Web Tekno Haber

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Reklamı yayınlanan reklam ile abonelere bedava internet kazanma şansı verilmektedir. Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Reklamı ile müşterilerin abone olma yıllarının 3 katı değerinde hediye internet hatlarına tanımlanacaktır. 1 yıl abone olanlara 3 GB, 5 yıllık abonelere 15 GB, 10 yıllık abonelere ise 30 GB bedava internet verilecektir.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Alma Yolları Nelerdir?

turk telekom benim icin hediye gb

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB almak için ilk olarak faturasız hatta sahip olmak gerekir. Daha sonra 25 TL ya da bu miktarın üzerinde faturasız hatlara TL yüklendiği zaman Türk Telekom müşterisi ne kadar sürede firmaya abone ise onun 3 katı kadar hediye internet kazanacaktır. TL yüklenmesinin tamamlanmasının ardından Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinde yer alan “Online İşlemler” kısmından kazanılan hediye internet bakılabilir ve kullanıma başlanabilir.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Miktarları Nelerdir?

Aşağıda Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB verilme miktarları ile ilgili detaylar sırasıyla yer alır:

 • 1 yıllık abonelere 3 GB,
 • 2 yıllık abonelere 6 GB,
 • 3 yıllık abonelere 9 GB,
 • 4 yıllık abonelere 12 GB,
 • 5 yıllık aboneler 15 GB,
 • 6 yıllık abonelere 18 GB,
 • 7 yıllık abonelere 21 GB,
 • 8 yıllık abonelere 24 GB,
 • 9 yıllık abonelere 27 GB,
 • 10 yıllık abonelere ise 30 GB hediye internet 25 TL ve üzeri faturasız hatlara TL yüklendiği andan itibaren hatlara tanımlanacaktır.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Hangi Şartları İstiyor?

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB alma ile ilgili koşulları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Türk Telekom faturasız hat sahibi olmak gerekir.
 • Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Türk Telekom faturasız hat müşterileri 24 TL ve üstünde faturasız hatlarına para yatırmalıdır.
 • Hatlara tanımlanacak olan hediye interneti aboneler sadece yurt içi sınırlarında kullanabilme şansını elde eder.
 • Kazanılan hediye internetler bir başkası ile kesinlikle paylaşılamaz.
 • Bu kampanyadan faydalanacak olanlar Türk Telekom’a ne kadar sürede abone ise, 3 katı kadar bedava internet kazanacaktır.
 • Aboneler bu kampanyayı iptal etme, durdurma ya da değiştirme haklarını kullanabilir.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Paketleri Hangileri?

Türk Telekom Benim için İnternet Hediye GB paketleri hakkında detayları şu şekilde verebiliriz:

