Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile hem uygulamaları kullanarak keyifli vakit geçirecek hem de bedava kullanımlar sayesinde internet için ek para ödemekten kurtulacaksınız. İnternet veren uygulama kampanyası sayesinde öğrenciler, ev hanımları, faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları kazançlı çıkarlar. Özellikle internetinizin yersiz bittiği durumlarda bu uygulamalardan bir tanesine bağlanarak sizin için hediyelere göz atabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Kullanıcılarına 4.5 G ile Uyumlu Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan 4.5 G uyumu olan bedava internet kampanyası ile siz de ek internet sahibi olabilirsiniz! Çok fazla internet kullandığınız için internetinizin çabuk mu bitiyor? Ek internet paketlerine para yetiştiremez mi oldunuz? O halde eğer 4.5 G ile uyumu olan bir sim hattı sahibi iseniz 10 GB internet kazanabilirsiniz. Elbette bütün bedava internet veren uygulamalarda olduğu gibi Türk Telekom uygulamasının telefona indirilmesi gerekiyor.

Türk Telekom 4.5 G bedava internet nasıl alınır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Kullanıcılarına 4.5 G ile Uyumlu Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom’dan 4.5 G uyumu olan bedava internet kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken şey bulunduğunuz yerden SMS atmak olacak. Telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin ve büyük harfler ile hediye yazın. Ardından boşluk bırakarak 10 GB yazın. Mesajı 5555’e gönderin. SMS kullanımınızda tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. 1 mesaj bedeli 1 SMS’dir.

Türk Telekom’dan Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyası Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom’dan Sil Süpür Hediye internet kampanyası sayesinde her hafta geçerli bedava internet kazanma şansından faydalanmak ister misiniz? Hediye internet kazanmak istiyorum derseniz yapmanız gereken ilk şey Türk Telekom uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirmektir. Ardından uygulamaya giriş yapın. Daha sona Türk Telekom Sil Süpür oyunu linkine tıklayın, hediye interneti kazanmaya başlayın. Her Perşembe günü sabah saat 8’de uygulama yenilenmektedir. Şansınızı yeniden deneyebilirsiniz. Kampanyada faydalanmak isteyen kişilerin faturalı ya da faturasız hat sahibi olmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile 1 GB İnternet Kazanabilirsiniz

Türk Telekom Arayanı Bil Plus yalnızca Türk Telekom müşterilerine özel olarak sunulmaktadır. Hem faturalı hat kullananlar hem de faturasız hat sahipleri bu uygulamadan faydalanabilirler. Arayan bil uygulaması aylık ücretlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bu aylık ücreti ödüyor olmaları gerekmektedir. Telefon hattınızın kapalı olduğu zamanlarda ya da telefonunuzun çekmediği durumlarda sizi kimlerin aramış olabileceğini merak ediyor musunuz? O halde siz de Arayanı bil plus uygulaması ile bu merakınızı giderebilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom bedava mobil internet kampanyasını inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Faturanızı E Fatura Haline Getirin Anında 1 GB Hediye İnternet Sahibi Olun!

Türk Telekom faturasını e fatura haline getirerek 1 GB internet kazanmak mümkündür. Faturanızı e fatura haline getirdiğiniz zaman daha fazla ağaç katledilmesine de neden olmaz, aynı zamanda çevreye de faydanız dokunur. Faturalarınızı e fatura haline getirerek de kolay takip yapabilirsiniz. Hem e posta üzerinden hem de SMS üzerinden kolayca faturalarınızın durumunun ne olduğunu öğrenirsiniz. Fatura takibi yapmak için ağaç israfı yapma devrinin sonu geldi.

İnternet veren uygulama kampanyasından faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey bir tane SMS atmak! Bunun için aşağıdaki adımları takip edin:

  • SMS bölümüne gelin.
  • 1 GB yazın ve boşluk bırakın.
  • E mail adresinizi yazın.
  • Mesajınızı 3008’e kısa mesaj olarak atın.

Her müşteri en fazla bir kere kampanyaya katılım gösterebilir. Kampanyaya katılacak olan kişilerin en az 3 ay boyunca Türk Telekom tarifesi kullanıyor olması gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.