Web Tekno Haber

Türk Telekom Bedava Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava mobil internet paketi kampanyası, faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm Türk Telekom müşterilerinin anında yararlanabileceği fırsatları içermektedir. Bilindiği üzere ülkemizde GSM operatörleri arasında yoğun bir rekabet yaşanmaktadır. Sektörün dev firmalarından biri olan Türk Telekom, telekomünikasyon şirketleri arasında rakiplerinden öne çıkmak ve sadık abonelerine müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla yılın her döneminde bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Türk Telekom bedava mobil internet kampanyalarından yararlanarak hattınıza belirli günler boyunca kullanabileceğiniz hediye internet paketi tanımlatmak sanıldığı kadar zor değildir. Yazımızda yer alan kampanyalara katılım aşamalarını dikkatlice okuyarak bu işlemleri gerçekleştirmeniz durumunda siz de Türk Telekom hattınıza bedava internet paketi yapabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Aile Boyu İnternet Paketi Kampanyası

Türk Telekom aile boyu bedava internet paketi kampanyası, mobil abonelere özel olarak sunulmaktadır. Faturalı ya da faturasız hatta sahip olan tüm Türk Telekom aboneleri “Ailece 6 GB” ve “Ailece 15 GB” bedava internet hizmetlerinden hemen yararlanabilme şansına sahiptir. Türk Telekom’un müşteri memnuniyeti amacıyla kullanıma sunduğu bu kampanyalardan yararlanmak için siz de yeni bir Türk Telekom hattı alabilir ya da farklı bir operatöre sahipseniz Türk Telekom’a geçiş yapabilirsiniz. Hattınızı Türk Telekom’a taşımak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Türk Telekom ailesinin sadık müşterilerine sunulan Ailece 6 GB ve Ailece 15 GB hediye internet paketlerinden yararlanmak için 24 aylık internet fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom Ailece 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ailece 6 GB bedava mobil internet paketi kampanyası, Türk Telekom abonelerinin hatlarına bedava internet tanımlatabilecekleri en popüler kampanyalardan biridir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom faturalı ya da faturasız fark etmeksizin abonelerini ayırmadan bir aile gibi gördüğü için tüm müşterilerine bu kampanyadan yararlanma fırsatı sunmuştur.

Türk Telekom‘un bedava internet paketi kampanyalarından yararlanmak için tarifenizde mevcut durumda internet paketinizi  olup olmaması bir önem ifade etmemektedir. İsterseniz hattınızda halihazırda kullandığınız bedava internet paketi varken de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak Türk Telekom ailece 6 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için şu aşamaları gerçekleştirmeniz gerekmektedir:

 • Akıllı telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne girin,
 • SOZ yazın,
 • 5555’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Türk Telekom evde fiber internet için linke tıklayınız.

Türk Telekom Ailece 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ailece 15 GB bedava mobil internet paketi kampanyası için yapmanız gerekenler de önceki kampanyalarda olduğu gibi oldukça basit ve pratiktir. Türk Telekom faturalı veya faturasız abonelere sunulan kampanya, başka GSM operatörlerinden Türk Telekom’a geçiş yapan ya da yeni hat satın alan kullanıcılar için de geçerli olmaktadır. Ailece 15 GB internet paketi kampanyasına dahil olmak için 24 aylık indirimden faydalanma imkanınızı değerlendirebilirsiniz. Bu kampanyaya dahil olmak için cep telefonunuzdan 5555’e SOZ yazıp kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Mesajınız kısa süre içinde onaylandığında size bildirim gelecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava mobil internet paketi kampanyaları, yalnızca yılın belirli dönemlerinde değil, yaz kış fark etmeksizin her döneminde müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Genellikle her abonenin yalnızca 1 kere faydalanabileceği bu kampanyalarda 1 GB’dan başlamak üzere 2, 5, 10, 15 ve hatta 30 GB boyutlarına kadar ücretsiz hediye internet sunulmaktadır. Türk Telekom bedava mobil internet kampanyaları ile tarifeniz ne olursa olsun kısa sürede kampanyaya katılarak bedava internetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bu kampanyalar ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ferhat dedi ki:

  Bende istiyorum

 2. Zamira dedi ki:

  Bende istiyorum

 3. Rasit guner dedi ki:

  Bende isdiyorum

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.