Web Tekno Haber

2020 Türk Telekom En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları

2020 Türk Telekom En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları

Türk Telekom güncel hediye ve internet kampanyaları sayesinde Türk Telekom kullanıcıları dilediği gibi internet, konuşma ve SMS hediye paketlerinden yararlanabilir. Bu sayede telefonlarına tanımlı internet hakları bitse bile kampanyalardan kazandıkları hediye haklarını kullanabilir. Kampanya koşullarını yerine getiren herkes kazandığı hediyeye anında sahip olabilir. Türk Telekom GSM şirketi son zamanlarda bedava internet ve konuşma paketleri kampanyalarını arttırarak kullanıcılarına büyük fırsatlar sunmaktadır. Türk Telekom güncel hediye internet kampanyalarından yararlanmak için faturasız veya faturalı hat sahibi olmak önemli değildir. Her iki hat kullanıcısı içinde Türk Telekom’un sunduğu kampanyanlar mevcuttur. Türk Telekom kampanyaları 3 şekilde sınıflandırmıştır. Buna göre:

 • Faturalı hat sahiplerinin kullanacağı kampanyalar,
 • Faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği kampanyalar,
 • Faturasız hat üzerinden faturalı hatta geçiş yapan kullanıcıların yararlanacağı hediye ve internet kampanyası mevcuttur.

Faturalı Hat Kullanıcılarına Özel Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Faturalı hat kullanıcıları Türk Telekom’un ayrıcalıklı hediye internet kapmayanlarından yararlanmak için GSM operatörünün istediği bazı taahhüt veya paket alımları ile uygulama indirme işlemlerini yapmalarını beklemektedir. Bu şekilde kullanıcılar bedava internetlerini dilediği yerde dilediği zaman kullanabilmektedir. Güncel kampanyalardan bazıları:

 • İnternet Özgürlüğünü 10GB’a Tamamlamanın Tam Sırası! Kampanyası,
 • İnternet Özgürlüğünü 15GB’a Tamamlamanın Tam Sırası! Kampanyası,
 • ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası,
 • 5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası,
 • Sil Süpür Kampanyası,
 • Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası,
 • Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB Kampanyası,
 • Maksimum Avantaj Kampanyası.

Nisan 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Faturalı Hatlara Özel İnterneti 10 GB ve 15 GB Tamamlama Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Kullanılır?

turk telekom bedava internet

turk telekom hediye internet kampanyasi

İnterneti 10 GB veya 15 GB tamamlama kampanyasından yararlanmak için faturasız hat kullanıcıları 12 ay taahhüt sözü vermelidir. Bu sayede ek paketler ile mevcut internet paketlerine ek 10 GB ve 15 GB hediye internet telefona tanımlanmaktadır. Bu kampanyada yararlanmak için sim kartın 4.5G uyumlu olması gereklidir. Ayrıca tamamlama kampanyası 3GB ve üzeri mevcut internet paketi olan kullanıcılar için uygundur. Yararlanmak için TAMAMLA 10GB yazarak 5555 hattına kısa mesaj atmak yeterlidir.

Faturalı Hatlara Özel ArayanıBil Plus Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Kullanılır?

ArayanıBil Plus kampanyasından yararlanmak için servise üye olunması gereklidir. Bu sayede kullanıcılar aylık 1 GB internet hediyesi kazanmaktadır. ArayanıBil Plus servisine 1 veya 6 aylık üyelik işlemi gerçekleştiren kullanıcılar her ay 1 GB internet hediyesi kazanmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler PLUS yazarak 7066’ya kısa mesaj atabilir.

Faturalı Hatlara Özel 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

4.5G 30 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için kullanıcılar Türk Telekom bayilerine giderek sim kartlarını ücretsiz alır ve kampanyadan yararlanır. 30 GB internet 1 ay geçerlidir. Sim kartını 16.07.2019 tarihinden sonra 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren herkes bu kampanyadan yararlanır.

Faturalı Hatlara Özel Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Sil süpür kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasından giriş yapılması gereklidir. Kullanıcı giriş yaptıktan sonra internet, sınırsız konuşma, Muud Premium ve daha birçok sürpriz hediye kazanabilir.

Faturalı Hatlara Özel EBA Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

EBA uygulaması kullananlara özel hediye internet kampanyasından yararlanmak için EBA uygulamasına giriş yapılır. Hediye internet kampanyası her ay faturalı hat sahibi kullanıcıların hesabına 8 GB olarak tanımlanır. EBA uygulamasına telefon ya da bilgisayar üzerinden giriş yapılarak yurt içi her 8 GB hediye internet kazanmak mümkündür.

