Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Türk Telekom’dan bedava internet kazanmak için uygulamalar ile internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey, uygulamayı mobil cihazınıza indirmek! Bu bedava internet kampanyasından faydalanmak için akıllı telefon sahibi olmanız gerekir. Kampanyaya katılmak için ek ücret ödemenize ya da katılım için mesaj bile atmanıza gerek yoktur. Uygulamayı kullanmanız haline bedava internet hattınıza anında otomatik olarak tanımlanacaktır. Bedava tanımlanan internet sayesinde wi fi olmayan yerlerde bile internete bağlanabilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet veren paketleri inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’dan 4.5 G ile Uyumlu Cihazlar için Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan 4.5 G uyumu olan cihazlara özel bedava internet sahibi olmak itemez misiniz? İnternette vakit geçirmeyi seviyorsanız, internette dolaşırken kullanım hakkınızdan yemesin istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu kampanyaya katılmak! Kampanyaya katılmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin.
  • Büyük harfler ile hediye yazın.
  • Boşluk bıraktıktan sonra 10 GB yazın.
  • Mesajı 5555’e kısa mesaj olarak atın.

İşte bedava 10 GB internet sahibi olmak bu kadar kolay! Hem de 10 GB interneti tam 30 gün boyunca kullanabileceksiniz. Kullanım hakkı bir sonraki aya iletilmediğini unutmamanızda fayda var.

Türk Telekom Hattınıza Banka Kartı Ya da Kredi Kartı ile TL Yükleyin, Bedava İnternet Kazanın!

Türk Telekom hattına TL yükleyerek bedava internet kazanmak da mümkündür. Bu kampanyadan internet kazanmak için herhangi bir SMS gönderilmesi gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey TL yüklemektir. Ne kadar yüksek miktarda TL yüklerseniz kazandığınız internet GB miktarı da o kadar yüksek olur. Güvenli TL yüklemesi yapmak adına sanal kart üzerinden işlem yapmanızda fayda var.

Türk Telekom Selfy Kullanıcıları Doyasıya Bedava İnternet Kullanıyorlar

Türk Telekom Selfy kullanarak bedava internet kazanmak oldukça kolay olduğundan tercih edilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Türk Telekom abonesi olmaları gerekmektedir. Sosyal medyada vakit geçirmeyi seven herkes  bu uygulamadan faydalanarak karlı çıkabilirler. Kampanya dahilinde akşam 9 ile sabah 9 arasında internete girmeniz mümkündür. Bunun dışında yapacağınız internet harcamaları kendi paketiniz üzerinden ücretlendirilecektir.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

Türk Telekom Selfy kullanarak bedava internet kazanma yöntemi SMS ile olur. Telefonlarınızdan büyük harfler ile GECE yazın. Ardından mesajı 4545’e gönderin. Kampanyaya katılmak için attığınız SMS ücretsizdir. Kampanyadan hatlarını yeni Türk Telekom’a taşıyan müşteriler de faydalanabilir.

Türk Telekom bedava internet kampanyasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Yeni Gelenlere Özel Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan yeni gelenler için hediye internet kampanyasından faydalanmak ister misiniz? Bunun için son 3 ay içinde Türk Telekom’dan hat almış ya da mevcut hattınızı Türk Telekom’a taşımış olmanız gerekmektedir. Hoş Geldin kampanyası ile ilk ay içinde yeni müşteriler her yöne 750 dk, 750 sms ve 10 gb internet sahibi oluyorlar. Bunlarla sınırlı değil! Türk Telekom’a geldiğiniz zaman, yaptığınız her TL yüklemesinde kazançlı çıkıyorsunuz. Türk Telekom’a ilk geldiğiniz aydan itibaren sonraki 3 ayda, yapacağınız her 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinde ek 5 GB internet sahibi olursunuz.

Hattınıza tanımlanan bedava internet ile Twitter, Instagram ya da Facebook gibi sosyal medya uygulamalarında gezinebilir, haberleri okuyabilir, sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir ya da kaçırdığınız dizinin son bölümünü izleyebilirsiniz! Yüklenen hediye GB’lar kullanmamanız halinde daha sonra kullanılamaz. Hediye haklar bir sonraki aya devretmez. Ne kadar kullanım kaldığını öğrenmek isterseniz Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamada sizi özel hediyeler de bekliyor olacak!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.