Web Tekno Haber

Türk Telekom EGM En Uygun Ek İnternet Paketleri Hangileridir?

Türk Telekom EGM En Uygun Ek İnternet Paketleri Hangileridir?

Türk Telekom ek internet paketleri Emniyet Genel Müdürlüğü Protokol teklifleri ile avantajlı şekilde satın alınabilir. EGM ek internet kampanyaları artık çok daha avantajlı. Zenginleştirilen EGM tarifeleri sayesinde EGM çalışanları hem iş arkadaşları hem de sevdikleri ile çok daha avantajlı bir şekilde konuşabilirler. İnternet paketlerinden, konuşma dakikalarına ve SMS haklarına kadar avantajlı tarifeler EGM çalışanlarını bekliyor. Bu kampanyalardan yalnızca EGM çalışanları ile referans olunan yakınlarının faydalanması mümkündür. Katılım yapacak kişilerin, kimlikleri ile birlikte statülerini de belgelemeleri gerekmektedir. Kampanyalardan ayrıca Polis Meslek Yüksek okulu, Polis Koleji, Polis Akademisi, emekli olmuş EGM kadrosunda çalışan personeller de yararlanabilecektir.

Türk Telekom EGM Kampanyalarına Nasıl Katılabilirim?

turk telekom egm firsatlari

turk telekom egm indirimleri

Türk Telekom EGM kampanyasına katılmak isteyen kişilerin yukarıda sayılan kişilerden biri olması gerekir. EGM çalışanları 3 kişiye referans olarak bu kişilerin de EGM çalışanlarına özel ek internet ve diğer kampanyalardan faydalanmasını sağlayabilir. Önceden bir başka kamu çalışanının referansı vasıtası ile herhangi bir tarifeden faydalanan kişiler bu kampanyalardan yeniden faydalanamazlar. EGM çalışanları kendi adlarına en çok 7 hat satın alabilirler. Hangi kampanyaya katıldığınız fark etmeksizin, tarife kapsamında kalan kullanımlarınızı öğrenmek için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın ve mesajı 5555’e ücretsiz olarak gönderin. Kalan kullanım mesajı mesaj gönderildikten önce son 12 saati kapsamaktadır.

EGM kampanyalarına katıldığınız zaman SMS, internet ve ses haklarınızın tümü için yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım mesajı gelir. Kullanımlar bu yüzdelere ulaştığı zaman Türk Telekom tarafından size uyarı mesajı gönderilir.

Türk Telekom App Store ve Play Store’de Geçerli İndirim Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom EGM 2 GB Tarifesi ile Cepten İnternet Keyfi Yapın!

Türk Telekom EGM 2 GB tarifesi ile uygun bir fiyattan avantajlı pakete sahip olmaya ne dersiniz? Grup içi 5 bin DK, her yöne 500 DK, her yöne 100 SMS ve cepten 2 GB internet keyfi Türk Telekom’da sizleri bekliyor. İndirimli tarife ücretinden tarifeye numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile gelen kişiler faydalanabilecektir. Tarife değiştirmek isteyen müşteriler EGM protokol tarifesinde yer alıyorlarsa bu kişilerin kimlik belgesi ibraz etmesine gerek yoktur. Müşteri hizmetleri aracılığı ile kişiler kolay bir şekilde tarife değişikliği yapabilirler. EGM kimlik ibrazı yapacak olan kişiler bu ibrazı ancak bayiler aracı ile yapabilirler. SMS ile tarifeye geçmek isteyen kişilerin telefonlarından EGM yazdıktan sonra boşluk bırakıp  2 GB yazıp mesajı 5555’e ücretsiz göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom EGM 2 GB Tarifesinden Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom EGM 2 GB tarifesinden yararlanacak kişiler başında kampanya adından da anlaşıldığı üzere EGM çalışanları gelir. Ancak EGM çalışanlarının referans olduğu kişiler de bu kampanyadan faydalanabilirler. Tarifeye geçiş yapmak isteyen kişiler dilerseler online işlem merkezinden dilerseler de faturalı emniyet genel müdürlüğü protokol tarifelerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. EGM çalışanı iseniz en çok 3 kişiye referans olabilirsiniz. Kampanya kapsamında güncel borç bilgisini öğrenmek isteyen aboneler telefonlarından güncel yazıp mesajı 5555’e göndererek ücretsiz sorgulama yapabilirler. Aynı ay içinde yapılan bütün sorgulamalar ücretsizdir. Tarife kalan kullanım haklarını öğrenmek isteyen aboneler ise, 9333 hattını ücretsiz arayabilirler. Aboneler telefonlarından yıldız 124 kare tuşlarını tuşlayarak da kalan kullanımları hakkında bilgi sahibi olurlar. Kalan kullanımlar ile ilgili abonelerin yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım yapmaları halinde Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Türk Telekom EGM Kamu Mini Tarifesi ile Karlı Çıkın

