Web Tekno Haber

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan

Türk Telekom dopdolu internet kampanyası kullanıcıların daha fazla internete erişim sağlamaları için sunulan bir kampanyadır. Türk Telekom dopdolu internet kampanyasına başvuran müşterilere anında 1 GB internet hediyesi verilmektedir.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası Nedir?

Dopdolu internet kampanyası Selfy’li olan kullanıcılar için sunulan bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belli miktarlarda yapılan TL yüklemelerine karşı hatta 1 GB internet tanımlanmaktadır. Her yükleme için geçerli olan 1 GB hediye internet kullanımı 1 ay geçerlidir. Her ay yapacakları yüklemeler ile kazanan Selfy’liler, kampanyadan faydalanabilmek için en az 30 TL yükleme yapmış olmaları gerekmektedir. Faturasız hat kullanan Türk Telekom Selfy kullanıcılarına sunulan bu kampanya sayesinde daha fazla internet kullanımı imkânı sunulmaktadır. Bol internetli ve uygun fiyatlı kullanım seçeneklerine sahip olan Selfy programı, Türk Telekom’un genç kullanıcılarına sunduğu bir programdır. Gençlere daha uygun fiyatlar ile internet ve paket erişimi sunan Türk Telekom, dopdolu internet kampanyası ile aylık ekstra 1 GB internet kazanılmasını sağlamaktadır.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Türk Telekom’da bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyasına Başvuru Şartları Nelerdir?

turk telekom dopdolu basvurusu

Dopdolu internet kampanya başvuru şartı kullanıcıların Selfy’li olmasıdır. Selfy’li olan kullanıcıların hatlarına Dopdolu kampanyası kapsamında Dopdolu 1 GB, Dopdolu 2 GB veya Dopdolu 3 GB paketlerinin aktif olarak tanımlı olması gerekmektedir. Bu paketleri hali hazırda kullanmakta olan abonelerin faydalanabileceği 1 GB hediye, aylık olarak 30 TL ve üzeri ödeme yapıldığında aktif olarak kullanılabilmektedir. Abonelerin öncelikli olarak hediye kampanyadan faydalanabilmek için kampanya katılımında bulunmaları ve katılım SMS’ini göndermeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için son 48 saat içinde 30 TL ve üzerini TL yüklemesinde bulunulmuş olması gerekmektedir. 1 GB olarak verilen hediye paketinden 30 gün boyunca faydalanma imkânı bulunmaktadır. Son 48 saat içinde yapılan 30 TL ve üzerin TL yüklemelerinin yanı sıra SMS gönderildikten sonra ilerleyen 30 gün içinde yapılan yüklemelerden kampanyadan faydalanılmasını sağlamaktadır. Bir ay içinde birden fazla kez paketten faydalanma imkânı bulunmamaktadır. Bir aylık hediye paketi alındıktan ve bir aylık süre dolduktan sonra tekrar 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılarak hediye internetten tekrar faydalanma imkânı bulunmaktadır. Kullanıcıların bu kampanyadan faydalanabilmeleri için son katılım tarihi 31 Aralık 2019 olup bu tarihten önce katılım yapmış olan kullanıcıların paketten faydalanmaya devam etmeleri mümkündür.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Dopdolu internet kampanyasına başvurmak isteyen kullanıcıların DOPDOLU HEDİYE yazarak 4545’a göndermeleri gerekmektedir. Gönderim işlemi sonrasında Türk Telekom tarafından kullanıcılara onay mesajı gelmektedir. SMS gönderilmeden önceki 48 saat boyunca 30 TL ve üzeri yükleme yapmış olan kullanıcılara, SMS gönderimi ile 1 GB internet aktifleşerek hatlarına tanımlanmaktadır. SMS gönderimi sonrasındaki 30 gün boyunca yapılacak olan 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri ile de paketin aktifleşmesi mümkündür. 1 GB hediye aktifleştiği andan itibaren 30 gün kullanım sunmaktadır ve 30 günün sonunda tekrar 30 TL ve üzeri yüklendiğinde hatta 1 GB hediye tanımlanarak kullanıma devam edilmesi sağlanmaktadır. Türk Telekom dopdolu internet paketi kullanıcıların uzun süre hediye internetten faydalanmalarını ve paketlerine ek 1 GB internet elde etmelerini sağlayan bir pakettir. Türk Telekom Selfy kullanıcılarına sunulan bu paket ile için dopdolu paketlerinden kullanılması gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Nedir?

