Web Tekno Haber

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Veren Paketleri

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Veren Paketleri

Türk Telekom bedava internet paketleri, Türk Telekom kullanıcılarının internet paketlerinin beklenmedik anlarda bitmesiyle birlikte, kullanıcılara çözüm oluşturuyor. Hat sahipleri, bedava internet veren uygulamaları kullanarak, internet paketi sorunlarının çözülmelerini sağlayabiliyorlar. Türk Telekom hattı sahiplerinin bedava internet kazanmaları için birden fazla yol bulunuyor. İsteyen kullanıcılar bu yolların hepsini kullanabilme ve tüm bedava internet fırsatlarından yararlanabilme hakkına sahip. Bu nedenle tüm yolları bilmek, Türk Telekom bedava internet veren paketleri aracılığıyla daha fazla internet kazanılmasını sağlar.

2020 Türk Telekom’dan Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom’dan bedava internet kazandıran uygulamalar, Türk Telekom’un kullanıcılarına özel olarak sunduğu uygulamalar olarak karşınıza çıkar. Türk Telekom uygulamalarının yanı sıra, bazı durumlarda operatöre SMS göndererek alabileceğiniz bedava internet seçenekleri de yer alıyor. Örneğin Arayanı Bil servisini kullanmak, bedava internet kazanabilmeniz konusunda size yardımcı oluyor. Bununla birlikte Sil Süpür, Selfy gibi kampanyaları takip ederek, birçok internet kampanyasından yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

Türk Telekom En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasından Bedava İnternet

turk telekom sil supur firsatlari

turk telekom sil supur avantajlari

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası ile bedava internet kazanmak için, Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na sahip olmanız gerekmektedir. Bu uygulamanın telefonunuzda bulunması, Sil Süpür kampanyasından yararlanmanız için tek şarttır. Bu kampanya kapsamında Türk Telekom kullanıcıları 10 GB’a kadar hediye internet kazanabilme şansına sahip olurlar. Sil Süpür kampanyasından sadece Çarşamba ve Cuma günleri yararlanılabilmektedir. Bu nedenle Çarşamba ve Cuma günlerinin kaçırılmaması gerekir.

Kampanyayı kullanmak için Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapın. Sil Süpür seçeneği üzerinden Türk Telekom’un sunduğu hediyeleri kazanın. Hediyeler arasında 10 GB’a kadar internet olmasının yanı sıra, Muud Premium üyelik, konuşma ve SMS paketi gibi farklı seçenekler de yer alıyor. İnternet paketi kazanabilmenizin yanı sıra, diğer hediye seçeneklerinden de yararlanma şansı yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Öğrenci Kampanyası

Türk Telekom öğrencilere özel bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Bunun için sizden beklenen sadece öğrenci olmanız. Birçok bedava internet kampanyasından yararlanabilir, Selfy uygulamasının sunduğu ayrıcalıklardan faydalanabilen tarafta olabilirsiniz.

Öğrencilere özel kampanyaların süresi ve sunulan kampanyaların çeşitliliği zaman içerisinde değişmektedir. Bu nedenle sunulan kampanyaları kaçırmamak ve haberdar olabilmek için, sürekli bir takip içerisinde olmanız gerekmektedir. Türk Telekom, öğrenci kampanyaları açısından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir ve kampanyalar sürekli yenilenmektedir. Sürekli devam eden kampanyaları arasında da Selfy uygulamasının sunduğu kampanyalar bulunmaktadır. Bunun haricindeki kampanyaları da Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’ndan görebilirsiniz.  Böylece kampanyaların takibini kolay bir şekilde uygulama üzerinden de yapabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Medyaya Özel Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom sosyal medya internet kampanyası, sosyal medyadan uzak kalmak istemeyenlere özel olarak tasarlanmış bir kampanyadır. Sosyal medya kampanyası sayesinde, sosyal medya hesaplarınıza her an her yerde ulaşım sağlama şansına sahip olabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet veren paketleri veren kampanyalardan birisi olan sosyal medya kampanyasından yararlanmak için, SOSYAL PAKET yazarak 5555’e göndermeniz gerekmektedir. SMS karşılığında hattınıza sadece Facebook, Twitter ya da Instagram gibi sosyal medya mecralarında kullanabileceğiniz 2GB internet tanımlanır.

