WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom bedava mobil internet paketi kampanyaları 2019 yılında da faturalı ve faturasız Türk Telekom aboneleri tarafından yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Ülkemizde telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri olan Türk Telekom hem sektördeki rekabette rakiplerinden bir adım öne çıkabilmek hem de müşterilerinin memnun edebilmek için pek çok farklı alanda bedava internet paketi kampanyası düzenlemektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için Türk Telekom operatörünün abonesi olmanız yeterlidir. Türk Telekom bedava internet paketi kampanyalarından hemen yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamında yer alan aşamaları birebir uygulayabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB bedava mobil internet paketi kampanyası, tüm Türk Telekom müşterilerinin hiçbir ücret ödemeden katılım gösterebileceği bir kampanya türüdür. Faturalı ya da faturasız müşteri olmanız fark etmeksizin şu adımları uygulayarak haftanın 2 günü bedava internet kullanabileceğiniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz:

  • Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girin,
  • GIGA yazın,
  • 5555’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Türk Telekom evde internet kampanyaları için tıklayınız.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy aboneliği bedava internet paketi kampanyası, yalnızca faturasız hat kullanıcılarına özeldir. Faturasız Türk Telekom abonesi olduktan sonra Selfy tarifesine geçiş yapmanız gerekmektedir. Selfyli olduktan sonra da müşterilerin beğenisine sunulan mor kampanyalarından birine dahil olmanız durumunda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilmek için hattınıza 30 TL ve üzerinde bir tutarda TL yüklemesi yapmanız şart koşulmaktadır. Daha sonra Selfy Bedava internet kampanyası için şu adımları uygulamanız yeterli olacaktır:

  • MOR HEDİYE yazın,
  • 4545’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Mesajı gönderdikten sonra onay mesajı aldığınız andan itibaren Türk Telekom Selfy bedava internet paketini kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Türk Telekom 1 GB bedava mobil internet paketi kampanyası, kredi kartı ile Türk Telekom kurumsal internet sitesi üzerinden 15 TL ve üzeri TL yükleyen tüm abonelerin yararlanabildiği bir kampanya türüdür. Bu şekilde hattına lira yüklemesi yapan tüm Türk Telekom bireysel hat aboneleri 1 hafta boyunca kullanabilecekleri Türk Telekom bedava internet 1 GB hatlarına tanımlatabilirler.

Türk Telekom Numaranı Taşı 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom numaranı taşı ile 500 MB bedava mobil internet paketi kampanyası, Türk Telekom dışındaki diğer telekomünikasyon şirketlerinin abonelerine yöneliktir. Bu kampanya ile diğer operatörlerden numarasını taşıyan tüm Türk Telekom müşterilerine hoş geldin hediyesi olarak tek seferlik 500 MB bedava internet paketi sunulmaktadır.

Türk Telekom internet paketlerine buradan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom hoş geldin kampanyası ile 4 GB bedava mobil internet paketi, Türk Telekom ailesine yeni katılacak aboneler için düzenlenmiştir. 4 GB boyutundaki bedava internet paketinin yanı sıra Türk Telekom ücretsiz olarak yeni hatlara özel 40 TL yükleme yapmaktadır. Türk Telekom aboneleri, faturalı veya faturasız fark etmeksizin bu TL yüklemesini hem mesajlaşma hem de konuşma için kullanabilirler. Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB boyutunda bedava internet paketini tanımlamak için yapmanız gerekenler şunlardır:

  • BALLI 4 GB yazın,
  • 2070’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hatlara özel 1 GB bedava mobil internet kampanyası, Türk Telekom uygulamasını yükleyen müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Akıllı telefonunuzun mağaza bölümüne girdikten sonra sisteme kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle giriş yaparak banka ya da kredi kartı ile hattınıza TL yüklemeniz durumunda 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Yükleme sonun 5555’e 1 GB KAZAN yazıp göndermeni şarttır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.