Web Tekno Haber

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye Ediyor!

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye Ediyor!

Türk Telekom Dijital Depo yeni üyelere 25 GB hediye kampanyası kapsamında verilen haklardan yararlanmak için dijital depo mobil uygulamasını cihazınıza indirip kurmanız gerekir. Türk Telekom Dijital Depo 25 GB kampanyası belirli tarihler arası geçerlidir ve kampanya süresi bitince Dijital Depo kotanız 2 GB üzerinden şekillenir.

Türk Telekom Dijital Depo Nedir?

Türk Telekom Dijital Depo mobil uygulaması 4 Ocak 2019 tarihinde piyasaya sunulan bir bulut depolama platformudur. Dijital Depo mobil uygulaması ilk başlarda sadece mobil cihazlarda çalışır, tarayıcı erişimli web ara yüz hizmeti sunulan seçenekler arasında yer almazken şimdi istenilen her noktadan bulut depolama sistemine giriş yapmak mümkün.

Türk Telekom telekomünikasyon şirketi tarafından sağlanan Dijital Depo uygulamasının bulut depolama hizmeti ücretli veya ücretsiz oluşturulan üyelikler ile kullanıma açıktır. Bu mobil uygulama ile bulut üzerinde depolanan içeriklerinizi güvenle saklarken erişim olanağı sunulur.

Türk Telekom Dijital Depo Nasıl Kurulur?

turk telekom dijital depo nasil kurulur

Çeşitli alternatifler ile kullanıcıya sunulan Türk Telekom Dijital Depo mobil uygulamasını indirmek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

Türk Telekom Dijital Depo mobil uygulamasını uygulama mağazaları üzerinden indirip kurmak;

 • iOS cihazınız için App Store platformunu açınız. Arama motoruna Dijital Depo yazarak uygulamaya erişim sağlanabilir. Bu adımdan sonra Dijital Depo mobil uygulamasını cihazınıza indirip kurarak ücretli veya ücretsiz üyeliğiniz ile kullanıma başlayabilirsiniz.
 • Android cihazınız için Google Play Store platformunu açınız. Arama motoru aracılığı ile Türk Telekom Dijital Depo mobil uygulamasına erişerek cihazınıza indirilme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işleminizden sonra ücretli veya ücretsiz üyelik oluşturmanız dâhilinde bulut saklama alanınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Huawei cihazlarınız için App Gallery platformunu açınız. App Gallery arama motoru üzerinden Dijital Dope mobil uygulamasına erişim sağlayarak ücretsiz şekilde indirme başlatabilirsiniz. Uygulamanın cihazınıza indirilmesi sonucunda bulut depolama hizmetinden üyeliğiniz dâhilinde yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Dijital Depo sistemini web ara yüzü üzerinden kurmak;

 • Türk Telekom Dijital Depo bulut sistemine mobil uygulama yerine tarayıcınız üzerinden de giriş yapma seçeneğiniz vardır.
 • Dijital Depo resmi internet adresi dijitaldepo.com üzerinden üyelik başlatabilir veya mevcut hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
 • İnternet sitesinin ana sayfasına girişlerde ekranın sağ üst bölümünde “üye ol” veya “giriş yap” butonları yer alır. Üyelik başlatmak için GSM numaranız, e-posta adresinizi girerek şifre oluşturmanız istenir. Bu işlem sonucunda oluşturulan bulut depolama hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Resmi internet sitesi üzerinden giriş yapmak için GSM numaranız veya e-posta adresiniz ile şifrenizi girerek hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
 • Bu aşamada şifrenizi unuttuğunuz dönemlerde tek şifre ile kolay giriş seçeneğinden yararlanma hakkınız da bulunur.

Türk Telekom yeni prime 20 tarifesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Dijital Depo Özellikleri Nelerdir?

Bulut depolama hizmeti veren Türk Telekom Dijital Depo platformunun kullanıcılara sunduğu özellikleri şu şekildedir:

 • Dijital Depo platformu, kullanıcılarına uygun üyelik tutarları sunar. 4.99 TL fiyatlar ile başlayarak 50 GB, 500 GB ve 1 TB saklama alanları sunar.
 • Dijital Depo platformu ile dosyalarınızı güvenle saklayarak cihazlarınızda kullanım alanları açabilirsiniz.
 • Dijital Depo kullanımlarınız sonrasında USB bellek veya harici disk taşımanıza gerek kalmaz.
 • Dijital Depo ’da yer alan dosyalarınıza internet bağlantılı her noktada erişim sağlayabilirsiniz.
 • Dosyalarınız çeşitli nedenler ile cihazlarınızdan silinirse Dijital Depo sisteminde hala yer alır. Dijital Depo sisteminden siz silmediğiniz sürece dosyalarınız saklanır.
 • Dijital Depo dosyalarınızın yedekleme işlemi otomatik ve hızlı şekilde yapılır.
 • Dijital Depo 1 GB büyüklüğündeki dosyaları arkadaşlarınız ile paylaşımınıza izin verir.
 • Sistem grafiği kullanımınıza ayrılan boş alanları size hatırlatır.
 • Galeri, son olaylar, geri dönüşüm, paylaşılan dosyalar, dosyalarım gibi alt menüleri ile ihtiyaçlarınıza anında cevap verme kapasitesine sahiptir.

