Web Tekno Haber

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası

03.09.2020
520
Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası

Türk Telekom, emeklilere özel 600 tarifesi indirim kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Türk Telekom bireysel faturasızdan Türk Telekom bireysel faturalıya geçiş yapan 50 yaş ve üstü kişilere özel 600 tarifesinde indirim uygulanacaktır. Türk Telekom abonelerine özel indirimler  ve kampanyalar yapmayı sürdürmektedir. Internet, SMS ve dakika kampanyalarının yanı sıra bu sefer de emekliler için bir kampanya hazırladı. Türk Telekom kampanyalarından yararlanabilmek için ise Türk Telekom abonelerinin kampanya şartlarını sağlamaları yeterli.

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası Nedir?

turk telekom emekli 600 indirim kampanyasi

Türk Telekom’un emeklilere özel indirim kampanyası, Türk Telekom’un 50 yaş ve üzeri olan aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanabilmek için 50 yaş ve üstü Türk Telekom abonelerinin bireysel faturasız hatlarından bireysel faturalı hatta geçmeleri gerekmektedir. Faturalı hatta geçen aboneler Emekli 600 tarifesinden indirimli bir şekilde yararlanacaktır. İndirim sadece 12 ay tarifede kalma sözü veren 50 yaş ve üstü aboneler için geçerlidir. Türk Telekom bireysel faturasızdan bireysel faturalıya geçen 50 yaş ve üstü aboneler Emekli 600 tarifesine gelmeden önce 12 ay taahhüt vermezler ise bu özel indirimden yararlanamazlar.

Türk Telekom Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası’ndan yararlanmak için Öncelikle 50 yaş ve üstü Türk Telekom abonelerinin bireysel faturasız hatlarından bireysel faturalı hatta geçmeleri gerekir. Bu aboneler faturalı hatlarına geçtiklerinde Emekli 600 tarifesini almalıdırlar. Emekli 600 tarifesini alarak 12 aylık taahhüt sözü veren aboneler özel indirimden yararlanabilecektir.

Emekli 600 tarifesini alabilmek için aboneler Türk Telekom bayilerine gidebilir, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya Türk Telekom’a ücretsiz kısa mesaj atabilirler. Mesaj yolu ile tarifeye kayıt yapmak için SOZ 600 yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Gönderilen kısa mesajın ardından Türk Telekom, abonenin 50 yaş ve üstü olup olmadığını teyit eder ve yaş şartını sağlıyor ise abone emekli 600 indirim kampanyasından yararlanabilir.

Türk Telekom Emekli 600 Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom Emekli 600 tarifesinin içinde 3 GB cepten internet, her yöne 600 dakika konuşma ve Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma hakkı bulunmaktadır. Emekli 600 tarifesini alan aboneler 12 aylık taahhüt verdiğinde Türk Telekom kampanya indirimden yararlanabilirler. Tarifenin aylık ücreti Türk Telekom tarafından sunulan faturasız paketlerden geçiş yapan müşteriler için 37 TL’dir. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşteriler tarifeden indirimli fiyatla yani 27 TL ile yararlanabilecektir.

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası Detayları

Türk Telekom Emekli 600 İndirim Kampanyası’nın geçerlilik esasları, aşağıdaki gibidir:

 • Emekli 600 tarifesi her yöne 600 dakika, Türk Telekom mobil ile sınırsız görüşme, 3 GB cepten internet içermektedir.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Türk Telekom mobil yönüne yapılan aramalar sınırsız dakikalardan düşecek olup, Emekli 600 tarifesindeki her yöne 600 dakika Türk Telekom mobil yönü dışındaki yönlerde geçerli olacaktır.
 • 12.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşteriler, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • 12.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret abonelerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Özel İndirim Kampanyası’ndan yararlanmak için abonelerin 12 ay tarifede kalma taahhüdü vermeleri gerekir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, sınırsız Türk Telekom mobil dakikaları ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.

Türk Telekom Emekli 600 Tarifesi Taahhüt Detayları

turk telekom emekli 600 firsatlari

Türk Telekom Emekli 600 tarifesinin Taahhüt içerikleri şu şekildedir:

 • Tarifeye gelen, TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan müşteriler taahhüt verebileceklerdir. Taahhütlü aylık ücretten yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için ‘SOZ 600’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekir.
 • Türk Telekom kampanyalarındaki taahhüt kapsamında aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibarıyla verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555’e SMS göndererek taahhüt veren abonelerin gönderdikleri taahhüt onay SMS’leri için 2TL SMS ücreti alınır.

Türk Telekom Bol GB’lı Faturalı Paketler Hangileridir? Hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Kalan kullanım faydalarını sorgulama işlemleri hakkındaki detaylı bilgi aşağıdaki gibidir:

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edilebilir. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içermektedir.
 • Güncel borç bilgisi için aboneler, GUNCEL yazıp 5555’e SMS göndererek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarlarını öğrenebilirler.
 • Tarife içerisinde kalan tüm kullanım hakları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS’lerini almak istemeyen aboneler “IPTAL KMSH” yazıp 5555’e gönderebilirler. İptal ettikleri bilgilendirme SMS’lerini tekrardan almak isterler ise de “KMSH” yazıp 5555’e SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Belirtilen değişiklikleri Online İşlemler Merkezi ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.