WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası

Turk Telekom emekli kampanyası sayesinde emeklilerin yüzü gülüyor. Türk Telekom mobil hat sahibi olan 50 yaşın üzerindeki müşteriler indirimden faydalanıyorlar. Emekli 500 tarifesi sayesinde emekli müşteriler Türk Telekom müşterileri ile sınırsız konuşma hakkına sahip oluyorlar. Buna ek olarak her yöne 500 dk konuşma, cepten 1 GB internet de Turk Telekom müşterilerini bekliyor. Emeklilerin bu kampanyadan faydalanmaları için mobil faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri yeterli oluyor. Kampanya kapsamında emeklililer 12 ay boyunca çok uygun fiyattan paketten faydalanma hakkına sahip oluyorlar. Tarifeden faydalanan bireysel faturalı müşteriler, 12 ay fatura döneminden sonra taahhütsüz aylık ücret bedelini ödeyecektir.

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

turk telekom emekli indirimleri

turk telekom emekli kampanyalari

Turk Telekom emekli kampanyasından faydalanmak için bir SMS göndermeniz yeterlidir. Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile geçiş yapan müşteriler SMS ile başvurularını Türk Telekom’a iletebilirler. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonar büyük harflerle SÖZ yazın boşluk bırakın 500 yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Tekliflerde sunulan her yöne dakikalar yurt içinde geçerlidir. İş, ev, şebeke içi ve diğer operatörler ile anlaşmalı sabit telefonlar kampanya desteği içindedir. İnternet hattı tükendiği zaman, kampanyadan faydalanan müşteriler 128 kbps hızında internetten faydalanırlar. Faturalı tarifelerin taahhüdüne uyulmadığı durumlarda BTK kararları uyarınca Türk Telekom cayma bedeli faturalandırması yapacaktır. Kampanyadan bir tane TC kimlik numarası ile en fazla bir mobil hattın faydalanması mümkündür.

Selfy’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Emeklilere Özel Kampanyalı Emekli 500 Paketi

Türk Telekom Emeklilere Özel Kampanyalı Emekli 500 Paketi büyüklerin doya doya konuşması için emeklilere özel olarak hazırlanmıştır. Bu paket ben sadece telefonla konuşurum, mesaj göndermek istemem ve mobil internet kullanmam diyen kişiler için özel olarak hazırlanmıştır. Paket kapsamında her yöne 500 DK kazanırlar. Kampanyadan yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile gelenler faydalanabilirler. İnternet paketinden faydalanmak isteyen kişilerin 50 yaşın üzerinde TC vatandaşı olması gerekir. Diğer numara taşıma ve cihaz kampanyasından faydalanan kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Bir TC kimlik no ile yalnızca bir telefon numarası için kayıt yapılabilir.

Türk Telekom Emeklilere Özel Kampanyalı Emekli 500 Paketine Nasıl Abone Olunur?

Türk Telekom Emeklilere Özel Kampanyalı Emekli 500 Paketine abone olmak isteyen kişilerin telefonlarından mesaj atması yeterli olmaktadır. Telefonlarınızın mesaj  kısmına geldikten sonra büyük harflerle emekli yazın boşluk bırakın TC kimlik no ekleyin ve mesajı 5555’e gönderin. Paket aboneliği için gönderilen SMS ücretsizdir. Eğer paketi iptal etmezseniz ve hattınızda yeterli bakiye varsa, paket 30 günde bir otomatik olarak kendini yenileyecektir. 29 gün boyunca yeterli bakiyesi olmayan müşterilerin bakiyesi otomatik olarak iptal olacaktır. Kişilerin bir ay içinde paketi birden fazla defa satın alması mümkündür. Eğer paketin otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsanız telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra iptal emekli500 yazın mesajı 5555’e gönderin.

Türk Telekom Emeklilere Özel Kampanyalı Emekli 500 Paketindeki Dakikalar Nerelerde Geçerlidir?

Türk Telekom Emeklilere Özel Kampanyalı Emekli 500 Paketi dakikaları yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir. Turk Telekom dakikaları KKTC ve yurt dışı kullanımlarını kapsamaz. Paketler kapsamında dakikaların kullanım süresi 30 günle sınırlıdır. Bir paket süresi içinde kullanılmayan dakikalar kullanım süresi bitmesi ile silinecektir. Bu nedenle paket süresi kapsamında dakikalarınızı kullanmanız önerilmektedir. Paket içindeki dakikaları kullanmanız halinde, sonradan yapacağınız kullanımlar için müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Dakika ücretlendirme periyodu 60 saniye olarak belirlenmiştir. Paket kapsamında hatta tanımlanan faydaların üçüncü kişilere devredilmesi ya da transfer edilmesi mümkün değildir.