Bu bedava internet kampanyası, yalnızca sosyal medya hesaplarında kullanılabilmektedir. Başka bir mecrada 2GB internet paketinizden eksilmez. İnternet paketiniz bitse bile, 2 GB hediye internetinizle sosyal medya erişiminize devam edebilirsiniz. 2 GB internet hattınıza tanımlandığında, bunun 1GB’ı Whatsapp uygulaması üzerinde kullanılabilir. Diğer 1 GB da Instagram, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’dan 1 GB bedava internet kazanmanın birçok yolu var. Bunlardan bir tanesi e- fatura kullanmak. Doğanın korunması adına e-fatura sistemiyle de çalışan Türk Telekom, doğayı korurken kullanıcıları da memnun etmeye çalışıyor. Türk Telekom müşterileri e-fatura kullanmayı tercih ederek, operatörden 1 GB internet kazanma hakkına sahip oluyorlar.

E-fatura sistemini kullanarak 1 GB internet kazanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken şey, SMS bölümüne 1GB boşluk e-mail adresini yazarak, 3008’e mesaj atmak. Sonrasında faturalar e-mail adresine mail yoluyla iletilmeye başlar ve doğaya karşı iyi bir adım atarken, aynı zamanda bedava internet de kazanmış olursunuz.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy uygulaması ile bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarına, farklı farklı bedava internet kazanma seçenekleri sunuluyor. Slefy kullanıcılarının bedava internet kazanmasını sağlayan şeylerden birisi, mesaj bölümüne girerek DOPDOLU HEDIYE yazmaları ve bu mesajı 4545’e göndermeleri. Bunun sonucunda hattınıza 1 GB hediye internet tanımlanmış olur.

Selfy ile 1 GB internet kazanmanın bir başka yolundan daha söz etmek gerekirse, Selfy Mor kampanyasından söz etmek gerekir. Selfy Mor kampanyası kapsamında yine SMS bölümüne MOR HEDIYE yazıp, 4545’e SMS atın. Karşılığında hattınıza 1 GB internet yüklenecektir. Slefy servisi öğrencilere özel olarak sunulan bir servistir. Bu nedenle bu servisten sadece öğrenciler yararlanabilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB Bedava İnternet fırsatlarına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

turk telekom arayani bil firsatlari

turk telekom arayani bil kampanyalari

Türk Telekom Arayanı Bil servisinden bedava internet kazanabilirsiniz. Arayanı Bil servisi, telefonunuz kapalı olduğunda ya da çekmediğinde, birisi sizi aradığında bunun size SMS yoluyla bildirilmesini sağlayan bir servis. ArayanıBil Plus servisine abone olan Türk Telekom kullanıcıları, kendilerini arayanlardan haberdar oldukları gibi, aynı zamanda bedava internet kazanma şansı da elde etmiş oluyorlar.

Arayanı Bil Plus servisine abone olmak için, SMS bölümüne PLUS yazarak mesajı 7065’e göndermeniz gerekir. Aboneliğiniz başladıktan sonra 1GB bedava internetinizi almak için de SMS bölümüne yine PLUS yazarak, bu kez 7066’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Aboneliğiniz başladıysa, 1GB hediye internet paketiniz de hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un hediye internet kampanyaları arasında yer alan bir başka kampanya, Türk Telekom’un ’Hediye İnternet Kampanyası olarak nitelendirdiği bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında sevdiklerinizden internet alabilir ya da sevdiklerinize internet gönderebilirsiniz. Gönderilmek istenen internetin ücreti miktarına göre değişir. Belirlenen internet miktarlarından birisini seçerek sevdiklerinize gönderdiğiniz internet ücretleri, faturanıza yansımaktadır. Hediye internet göndermek için ücretlendirme;

  • 100 MB 9 TL
  • 250 MB 12 TL
  • 1 GB 19 TL
  • 4 GB 39 TL

Hediye internet göndermek için yine telefonunuzun mesaj kısmına gelerek, HEDIYE boşluk internet göndermek istediğiniz telefon numarası ve göndermek istediğiniz internet miktarını yazıp, 9433’e SMS atmanız gerekir.  Böylece sevdiklerinizle internet alışverişi yapma şansına da sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Uygulamalarının Kullanım Süresi

Türk Telekom bedava internet kullanımının süresi, her kampanyada değişebilmektedir. Fakat birçok kampanya yıl boyunca yani 2020 yılı içerisinde geçerlidir. Türk Telekom kullanıcılarının karşısına her yıl farklı kampanayalar ile çıkmaktadır ve bu kampanyaların birçoğu yıl içerisinde geçerli olur.

Bazı kampanyalar ise haftalık ya da aylık olarak kullanılabilmektedir. Yıl içerisinde süresi biten kampanyalar hakkında, kampanyadan yararlanmak isteyenlere gerekli bilgiler verilmektedir. Türk Telekom bedava internet veren paketleri, kullanım süresi bağlamında değişiklik gösterdiği için, Türk Telekom interneti hattınıza tanımladıktan sonra size bir bilgilendirme mesajı da yollar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.