Türk Telekom EGM Kamu Mini Tarifesi kapsamında aboneler her yöne 250 SMS, 250 MB internet, her yöne 250 DK ve grup içi 5 bin 400 SMS sahibi olurlar. Tarifeden faydalanmak isteyen kişilerin SMS ile tarifeye geçiş yapması için telefonlarının mesaj kısmına gelerek EGM Mini yazmaları ve mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS tamamen ücretsizdir. Tarife kapsamında ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz fatura döneminde kalan konuşma süreniz için ses yazın, SMS hakkınız için SMS yazın, internet hakkınız için internet yazın mesajı 5555’e gönderin. Eğer tarife üyesi olunduktan sonra abone başka bir faturalı ya da faturasız tarifeye geçiş yaparsa, tarife kapsamında dakikalar, internet hakkı ve SMS’ler otomatik olarak hattan silinir.

Türk Telekom EGM Kamu Mega Tarifesi ile Zengin İçeriklere Doyun

Türk Telekom EGM Kamu Mega Tarifesi zengin içerik arayan EGM çalışanları için ideal seçenektir. Bu tarife kapsamında EGM çalışanları 4 GB internet, bin SMS, her yöne bin DK ve grup içi 5 bin 400 SMS kullanabilirler. Eğer hali hazırda EGM çalışanı EGM protokol tarifelerinden birinden yararlanıyorsa, bu tarifeye geçiş yapılması için herhangi bir belge ibrazı gerekmeyecektir. Ancak diğer tarifelerde yer alan müşterilerin bu tarifeye geçmek istemesi halinde mutlaka statülerini belirleyen kimlik belgeleri ile birlikte Türk Telekom mağaza ve ofislerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Henüz tarifeye geçmediyseniz ve geçmek istiyorsanız, EGM MEGA yazdıktan sonra 5555 kısa koduna ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Eğer EGM çalışanı size referans olduysa siz de bu tarifeden aynı şekilde faydalanabilirsiniz. Polis koleji öğrencisi, polis meslek okulu öğrencileri, EGM kadrosundan emekli olan kişiler ve Polis akademisi öğrencileri de bu tarifeden faydalanabilirler.

Faturalıya Geçen Türk Telekom Abonesi EGM Çalışanları Kazanıyor

turk telekom egm indirimleri

turk telekom egm calisanlari indirim

Türk Telekom abonesi EGM çalışanları faturasız hattan faturalı hatta geçtikleri zaman bedava internet kazanma fırsatını elde ediyorlar. Bu kampanyaya katılım diğer Türk Telekom aboneleri için de açıktır. Kampanyadan hediye kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak Türk Telekom online işlemler menüsünü indirmesi gerekmektedir. Online İşlemler uygulamasına Google Play ya da Apple Store üzerinden erişebilirsiniz. Online İşlemler uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın. Daha sonra uygulamadan Sil Süpür aracını bulun. Bu araç sayesinde 2020 yılının sonuna kadar bedava internet kazanma hakkına sahip olursunuz! Sil Süpür sayesinde yalnızca bedava internet kazanmakla kalmaz, aynı zamanda bedava DK’lar, SMS’ler ve diğer sürpriz hediyelerin de keyfini çıkarırsınız. Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir.

İnternetim Yetmiyor Diyenlere Özel Bedava İnternet Alma Yöntemleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Faturalıya Geçen Türk Telekom Abonesi EGM Çalışanlarının Kazanması için Kayıt Yapması Gerekiyor mu?

Türk Telekom abonesi EGM çalışanlarının kazanması için kayıt yaptırması gerekmiyor. Faturasız hattınızdan faturalı hatta geçmeniz halinde zaten sistem sizi otomatik olarak kayıt ediyor. Hattınızı değiştirdikten hemen sonra Online İşlemler uygulamasını edinerek Sil Süpür oyunu sayesinde hediyeler süpürmeye başlayabilirler. Aboneler her hafta ek internet ve diğer hediyeleri yeniden kazanabilirler. Bu nedenle her hafta uygulamaya giriş yapmayı unutmayın. Hediyeler her hafta Cuma ve Çarşamba günleri saat 6’de yenilenecektir. Aboneler ne zaman yeniden hediye kazanabileceklerini uygulamaya giriş yaptıkları zaman öğrenebilirler. Hediye kazanan abonenin hattına hediye tanımlandığı zaman Türk Telekom tarafından bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Bilgilendirme SMS’i sonrasında kişiler özgürce, herhangi bir kısıtlama olmaksızın hediyelerinin keyfini çıkarabilirler. Kampanyadan pttcel ve Teknosa Mobil haricindeki bütün bireysel faturalı müşterilerin faydalanması mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.