Web Tekno Haber

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet 15 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet 15 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet Paketi Kampanyasını yapmak için Türk Telekom faturalı abonelerin hatlarına tanımlı tarifeleri olmalıdır. Türk Telekom, bedava internet kampanyaları ve internet ek paketleri gündeme gelmeye devam ediyor. Ekstra 5 GB internet paketi ise faturalı aboneleri için oluşturulmuş bir paket ve kampanya kapsamında aboneler, bu ek paketi 20 TL indirim ile alabiliyorlar. Türk Telekom ekstra internet paketleri hem faturalı hem de faturasız abonelerin internetsiz kalmalarını engelliyor ve aboneler diledikleri gibi internet kullanabiliyor.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet Kampanyası Türk Telekom’un faturalı aboneleri için geçerli bir ek internet paketidir. Paketi, 12 ay taahhüt ile alacak olan abonelere 5 GB ek internet paketi aylık 35 TL yerine 15 TL olacaktır. Üstelik paketi 12 aylık taahhüt ile alan abonelere ilk 3 ay olmak kaydı ile her ay 5 GB internet yani toplamda 15 GB cepten internet hediye edilecektir. Paketten Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. Ayrıca paketten yararlanabilmek için faturalı abonelerin hatlarına tanımlı mevcut tarifeleri olmalıdır. Ekstra 5 GB internet paketi abonelerin ek olarak alabilecekleri bir pakettir.

Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketinden Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Ekstra 5 GB Cepten İnternet Paketinden yararlanabilmek için aboneler Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir veya Türk Telekom’a ücretsiz SMS göndererek pakete kayıt olabilirler. Ekstra 5 GB paketine ilk kez SMS ile kaydolmak için EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Türk Telekom tarafından onay mesajı aboneye geldiğinde ek paketin taahhütlü olan 12 aylık dönemi başlamış olur. Aboneler, ilk 12 aylık dönemi bitirdikten sonra pakete devam etmek isterler ise yine aynı fiyata paketi 12 ay daha devam ettirebilirler. Bunun için cep telefonlarının mesaj kısmından DEVAM EKSTRA 5GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Türk Telekom 5 GB Ek Paketi Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketini iptal etmek için aboneler, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir veya ücretsiz SMS gönderebilirler. Paketi taahhütsüz alan aboneler her ay 15 TL yerine 35 TL öderler ve iptal etmek istedikleri an herhangi bir iptal bedeli ödemeden paketi kullanmayı bırakabilirler. Türk Telekom ekstra internet 5 GB paketini taahhütlü kullanan aboneler için ise iptal etmeleri durumda erken iptal bedeli alınacaktır. Paketi iptal etmek için aboneler cep telefonlarının mesaj kısmından IPTAL EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketi Kampanyasının Detayları

Türk Telekom Ekstra 5 GB 15 TL kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • İlk 12 dönemlik taahhüt süresi sona eren müşteriler, paketi 12 fatura dönemi daha kullanma sözü vererek paketten 35 TL yerine 15 TL’ye faydalanmaya devam edebilirler. Paketi taahhütlü kullanmaya devam etmek isteyen aboneler ise 12. fatura dönemi itibarıyla DEVAM EKSTRA 5GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirler.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, internet tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı hat sahipleri kaydolabilir. Son 30 gün içerisinde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL şeklinde olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir edilmiştir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen aboneler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan aboneler ilk 3 ay geçerli olmak üzere her ay 5 GB olacak şekilde toplamda 15 GB hediye internet kazanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve abone iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez veya transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, Türk Telekom tarafından haklı bir neden ile kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecektir. Abonelerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan yansıtılacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin hattına tanımlı başka paket yok ise mevcut tarife üzerinden ücretlendirilme olacaktır.
 • Abone paketini iptal etmek için IPTAL EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirler. İptal edilmediği durumda paket her fatura dönemi boyunca otomatik olarak yenilenecektir.

Türk Telekom Aylık 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom’dan Ek Aylık 1 GB Cepten İnternet Paketi Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir pakettir. Paketten Türk Telekom faturalı 4.5G sim kartı olan aboneler yararlanabilmektedir. Bu aboneler tarifelerine ek internet almak için aylık 1 GB ek internet paketini tercih edebilirler. Paket aylık olarak 19 TL’dir ve aboneler paketi almak istediklerinde Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirler veya ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. SMS ile pakete kayıt olmak için cep telefonlarının mesaj kısmından AYLIK 1GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Paketi iptal etmek için ise IPTAL AYLIK 1GB yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Renkli Tarifeler ile 12 GB Hediye İnternet bilgileri yazımızdadır.

Türk Telekom Aylık 1 GB Paketi Kapsamı ve Detayları

Aylık 1 GB İnternet paketinin kapsamı ve geçerlilik detayları okunmadan pakete olunması önerilmez. Bu, Türk Telekom ekstra internet paketinin esasları şu şekildedir:

 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 19TL’dir.
 • Paket kapsamında, her fatura döneminde 1 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile aboneler ceplerinden interneti kullanabilirler.
 • Bireysel faturalı tarifelerde bulunan, 4.5G’ye uyumlu cihazı ve sim kartı olan tüm bireysel müşteriler pakete kaydolabilir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura kesiminde silinir.
 • Aylık paketlerdeki internet hakkının sona ermesinin ardından, abonenin hattına tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilme yapılır.
 • Aylık paketler ilgili fatura döneminde 1 kez satın alınabilmektedir.
 • İnternet paketlerinde sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • 5G Ek internet paketi alan aboneler yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep ve abonelik başvurusunda bulunmuş olurlar.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Aboneler, tarifeleri ve paketleri kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilmektedirler. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, internet tarifeleri ilgili ek internet paketine kayıt olamaz.
 • Aboneler paketlerini iptal etmek için IPTAL AYLIK 1GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler; iptal edilmediği sürece paket fatura kesiminde otomatik olarak yenilenecektir.
 • Aboneler paketi iptal etmeleri durumunda kalan kullanım haklarını fatura kesim tarihine kadar kullanabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.