Türk Telekom Selfy Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu özel avantajlar elde etmelerini sağlayan bir platformdur. Selfy’li olmak için kullanıcıların sahip olmaları gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Gerekli özellikleri taşıyan kullanıcıların Selfy’e geçmeleri ve Selfy paketlerinden faydalanmaları mümkündür. Gençlere yeni bir dünya sunulmasını ve paketlerden daha uygun fiyatlardan faydalanmasını sağlayan Selfy, gençlerin taleplerine göre şekillenen bir yapıdır. Hem faturalı hem faturasız tüm hatlar için geçerli olan Selfy uygulamasından faydalanabilmek için 7 – 25 yaş aralığında olunması yeterlidir. Genç kullanıcıların daha uygun fiyatlara paketlerden faydalanabilmelerini sağlayan Selfy, uygun şartları taşıyan tüm müşterilerin faydalanabileceği bir platformdur.

Türk Telekom Selfy’li Nasıl Olunur?

Selfy’li olmak isteyen Türk Telekom kullanıcıların T.C. kimlik numaraları Selfy programına katılmaları mümkündür. SELFY yazıp 4545’e gönderilerek Selfy’li olunması mümkündür. Selfy dünyasında paketler daha uygun fiyatlıdır ve gençlerin isteklerine bağlı olarak daha bol internetli paketler uygulanabilmektedir. Kampanyalardan faydalanan kullanıcıların hatlarının kendi adları üzerine olması gerekmemektedir. Hattın farklı bir kullanıcıya ait olduğu durumlarda kullanıcıların T.C. kimlikleri ile faydalanılması ve işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. Faturalı ve faturasız hat farkı gözetmeksizin 7 – 25 yaş aralığındaki tüm kullanıcıların faydalanabileceği Selfy sistemi için alınan paketler dışında ekstra bir ücret ödemesi talep edilmemektedir. Kullanıcıların Selfy kullanabilmesi için tek bir T.C. kimlik üzerinden bir tane hat kullanma hakları bulunmaktadır. Aynı T.C. kimlik numarası ile birden fazla hatta Selfy kullanımı yapılması mümkün değildir.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası Kullanım Koşulları Nelerdir?

Dopdolu internet kampanya kullanım koşulları arasında yer alan en önemli şart kullanıcının Selfy’li olmasıdır. Selfy’li olmayan kullanıcıların faydalanamayacağı paketten faydalanmak için öncelikli olarak Selfy’e geçiş yapılması gerekmektedir. Ardından dopdolu paketlerinden birinin kullanılıyor olması gerekmektedir. 1, 2 ve 3 GB olmak üzere farklı internet içerikleri bulunan dopdolu paketlerinden faydalanan kullanıcılara sunulan 1 GB internet paketinin kullanımı 31 Aralık 2020 tarihine kadardır. Kullanıcıların her ay TL yüklemesi ile kullanabilecekleri hediye kampanya, pakete ek 1 GB internet sunmaktadır.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

dopdolu internet firsatlari

Dopdolu internet kampanya iptali için kullanıcıların IPTAL DOPDOLU HEDİYE yazarak 4545’e göndermeleri yeterlidir. Bu SMS gönderildikten sonra yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde kullanıcılara 1 GB hediye verilmeyecektir. İptal işlemi sonrasında kampanya yenilemesi yapılmazken önceki kullanım hakkının süre bitene kadar kullanıma devam edilmesi sağlanmaktadır. Kampanyanın iptali ile kullanıcıların kampanyadan tekrar faydalanma imkanları bulunmamaktadır.

Türk Telekom EGM En Uygun Ek İnternet Paketleri Hangileridir? Hakkında bilgiler yazımızdadır.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası Kalan Kullanım Öğrenme

Dopdolu internet kalan kullanım bilgisi için kullanıcıların KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e göndermeleri yeterlidir. Bu şekilde kampanya kullanım bilgilerini öğrenmeleri mümkündür. Ayrıca KALAN yazıp 5555’e göndererek hat üzerine tanımlı tüm paketlerin kullanım kalan bilgisine ulaşılması mümkündür. SMS yerine Türk Telekom uygulaması üzerinden de bilgi alınabilmektedir. Online işlemler uygulaması indirildikten sonra giriş yapılarak kalan kullanım bilgisine ulaşılabilir, diğer paketlerin içeriklerine bakılabilir ve kullanıcıya özgü hediye kampanyalarından haberdar olunabilir.

Türk Telekom Online İşlemler Mobil Uygulaması

Online işlemler uygulaması Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanıma uygundur. Play Store üzerinden uygulamayı indirerek kullanabilirsiniz. İndirme işlemi sonrasında telefon numaranızı girmeli ve #952 numarasından uygulama giriş şifresi talep etmeniz gerekmektedir. Elde edilen şifre ile uygulamaya giriş yapılabileceği gibi resim veya parmak izi seçenekleri ile de giriş yapılması mümkündür. Giriş yapıldıktan sonra kullanıcıların kalan paket bilgilerine ana sayfa üzerinden ulaşmaları mümkündür. Uygulama fatura ve kalan bakiye bilgisi, paket seçenekleri, kazı kazan ve Türk Telekom dopdolu internet kalan bilgisi gibi bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.