Faturalı Hatlara Özel Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB Kampanyasından yararlanmak için Iphone telefonlar ile Siri ’ye Lira göndermek istenilen rehberdeki kayıtlı kişinin adı söylenir. Bu sayede Siri emri alır ve Lira gönderimi için Türk Telekom online hizmet uygulamasına yönlendirir. Bu şekilde kişinin hattına anında 500 GB internet tanımlanır.

Faturalı Hatlara Özel Maksimum Avantaj Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Maksimum avantaj kampanyasından yararlanarak bedava internet kazanmak için kullanıcıların Antalya, Bursa, İzmir, Mersin ve Kayseri ilinde ikamet etmeleri gereklidir. Bu illerde yaşayan müşteriler en yakın Türk Telekom mağazasından cebimde 3GB ve cebimde 5GB tarifelerine geçmelerini söylediklerinde işlemleri tamamlandıktan sonra 12 ay kalma sözlerine ayda 1 GB hediye internet kazanmaktadır.

Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Faturasız hat kullanıcılarına özel internet hediyesi kampanyaları ile bedava internet dışında daha birçok sürpriz hediye kazanılabilir. Bu sayede faturasız hat sahipleri internet keyfine kesintisiz devam edebilir. Faturasız hat kullanıcılarına özel güncel hediye internet kampanyalarından bazıları:

 • Sil Süpür Kampanyası,
 • Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası,
 • Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası,
 • ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası.

Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Sil süpür hediye internet kampanyasından yararlanmak için faturasız hat sahipleri Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmesi gereklidir. Bu sayede uygulamaya girişte 30 GB’ kadar bedava internet kazanmak mümkündür. Uygulamaya giriş yapılır ve Sil Süpür oyunu üzerinden hediyeler kazanılır.

Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB Bedava İnternet bilgilerini yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

turk telekom faturasiz hat

turk telekom faturasiz hat hediye internet

Hediye internet gönder 1 GB kazan kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyenler aylık 1 GB hediye internet gönderimlerinde haftalık 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Ayrıca 4 GB’a kadar hediye internet gönderimlerinde 1 GB aylık geçerli hediye internet kazanmak mümkündür. 1 GB hediye internet gönderimi 19 TL olarak ücretlendirilmektedir. Ayrıca bu rakama ek işlem ücreti olarak 1 TL gönderim yapan kişinin hesabından alınır.

Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Dönüşüm Festivali Dönüştür İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Faturasız hat sahipleri özel dönüşüm kampanyası sayesinde hatlarına tanımlı olan SMS ile bedava internet sahibi olabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için müşterini faturasız hattına tanımlı SMS paketleri olmalıdır. DONUSTUR yazıp 5555’e kısa mesaj atarak kampanyadan faydalanılır. Ek ücret ödemeye gerek yoktur. 1GB internet için 1000 SMS talep edilmektedir.

Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel ArayanıBil Plus İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

ArayanıBil Plus hediye internet kampanyasından yararlanmak için ArayanıBil servisine 1 veya 6 ay süresince abone olmak gereklidir. Bu abonelik gerçekleştirildiği an müşterinin hattına aylık 1GB internet paketi hediyesi tanımlanmaktadır. Müşterilerin hatlarına tanımlanan internet için telefonlarına onay SMS gelmesi beklenmelidir.

Faturasızdan Faturalıya Geçişlerde Hediye İnternet Kampanyalarından Nasıl Faydalanılır?

Faturasız hat üzerinden faturalı hatlara geçişlerde bedava internet kazanmak için kullanıcıların 07.02.2018 tarihinden önce aktif olarak Türk Telekom müşterisi olması gerekir. Yerli veya yabancı birçok e-dergi eserlerinden veya gazetelerden faydalanmak için App Store veya Google Play üzerinden e-dergi uygulaması indirilir. Bu sayede e-dergi uygulamasından kullanıcılara Türk Telekom tarafından bedava internet tanımlanır. İnternet kullanımı sadece e-dergi kullanımları için geçerlidir. Üyelik başladığı anda Türk Telekom tarafından müşterilerin internet kullanımları hatlarına tanımlanır. Türk Telekom güncel hediye internet kampanyalarından yararlanmak için 2GB veya 4GB dönüşen tarifelerine geçiş yapmak gereklidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mahmut dedi ki:

  Merhaba bana 2gb internet vere bilirmisin

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.