Web Tekno Haber

Türk Telekom Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir?

Türk Telekom Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir?

Türk Telekom’un bol GB’lı faturalı paketleri Türk Telekom bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş paketlerdir. Türk Telekom bireysel faturalı aboneler için hazırlanan bu paketler, uygun fiyata bol GB içeren internet imkanı sunmaktadır. Böylelikle aboneler, hem internetsiz kalmamış olacak hem de kendilerine özel fiyat seçenekleriyle karşılaşacaktır. Türk Telekom Bol GB’lı Faturalı Paketler abonelere özel fiyat ve internet seçenekleri ile hazırlanmıştır.

Türk Telekom Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Bol GB’lı Faturalı Paketler Nelerdir?

Türk Telekom bol GB’lı faturalı tarifeler şu şekildedir:

 • Türk Telekom 4 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 6 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 8 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 10 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 12 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 15 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 20 GB Tarifesi;
 • Türk Telekom 25 GB Tarifesidir.

Türk Telekom 4 GB Tarifesi Nedir?

Türk Telekom’un faturalı 4 GB Tarifesi, bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir tarifedir. Tarife 12 aylık taahhüt içermektedir. Ancak 4 GB tarifesinden taahhütsüz olarak da yararlanmak mümkündür. Tarifenin içerisinde 4 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 1000 SMS kullanımı mevcuttur. Taahhütlü aylık ücret 25 TL; taahhütsüz aylık ücret ise 45 TL şeklindedir. 4 GB tarifesinin detayları ise şu şekildedir:

 • 27 Nisan 2018 itibarıyla tarifeye kayıt olan aboneler için taahhütsüz aylık ücret 45TL, 12 fatura dönemi geçerli taahhütlü aylık ücret ise 25 TL olarak uygulanacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşterilerin internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar durdurulacaktır.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan aboneler adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarifeye Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
 • Söz konusu tarifeyi taahhütlü kullanan müşteriler ilk 3 ay içinde tarifelerini iptal etmeleri halinde herhangi bir erken iptal bedeli ödemezler. İlk 3 aydan sonra yapılacak iptallerde bu bedel alınacaktır.
 • Söz konusu SMS’ler web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan aboneler veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan aboneler bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti öderler ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılır.

Tarifenin taahhüt detayları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Tarifelerden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca devam edecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca taahhüt verip ilk 3 fatura dönemi içerisinde taahhütten cayılması durumunda hiç bir taahhüt cezası yansıtılmaz.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 3 fatura döneminden sonraki 9 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmaz.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olur.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555’e SMS göndererek taahhüt veren abonelerin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Türk Telekom 6 GB Tarifesi

Türk Telekom faturalı 6 GB Tarifesi, Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir tarifedir. Tarife kapsamında abonelere, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 6 GB cepten internet verilecektir. Tarifenin aylık ücreti 50 TL şeklindedir ve tarifeden indirimli yararlanmak isteyen aboneler ilk 12 ay için taahhüt vermeleri gerekir. Tarifeden sadece Türk Telekom bireysel faturalı aboneler yararlanabilecektir ve kullanım hakları sadece yurt içinde geçerli olacaktır.

Türk Telekom 8 GB Tarifesi Nedir?

Türk Telekom 8 GB Tarifesi, bireysel faturalı hat sahipleri için hazırlanmış bir tarifedir. Türk Telekom bol GB’lı faturalı paketler kapsamındaki bu tarifeden yararlanmak isteyen aboneler, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak tarifeyi kullanmaya başlayabilirler. Müşterilere 8 GB tarifesi kapsamında her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 8 GB cepten internet verilecektir. Buradaki faydalar yurt içinde geçerli olacaktır ve tarifenin 30 günlük ücreti 50 TL şeklindedir. Tarife ile ilgili diğer bilgiler ise 4 GB tarifesinde olduğu gibidir.

Türk Telekom 10 GB ve 12 GB Tarifeleri

Türk Telekom faturalı 10 ve 12 GB tarifelerinin içeriği sırası ile aşağıdaki gibidir:

 • Türk Telekom 10 GB tarifesinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 10 GB cepten internet bulunmaktadır. Bu kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • 10 GB tarifesinin aylık ücreti 60 TL şeklindedir. Tarifeden indirimli olarak yararlanmak isteyen bireysel faturalı aboneler tarifeye taahhütlü bir şekilde gelmelidir.
 • Türk Telekom 12 GB tarifesinin içerisinde her yöne 1000 SMS kullanımı, her yöne 1000 dakika konuşma ve 12 GB cepten internet bulunur. Aboneler bu kullanım faydalarını sadece yurt içinde kullanabilirler.
 • 12 GB tarifesinin aylık ücreti ise 65 TL şeklindedir. Tarifeden indirimli yararlanmak isteyen müşteriler taahhütlü bir şekilde tarifeye gelmelidir.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır? Detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 15 GB ve 20 GB Tarifeleri

Türk Telekom faturalı 15 GB ve 20 GB tarifeleri hakkındaki bilgi sırası ile şu şekildedir:

 • Türk Telekom 15 GB tarifesinin içinde her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 15 GB cepten internet bulunmaktadır. Bu faydalar sadece yurt içinde geçerlidir.
 • 15 GB tarifesinin aylık ücreti ise 75 TL’dir.
 • Türk Telekom 20 GB tarifesinde ise yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakika konuşma, yurt içinde geçerli her yöne 1000 SMS kullanımı ve yine yurt içinde geçerli 20 GB cepten internet bulunur.
 • 20 GB tarifesinin aylık ücreti 95 TL şeklinde belirlenmiştir.

Türk Telekom Faturalı 25 GB Tarifesi

Türk Telekom 25 GB tarifesi Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli olup tarife içerisindeki bütün faydalar yurt içinde kullanılabilecektir. Tarife kapsamında abonelere her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet verilecektir. Tarifenin KDV dahil olmak üzere aylık ücreti 105 TL şeklindedir. Söz konusu bu tarifeler hakkındaki diğer detaylar Türk Telekom bol GB’lı faturalı paketlerde olduğu gibidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.