 • Sil Süpür kampanyası ile bedava internet kazanmak mümkündür. Bu paketten yararlanmak için öncelikle Türk Telekom’un mobil uygulamasını cep telefonlarına indirmek gerekir. Daha sonra “Online İşlemler” sekmesi üzerinden hediye internetinizi kullanabilirsiniz.
 • BTK Akademi paketi ile yazılımcılar bedava internet kullanabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için BTK Akademi portalini kullanmak gerekir. Bu kampanya kapsamında 6 GB hediye internet hatlara tanımlanır. Kampanyadan yararlanmak için aboneler cep telefonlarının mesaj bölümüne “BTK Akademi” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidir.
 • 5G 30 GB Hediye kampanyası ile 1 ay boyunca kullanılabilecek 30 GB bedava internet hatlara tanımlanır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Türk Telekom mağazalarına gidilip SİM kart 4.5G uyumlu olacak şekilde yaptırılmalıdır. 3G uyumlu SİM kart 4.5G uyumlu yaptırıldıktan hemen sonra 30 GB hediye interneti kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmayı bırakmak isteyenler, cep telefonlarının mesaj bölümüne “IPTAL 4.5G 30 GB” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelidir.
 • Hoş Geldin kampanyası kapsamında da 25 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom mağazasından yeni hat almanız gerekir. 3 ay süresince yapılacak olan 30 TL üzeri para yüklemelerinde 15 GB hediye internet kazanma şansı elde etmek mümkündür.
 • Hediye Sosyal Medya kampanyası ile WhatsApp, Facebook ve Twitter uygulamalarını hediye internet ile kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom faturasız hat sahibi olmak gerekir. Aynı zamanda bu kampanyadan sadece kadın müşteriler faydalanabilir. Hediye internet kazanmak için ayda bir defa faturasız hatta 30 TL ödeme yapılması gerekir. Daha sonra cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “SOSYAL PAKET” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz. Mesajı gönderdikten sonra hattınıza 2 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • E-Fatura Hediye 1 GB kampanyası ile 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “1GBisim@gmail.com” yazıp 3008’e kısa mesaj göndermelisiniz. Bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilme şansınız vardır.
 • Siri İle Lira Paylaş kampanyası kapsamında da 500 MB hediye internet hatlara tanımlanır. Bu hediye interneti kazanmak için öncelikle iPhone cep telefonlarında yer alan Siri uygulamasına giriş yaparak rehberinizde faturasız hat sahiplerinin hepsine TL göndermeniz gerekir. Bu işlemi bir defa yapmanız durumunda gün sonuna kadar kullanabileceğiniz 500 MB bedava internet kazanacaksınız. Gelen hediye internetin kullanılmaması durumunda süresi bittiğinde hemen silinmektedir. Bu kampanyadan sadece İphone cep telefonuna sahip olan müşteriler faydalanabilmektedir.
 • Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan kampanyası sayesinde de müşteriler bedava internet kullanma hakkını elde eder. Hediye interneti kazanmak için öncelikle yakınlarınıza 1 GB ya da 4 GB hediye internet göndermeniz gerekir. 1 GB hediye internet gönderilmesi durumunda haftalık olarak kullanılacak 1 GB hediye internet hatlara tanımlanır. 4 GB hediye internet gönderildiğinde ise aylık kullanabileceğiniz 4 GB bedava internet kazanma şansınız vardır. 1 GB hediye internet gönderimi için 19 TL, 4 GB hediye internet gönderimleri için 39 TL ücretlendirmeler yapılacaktır.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Yeni Yılda Nasıl Alınır?

turk telekom benim icin internet hediye gb

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB kampanyası kapsamında sunulan Yeni Yıl Demek Bol GB Demek paketinden yararlanmak için Türk Telekom faturalı hat sahibi olmak gerekir. Bunun için Türk Telekom mobil uygulamasına giriş yaparak Ek 5 GB internet paketinin 15 TL karşılığında satın alınması gerekir. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra hattınıza 15 GB hediye internet tanımlanacaktır. 3 ay boyunca 15 GB hediye interneti kullanma hakkınız vardır.

Türk Telekom Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Sil Süpür Uygulaması Nasıldır?

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB kampanyası dahilinde sunulan Sil Süpür paketi ile hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Türk Telekom mobil uygulamasını cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirmeniz gerekir. Daha sonra uygulamaya giriş yapıp sil süpür işlemlerini tamamlamalısınız. İşlemlerin tamamlanmasından hemen sonra bedava internet ya da sınırsız konuşma hakkını elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB Nasıl Gönderilir?

Türk Telekom Benim İçin Hediye İnternet GB kazanmak için öncelikle 3G uyumlu SİM kartının 4.5G uyumlu SİM kart ile değiştirilmesi gerekir. Bunun için en yakın Türk Telekom mağazalarına gitmelisiniz. Sim kartın değiştirilmesinden sonra cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “4.5G” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekir. Bu sayede hattınıza 1 GB hediye tanımlanmış olacaktır. Bu bedava internet sadece yurt içinde kullanılabilir. Aynı zamanda kazanılan hediye internet bir başkası ile hiçbir koşulda paylaşılamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.