekom müşterileri, ArayanıBil uygulamasını yükleyerek hem bu uygulamadan faydalanabilir hem de kampanya dahilinde hediye internet kazanabilirler.

 • Kampanya dahilinde uygulamayı yükleyen ve ayrıca servis aboneliği başlatan kişilere, haftalık veya aylık olarak hediye 1 GB internet kullanımı kazanabilirler.
 • Bu uygulama için aylık ya da 6 aylık abonelik alternatifleri seçilmesi durumunda bedava 1 GB internet telefon hattınıza kaydedilir.

Türk Telekom Ev Telefonu Müşterilerine Ücretsiz Cepten 3 GB İnternet

Türk Telekom ev kullanıcıları için TT Mobil’de ücretsiz cepten internet kampanyası sayesinde bedava internet sunuyor. Kampanya 12 ay ya da 24 ay kalma sözü veren ev telefonu kullanıcıları için hediye internet imkânı sağlanıyor. Kampanya dahilinde 12 ay kalma sözüne TT Mobil’de geçerli olmak kaydı ile 1 GB internet, 24 ay kalma sözü için TT Mobil’de geçerli olmak üzere 3 GB bedava internet sağlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Neşe dedi ki:

  Fazlasıyla memnunum ama paketlerin gb daha fazla ve ucuz olursa bide ayda bi 5 gb bedava net verirseniz daha çok mutlu oluruz 😊😊😊🦋🌹

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.