Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom müşterilerine özel bedava internet paketlerine yılın her döneminde yoğun ilgi gösterilmektedir. Ülkemizde milyonlarca müşterisi bulunan telekomünikasyon devi Türk Telekom, faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm müşterilerinin memnuniyeti için yılın her döneminde geçerli olan bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Bu sayede GSM operatörleri arasında sektördeki rekabette öne çıkmayı başaran Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmeyi de başarmaktadır.

İster faturalı hatta sahip olun ister faturasız, ister tarifenize tanımlı internet paketiniz olsun ister olmasın Türk Telekom bedava internet kampanyalarından siz de çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketi kampanyalarına nasıl katılacağınıza ve hattınıza ücretsiz hediye interneti nasıl tanımlatacağınıza dair detayları yazımızda bulabilirsiniz. Yazımızda yer alan kampanyalara ücretsiz katılım sağlayarak siz de kısa sürede Türk Telekom bedava internet paketi fırsatlarından yararlanabilrisiniz.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet paketine buradan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası ile Bedava İnternet

Türk Telekom yılların hediyesi kampanyası ile bedava internet paketi yapmak hem pratik hem de kolay olmasıyla abonelerin ilk tercihi olmaktadır. Türk Telekom’un sadık müşterilerine özel sunduğu bu kampanya ile kaç yıllık Türk Telekom müşterisi iseniz o kadar bedava internet hediyesi ile 3 fatura dönemi boyunca kazanmaya devam edebilirsiniz. Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyasına katılmak için başvurabileceğiniz iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar:

  • Türk Telekom Mobil Uygulaması üzerinden Yılların Hediyesi Kampanyası’na katılım,
  • Kısa mesaj göndererek Yılların Hediyesi Kampanyası’na katılımdır.

Faturalı ve faturasız abonelerin beğenisine sunulan bu kampanyaya her iki yöntemle katılım da tamamen ücretsizdir. Türk Telekom Yılların Hediyesi  Kampanyasına kısa mesaj yöntemi ile katılmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girin,
  • “YILLAR” yazın,
  • 5555’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Bu kampanyaya ücretsiz olarak katılarak kaç yıllık Türk Telekom müşterisiyseniz o kadar GB boyutunda hediye internet kazanabilirsiniz. Örneğin 5 yıllık Türk Telekom müşterisiyseniz hattınıza 5 GB boyutunda bedava internet tanımlanacaktır. Bununla birlikte eğer 10 ya da 15 yıllık Avea müşterisi olup Türk Telekom aboneliğinizi devam ettiriyorsanız yine bu kadar GB hediye internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Türk Telekom evde internet kampanyaları için tıklayınız.

Türk Telekom 4.5G Uyumlu 30 GB Kampanyası ile Bedava İnternet

Türk Telekom 4.6G uyumlu 30 GB kampanyası ile bedava internet paketi yapmak için kampanya şartlarını yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Hattınıza tam 30 GB boyutunda hediye internet paketi tanımlatmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir.  Ancak bu kampanyadan yararlanmadan önce mutlaka 16 Temmuz 2019 tarihinden önce Türk Telekom abonesi olmuş olmanız gerekmektedir. Aksi halde bu kampanyaya katılsanız bile 30 GB bedava internet hediyesinden yararlanamazsınız.

Eğer sim kartınız hala 3G uyumlu ise sim kartınızı en ykaın Türk Telekom şubesine götürerek 4.5G uyumlu hale getirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir işlem ücreti ödemenize gerek yoktur. Üstüne üstlük sim kartınızı 4.5G uyumlu hale getirdiğiniz için 30 GB bedava internet hakkından yararlanabilirsiniz.  Kampanyaya katılım hakkı her Türk Telekom abonesinin 1 kere olacak şekilde belirlenmiştir. Bu kampanyaya faturalı ve faturasız olmak üzere tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak katılabilmektedir.

Türk Telekom 30 GB bedava internet paketinde kalan kullanım haklarınızı anında öğrenmek için “INTERNET” yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom bedava internet kampanyaları arasında yer alan 4.5G kampanyasını iptal ettirmek isterseniz “IPTAL 4.5 30GB” yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterli olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.