Türk Telekom Dijital Depo Üyelik Ücretlendirme Periyodları Nasıldır?

Türk Telekom Dijital Depo bulut sistemi kullanıcılarına 2 GB ücretsiz kullanım alanı sunarken 2 GB üzerin kullanımlar ücretlendirmelere tabii edilir. Türk Telekom Dijital Depo üyeliklerinin ücretlendirilmesi şu şekildedir:

 • Dijital Depo üyeliklerinde 50 GB saklama alanları için vergiler dâhil %18 KDV ile aylık 4,99 TL üzerinden ücretlendirilir.
 • Dijital Depo üyeliklerinde 500 GB saklama alanları için vergiler dâhil %18 KDV ile aylık 13,99 TL üzerinden ücretlendirilir.
 • Dijital Depo üyeliklerinde 1 TB saklama alanları için vergiler dâhil %18 KDV ile aylık 19,99 TL üzerinden ücretlendirilir.

Ücretli üyeliklerin yanı sıra tüm operatör kullanıcıları Dijital Depo bulut depolama sistemini ücretsiz olarak da kullanabilir. İlk kullanımlarda Dijital Depo 25 GB kullanım alanı hediye eder.

Türk Telekom Dijital Depo Saklama Alanını Yükseltmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

2 GB saklama alanının yetersiz geldiği durumlarda Dijital Depo saklama alanınızın kapasitesini yükseltmek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Size en yakın ofis veya bayiler aracılığı ile Dijital Depo kapasitenizi yükseltebilirsiniz.
 • Çağrı merkezi aracılığı ile müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek kapasitenizi arttırabilirsiniz.
 • Dijital Depo resmi internet adresinin “paketler ve fiyatlar” menüsünden ihtiyacınıza uygun paketi “satın al” butonu üzerinden alabilirsiniz.

Türk Telekom Dijital Depo Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

turk telekom dijital depo uyeligi

Türk Telekom Dijital Depo üyeliğinizi iptal etmek için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Türk Telekom Dijital Depo üyeliğinizi en yakın Türk Telekom mağazalarına giderek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Türk Telekom çağrı merkezleri üzerinden Dijital Depo üyeliği iptal edilebilir.
 • App Store üzerinden oluşturulan üyeliklerin iptal talebi market üzerinden iletilmelidir.

Çeşitli nedenler ile iptal edeceğiniz üyelik sonrasında hesabınızda bulunan verileriniz 1 ay bekletilir. Daha sonrasında kalıcı olarak silinir.

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Dijital Depo yeni üyelere 25 GB hediye kampanyası kapsamında; mobil uygulamayı cihazına ilk kez indirip, kod ile üyelik başlatan kullanıcılara ücretsiz olarak 25 GB saklama alanı hediye edilir.

Türk Telekom Dijital Depo mobil uygulaması bulut depolama servisidir. Bu platform üzerinde fotoğraf, belge, video, müzik gibi çeşitli dosyalarınızı saklayabilirsiniz. Dosyalarınız otomatik olarak yedeklenerek silinme ihtimallerinin önüne geçilir. Cihaz kameranız ile çekilen video ve fotoğraflar otomatik olarak bulut sistemine aktarılır.

Türk Telekom mobil ödeme ile Turpkin indirim fırsatı detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Dijital Depo Yeni Üyelere 25 GB Hediye Kampanyası Kimler İçindir?

Türk Telekom Dijital Depo 25 GB kampanyasından yararlanma hakkı bulunan kişiler şu şekildedir:

 • Türk Telekom Dijital Depo mobil uygulamasını cihazına ilk kez indirip, kod ile üyelik oluşturan kullanıcılar kampanya kapsamında sunulan avantajlardan yararlanma fırsatı elde eder.
 • Türk Telekom Dijital Depo platformunu tüm operatör kullanıcılarının kullanma hakkı vardır. Kullanımlar Türk Telekom aboneleri ile sınırlı kalmaz.

Türk Telekom Dijital Depo Üyeliği Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Dijital Depo 25 GB kampanyasından yararlanmak için Dijital Depo üyeliğinin başlatılması şu şekildedir:

 • Uygulama mağazaları üzerinden Dijital Depo mobil uygulamasını cihazınıza indiriniz.
 • Uygulamanın giriş ekranından GSM numaranız, e-posta adresiniz ve güçlü bir şifre girerek hesabınızı oluşturunuz.
 • Giriş yapılmasının ardından “ayarlar” menüsüne girerek promosyon kodu alanını açınız.
 • Bu alana “Evdendegüzel” kodunu girerek ücretsiz Dijital Depo 25 GB kampanyasına katılım hakkı elde edilir.

Kampanya kapsamında sunulan haklar 3 ay geçerlidir. Daha sonrasında ücretli üyelik başlatabilir veya 2 GB saklama alanı ile ücretsiz üyeliğinize devam edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Sefa enes canli dedi ki:

  Cook iyi hir uygulama

 2. Sefa enes canli dedi ki:

  Cok guzel bir site

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.