Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

2020 Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılarak ek internet sahibi olabilirsiniz. Hem de internet kazanmak için ücret ödemeniz gerekmiyor! Hem faturalı hem de faturasız olan hatlar için ayrı ayrı internet kampanyası bulunuyor. Hem uygulamalar hem de diğer kampanyalar sayesinde bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bazı kampanyalar oyun oynayarak kazanmanıza karşılık bile sizi internet sahibi yapıyor. Yani hem oyun oynuyor hem de internet kazanıyorsunuz!

Türk Telekom Selfy Sosyal Large ile Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom Selfy Sosyal Large sosyal medyada zaman geçirmeyi seven kişiler için birebirdir. Bu kampanyaya katılmanız halinde yalnızca internet değil aynı zamanda 5000 SMS ve 750 DK konuşmanın da sahibi olursunuz. Kazandığınız ek internet ile dilerseniz Facebook’ta arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, dilerseniz Instagram’a post atabilir, dilerseniz de Youtube’da dilediğiniz videoyu izleyebilirsiniz!

Ayrıca Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalara bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom Selfy Sosyal Large kampanyasından  faydalanmak için kullandığınız Türk Telekom hattı üzerinden büyük harfler ile Sosyal Large yazın. Ardından mesajı 4545’e gönderin. Bu kampanyadan faydalanmak için illa SMS atmanıza gerek yok. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak da bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan katılmak isteyen kişilerin Selfy üyesi olması gerekiyor. Ayrıca faturalı sosyal large tarifesine kayıt yapılmalıdır. Eğer hala gerekli kayıtları yaptırmadıysanız, Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal X Large Kampanyası ile Bol Bol İnternetin Keyfini Çıkarabilirsiniz!

Türk Telekom Selfy Sosyal X Large kampanyası ile hem internetin, hem mesaj atmanın hem de konuşmanın tadına varacaksınız. Bu kampanya dahilinde:

  • 750 DK,
  • 5000 SMS,
  • 10 GB internet kazanırsınız.

Kazandıklarınız bununla sınırlı değil. Sahip olduğunuz internet paketine ek olarak Facebook, Twitter, Instagram’da geçerli 5 GB ek internetin de sahibi olursunuz.

Türk Telekom Selfy Sosyal X Large Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Selfy Sosyal X Large kampanyasına katılmak isteyen kişiler eğer hali hazırda Selfy’li iseler, büyük harfler ile Sosyal X large yazarak boşluk bırakmalı, ardından TC kimlik no bilgilerini de yazarak 4545’e SMS göndermelidirler.Selfy’li olmak için Türk Telekom müşterileri 7 ile 25 yaş arasında olmaları gerekmektedir. Eğer başka bir faturalı ya da faturasız tarifeye geçiş yaparsanız kampanya dahilinde hattınıza tanımlanan kullanımlarınız silinir. Kampanya ile kazanılan hakların bir başka kişiye devredilmesi söz konusu değildir. Eğer numaranız başka bir operatörde yer alıyorsa ve internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, taahhüt onay SMS’i göndermeniz gerekir. Taahhüt onay SMS bedeli 2 TL’dir.

Türk Telekom 4.5 G bedava internet nasıl alınır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Deneme Kampanyasından Faydalananlar Kazanıyor!

Türk Telekom Arayanı Bil Plus deneme kampanyasından faydalanarak tam 1 ay boyunca ücret ödememeye ne dersiniz? Bu servise abone olmanız halinde hem bedava internet kazanırsınız, hem de size gelen aramaların hiç birini kaçırmamış olursunuz. Bu internet kampanyasından Türk Telekom faturalı müşterileri faydalanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin büyük harfler ile EVET yazdıktan sonra 7067’ye göndermeleri yeterlidir. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere faydalanma hakkına sahiptir.

Telefonunuz kapalı olduğu zamanda kimin tarafından kaç kere arandığınızı ve ne zaman arandığınızı bilmek mi istiyorsunuz? Tek bir SMS ile hem de internet hediyesi ile 1 ay boyunca ücretsiz olarak bu kampanyadan faydalanmaya ne dersiniz? Hem de sizi arayan kişilerin ad ve soyad bilgilerini de öğrenirsiniz. Bu sayede beni kim aradı diye düşünmekle kendinizi yormazsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Canan dedi ki:

    Faturalı hatlar kullanabiliyo ama faturaya ek ücret olurmu

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.