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarifesi bankanın maaş müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Numarasını taşıyan ya da yeni hat satın alarak Ziraat Emekli tarifesinden faydalanmanız mümkündür. Emekli maaşını bankadan alan emekli müşteriler paket kapsamında 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 5 GB internet sahibi olurlar. Bununla bitmedi. Emekliler bütün Türk Telekom müşterileri arasında tamamen ücretsiz konuşabilirler. Hem de sınırsız! Bu tarifeden faydalanmak isteyen kişilerin telefonlarından tek bir SMS göndermeleri mümkündür. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Ziraat yazın, TC kimlik no ekleyin daha sonra mesajı 5555’e gönderin. Başvuru için gösterilen SMS tamamen ücretsizdir. Türk Telekom’dan gelen onay SMS’sinden sonra paket kapsamında kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Çifte Bayram Kampanyası

Türk Telekom Çifte Bayram Kampanyası internet ile birlikte IPTV keyfini yaşamak isteyen müşterilere özeldir. 24 ay taahhütlü bu kampanyadan yalnızca Türk Telekom müşterileri faydalanabilir. Kampanya kapsamında farklı paket seçenekleri tercih edilebilir. Paket seçenekleri arasında S, M, L, XL, XXL yer almaktadır. Farklı paket seçeneklerinin içerikleri farklı olmakla birlikte, içeriğe göre paket fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler için süreç başvuru ile başlar. Daha sonra müşteriler randevu alırlar. Binaya kadar kurulum tamamlanır. İnternet bu sayede eve ulaştırılır. Modem kurulu yapılır ve aynı anda bağlantı kontrolü sağlanır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler telefonlarından 444 1 444 numarasını arayabilirler. Dilerseniz internet yazdıktan sonra mesajı 6606’a göndererek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Hediye Ediyor fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyası

turk telekom doya doya

turk telekom doya doya internet

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyası internet keyfini hız düşümü olmadan doyasıya yaşamak isteyen kişiler için özeldir. Kampanya 24 ay taahhütlüdür. Bu kampanyadan evde internet müşterileri faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin bireysel müşteri olması gerekmektedir. Müşteriler 24 ay taahhüt verdikten sonra 12. Ayda müşteriler kampanyaya cezasız geçiş yapabilirler. Kampanyadan yalın internet ile beraber faydalanabilirsiniz. Kampanya, internet alt yapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için telefonlarınızdan 444 1 444 numarasını arayabilirsiniz. Başvurunuzu da aynı numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mesajla başvuru yapmak isteyen kişiler internet yazdıktan sonra mesajı 6606’a gönderebilirler. Kampanya kapsamında ücretsiz modem sunulmaz. Ancak müşterilere avantajlı fiyatlardan faydalanabilirler. Kampanya başlangıcında seçtiğiniz tarife paketini değiştirebilirsiniz. Eğer kampanya katılımını iptal etmek isterseniz, telefonlarınızdan 444 1 444 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Kampanyaya özel ücretsiz servisler olarak binlerce noktada wifi’dan faydalanabilirsiniz. Taahhüt süresi sona erdiğinde yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır. Kampanyadan 31 Aralık 2020 tarihinde kadar faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyası Bitiminde Çıkış Bedeli Öder miyim?

Türk Telekom Doya Doya İnternet Kampanyasından çıkış bedeli ödemeniz gerekmez. Kampanya iptali halinde faturanıza işlem bedeli yansır. Abonelik iptali yapmanız halinde faturaya varsa 4 farklı ücret yansımaktadır. Cihaz ücretinin kalan taksitlerinin, geriye dönük internet ücretlerinin, ALO paket kullanım ve bağlantı ücretlerinin ve bağlantı ücreti kalan taksitlerinin ödenmesi gerekir. Kampanya çıkış bedeli hakkında ya da herhangi bir konuda soru ya da sorununuz olması halinde telefonlarınızdan 7 gün 24 saat boyunca 444 1 444 hattını arayabilirsiniz. Turk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanarak anında sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Müşteri hizmetine yapacağınız aramalar için ücret ödemezsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.