Web Tekno Haber

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesine Gelen Büyüklerimize Hediye!

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesine Gelen Büyüklerimize Hediye!

Türk Telekom Emekli 500 tarifesini kullanan büyüklere hediye internet veriyor. Türk Telekom, son zamanlarda yaptığı kampanyalar, avantajlar ve dağıttığı hediyeler ile gündeme gelmekte. 2020 yılı itibari ile Türk Telekom’a yeni gelecek müşteriler ve hali hazırda Türk Telekom’lu olan müşteriler için türlü kampanyalara dahil olabiliyor. Bunlardan biri de Türk Telekom +50 Kulübü. Bu kulüp dahilinde Türk Telekom aboneleri hediyeler alabiliyor ve kampanyalara katılabiliyor.

Türk Telekom +50 Kulübü Nedir?

turk telekom +50 kulübü

Türk Telekom +50 Kulübü, 50 yaş ve üzeri Türk Telekom abonelerinin yer alabileceği bir kulüptür. Tıpkı Türk Telekom Selfy gibi yaş sınırlaması vardır ve +50 Kulübü’ne özel hediyelerden sadece 50 yaş ve üzeri olan aboneler yararlanabilmektedir. +50 Kulübü dahilinde Türk Telekom aboneleri, kendilerine özel tarifeleri seçerek ve bu tarifelere gelerek hediyeler kazanabilir ve türlü avantajlara sahip olabilir. +50 Kulübü’ne katılmak için ekstra bir şey yapmaya gerek yoktur. 50 yaş ve üzeri aboneler +50 Kulübü’ne ait tarifelerden birine T.C. Kimlik No’ları ile kayıt olabilmektedir.

Türk Telekom’da Şimdi Tarifenizdeki İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama Zamanı! Hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesinden Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom Emekli 500 tarifesinden yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile gelerek Kral Tarife, Mobil Öğrenci veya Mobil Her Yöne ya da Taraftar Tarifelerine kayıt olan aboneler Türk Telekom mobile gelmelerinin ardından 30 gün içinde S.E.Ç. Emekli Paketlerini satın alabilirler. İndirimli paketten yararlanılabilmek için 50 yaş ve üzeri bir T.C. Kimlik No ile pakete kayıt olunması gerekmektedir. 90 gün içerisinde hattını kapatıp tekrar numarasını taşıyarak gelen müşteriler SEÇ Paketi’nden faydalanamaz. Diğer numara taşıma ve cihaz kampanyalarından faydalanan müşteriler, bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesi İçeriği

Türk Telekom Emekli 500 tarifesinin detayları aşağıdaki gibidir:

 • Paket emeklilere özel indirim ile sunulmaktadır.
 • Tarifenin içinde 500 dakika bulunur.
 • Tarifeye gelmek isteyen 50 yaş ve üstü olan kişiler 12 ay taahhüt yaparak paketi aylık olarak 20 TL’ye alabilmektedirler.
 • E.Ç. Emekli 500 paketini almak için EMEKLI500 ya da EMEKLI500 T.C. Kimlik No yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir.
 • Bir T.C. Kimlik No ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.
 • Tarife Türk Telekom +50 Kulübü kapsamında sunulur ve faturasız aboneler için geçerlidir.

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesine Gelen Büyüklerimize Hediye Kampanyası Detayları

Türk Telekom Emekli 500 tarifesine gelen büyüklere hediye 1 GB kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Tarifeyi taahhütlü bir şekilde kullanacak olan Türk Telekom abonelerine paketi aldıklarında hatlarına 1 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Hediyeyi kazanmak için ekstra bir işleme gerek yoktur. Tarifeyi ilk kez kullanan müşteriler yararlanabilir.
 • Hediye internetin süresi 30 gün yani bir aydır.
 • Paketlerden kalan haklar, S.E.Ç. Emekli 500 paketi için KALAN EMEKLI500 yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
 • Paket iptal edilmedikçe ve yeterli bakiye varsa 30 günde bir otomatik yenilenir. Otomatik yenileme için bakiye kontrol edilme süresi 29 gündür. 29 gün boyunca yeterli bakiyesi olmayan müşterilerin paketleri otomatik olarak iptal olur.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Paketlerin otomatik yenilenmemesi için S.E.Ç Emekli 500 paketi için IPTAL EMEKLI500 yazıp 5555’e gönderilerek iptal edilebilir.
 • Paketler kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Hediye edilen 1 GB cepten internet faydası da aynı şekilde yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Paketlerdeki dakikalar tükendikten sonraki kullanımlar müşterinin kendi tarifesinden ücretlendirilecektir.

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi

Hediyeli 150 paketi, bir önceki tarife gibi faturasız Türk Telekom +50 Kulübü müşterileri için geçerlidir. Paket dahilinde 150 dakika 2 aylık sadece 15 TL şeklindedir. Paket 30 günde bir değil; 60 günde bir yenilenir. Paketi kullanmak için 50 yaş ve üzeri Türk Telekom faturasız abonesi olmak gerekir. Pakete abone olmak için ise 60GUN yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilir. Kişinin yeterli TL bakiyesi olduğu sürece paket kendini 60 günde bir yeniler. Paketi iptal etmek için ise IPTAL60GUN yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi Detayları

turk telekom 150 paketi nedir

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi geçerlilik kapsamı ve detayları, aşağıdaki gibidir:

 • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi satın alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 150 dakika hakkından faydalanabileceklerdir.
 • Her bir paketin ücreti mevcut faturasız Türk Telekom mobil tarifelerindeki aboneler için KDV ve ÖİV dahil 15TL’dir. Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinden tarife değişikliği yoluyla gelenler için paket ücreti KDV ve ÖİV dahil yine 15TL’dir. Paketin satın alınabilmesi için hattın bakiyesinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
 • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi’nin teklif kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 60 gündür, belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar 60 gün sonunda silinecektir.
 • Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
 • Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmez.
 • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılır.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanır.

Türk Telekom Kafam Rahat Paketi

Türk Telekom emeklilere özel Kafam Rahat Paketi, 50 yaş ve üstü faturasız Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Paket, Türk Telekom +50 Kulübü dahilinde sunulmaktadır ve bu kulüp dahilinde olan son faturasız pakettir. Paket içeriğinde, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 100 SMS kullanımı ve 100 MB cepten internet bulunur. Bir aylık değil; iki aylık bir pakettir. Paket, 60 günde bir kendini yeniler ve fiyatı ise 60 gün olmak üzere 24 TL şeklindedir.

Pakete kayıt olmak için KAFAMRAHAT yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir veya müşteri hizmetleri aranabilir. Taahhütlü bir paket olmadığı için aboneler istedikleri an paketi iptal edebilirler. Kafam Rahat Paketi’ni iptal etmek için IPTAL KAFAMRAHAT yazarak 5555’e ücretsiz SMS gönderilir. Ayrıca paket, abonenin hattında yeterli bakiyesi olması durumda iki ayda bir yenilenecektir. Abonenin hattında yeterli bakiye yok ise paket yenilenmez ve iptal olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.