Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom bedava mobil internet paketi kampanyaları, ülkemizde GSM operatörleri arasında yaşanan rekabette müşteri memnuniyeti sağlamak adına uygulamaya konulmaktadır. Türk Telekom abonelerinin beklentilerini boşa çıkarmamak adına kampanyalarını büyük bir titizlikle gerçekleştiren Türk Telekom bedava internet paketleri sayede hem mevcut aboneleri memnun etmeyi hem de bünyesine yeni mobil aboneler kazandırmayı hedeflemektedir.

Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle birlikte mobil internet paketleri de GSM operatör aboneleri tarafından yoğun talep görmektedir. Bunun bilincinde olan Türk Telekom müşterilerinin kullanımına sunduğu bedava mobil internet paketleriyle sektörde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra adından da sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır.

Türk Telekom Tivibu Go ile Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tivibu Go ile bedava mobil internet paketi kampanyası, hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına sunulmaktadır. Tivibu Go Aile Paketi, Sinema Paketi veya Süper Paket üyeliklerine kayıt yapılarak kazanılan bedava internet paketleri sayesinde aboneler birbirinden farklı boyutta hediye internetin tadını çıkarmaktadır. Türk Telekom Tivibu Go ile tüm abonelere sunulan bedava internet paketlerinin kapsamı şu şekildedir:

  • Tivibu Go Aile Paketi 1 GB bedava internet kampanyası
  • Tivibu Go Sinema Paketi 3 GB bedava internet kampanyası
  • Tivibu Go Süper Paket 5 GB bedava internet kampanyası

Türk Telekom Tivibu Go ile bedava mobil internet paketi kampanyasına katılmak için yapılması gerekenler ise oldukça basittir. Hem faturalı hem de faturasız aboneler için aynı olan kampanyaya katılım yöntemleri şu şekilde belirlenmiştir:

  • 12 haneli kampanya kodu “TIVIBUGO kampanya kodu” yazın,
  • 5555’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Türk Telekom evde internet detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura ile Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom e-fatura ile bedava mobil internet paketi kampanyası, hem müşterilerine bedava internet kazandırırken hem de doğayı korumayı amaçlamaktadır. Kağıt tasarrufu yaparak her yıl yüz binlerce ağacın kesilmesini engellemeyi hedefleyen Türk Telekom, sosyal sorumluluk kapsamında normal kağıt faturadan elektronik faturaya geçiş yapan abonelerine bedava internet paketi vermektektedir. Türk Telekom bedava internet paketleri arasında oldukça rağbet gören bu kampanya 2019 yılının sonuna kadar geçerlidir.

Türk Telekom e-fatura talimatı vererek hediye mobil internetin tadını çıkarmak isteyen kullanıcıların yapması gerekenler şu şekildedir:

  • EFATURA yazın,
  • Bir boşluk bıraktıktan sonra güncel olarak kullandığını e-mail adresinizi yazın,
  • 3008’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Türk Telekom e-fatura talimatı ile hem doğanın korunmasına katkıda bulunarak ağaçların kesilmesine engel olabilir hem de 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Kampanyada katılım sınırı bulunmamakla birlikte bir Türk Telekom abonesi bu kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanabilme hakkına sahiptir.

Türk Telekom fiber internet bilgileri için tıklayınız.

Türk Telekom 4.5 G X2 Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4.5 G X2 bedava mobil internet paketi kampanyası ile Sim kartınızı 4.5 G teknolojisiyle uyumlu hale getirirken aynı zamanda tarifenizde bulunan internet paketinin 2 katına bedava olarak sahip olabilirsiniz. Türk Telekom 4.5 G kampanyasına katılmadan önce, örneğin tarifenizde 3 GB aylık internet paketi kullanıyorsanız, bu kampanya ile birlikte 6 GB bedava internete kavuşabileceğiniz gibi tarifenizde 10 GB internet paketiniz varsa kampanyayla birlikte 20 GB aylık mobil internetin anında sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom’un müşteri memnuniyeti sağlayan bu kampanyadan yararlanmak için ilk olarak size en yakın Türk Telekom şubesini ziyaret ederek hattınızı 4.5 G’ye taşımanız gerekmektedir. Bu güncellemeden sonra Türk Telekom bedava internet paketi yapmak için “2KAT” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.