Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet paketi yapma kampanyaları sayesinde, ek paket almaya gerek duymadan doyasıya internet kullanabilirsiniz. Kullanacağınız internet bedava olduğundan kendi kullanım hakkınızdan yemeyecek. Türk Telekom bedava internet paketi yapmak için yerine getirmeniz gereken şartlar bulunmuyor. Yalnızca Türk Telekom müşterisi olmanız kampanyalardan faydalanmanız için yeterli oluyor.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 4.5 G Abonelerine Özel Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Türk Telekom 4.5 G aboneleri için bedava internet paketi fırsatından yararlanmak için ilk önce 4.5 G sim kartı ile 4.5 ile uyumlu cihaz sahibi olmanız gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdiğinizden emin olduktan sonra SMS göndermeniz gerekiyor. Telefonlarınızdan 4.5 G sim yazın mesajı 5555’e gönderin. Siz mesaj gönderdikten kısa süre sonra hattınıza bedava internet tanımlanır. Hatta tanımlanan kullanım hakkının en geç 1 ay içerisinde kullanılması gerekir. Eğer 1 ay içinde kullanmadığınız haklarınız olursa, bu haklar sonraki ay silinir. Bu kampanya ile 1 GB internet kazanabilirsiniz. Her Türk Telekom müşterisi bu kampanyadan en fazla 1 defaya mahsus olmak üzere bu kampanyadan faydalanabilirler.

Türk Telekom Faturasız Hat Kullanıyorsanız 1 GB Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel 1 GB bedava internet kazanmak istemez misiniz? Bu kampanyadan faydalanmak için önce telefonunuza Türk Telekom mobil uygulamasını indirin. Ardından uygulamaya kendi bilgilerinizi girerek giriş yapın. Uygulamadan TL yükle sekmesine tıklayarak, yükleme yapın. Yüklemeyi hem kredi kartı hem de banka kartı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra kampanyaya katılmak için katılım SMS’i gönderilmesi gerekir.

Türk Telekom Faturasız Hat Kullanıcıları Nasıl 1 GB Bedava İnternet Kazanabilir?

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel 1 GB bedava internet kazanmak için TL yüklemesi yaptıktan sonra SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve büyük harfler ile 1 GB internet kazan yazın. Mesajı 5555’e ücretsiz olarak gönderin. Kullanıcılar her yükleme yaptıktan sonra aynı SMS’i göndererek kampanyaya katılabilirler.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyasına Katılarak Bedava İnternet Kazanmak İstemez misiniz?

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile yeni Türk Telekom aboneleri bedava internet fırsatından faydalanıyorlar. Hem de bu şekilde kişiler 4 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyorlar. Bununla sınırlı değil. Ayrıca kişiler Türk Telekom hatlarına tam 40 TL hediye TL de yüklemiş oluyorlar. Hatta tanımlanan Tl ile kişiler dilerseler bu TL ile internet paketi satın alabilir, dilerseler sevdikleri ile konuşabilir, dilerseler de SMS gönderebililer. Kullanımlar müşterilerin kendi tercihidir.

Türk Telekom 4.5 G bedava internet nasıl alınır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hattınıza Yükleme Yaparak Bedava İnternetin Keyfini Çıkarın!

Türk Telekom hattına TL yükleyerek bedava internet kazanmak internet kazanmanın en avantajlı yöntemlerinden bir tanesidir. Çünkü zaten kişiler hatlarını kullanmak için TL yükleyeceklerdir. Bu sırada bedava internet kazanmak neden olmasın ki? Türk Telekom hattına kredi kartınız ya da banka kartınız ile Türk Telekom resmi internet aracılığı ile TL yüklemesi yapmanız gerekir. Bu sayede 1 GB internet sahibi olursunuz. Kampanyaya katılmak için en az 15 TL değerinde TL yüklemek gerekir. Hattınıza tanımlanan 1 GB değerinde internet toplam 1 hafta geçerli olacaktır. Sonra kullanımınız hattınızdan silinir. Bu nedenle belirtilen süre içinde kullanımı yapmanızda fayda var. Türk Telekom bedava internet paketi yapmak isteyen kişilerin bireysel hat kullanıcısı olan aboneler olması gerekmektedir. Henüz bireysel abonesi değilseniz, bireysel abone olmak için size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.