Türk Telekom Ev Telefonu Müşteri Tarifeleri! Ücretsiz Ev Destek Hizmeti ve Konut Sigortası Fırsatı

  Türk Telekom Ev Telefonu Müşteri Tarifeleri! Ücretsiz Ev Destek Hizmeti ve Konut Sigortası Fırsatı

  Türk Telekom bireysel ev telefonu kampanyaları 24 ay taahhüt sözüne avantajlı tarifeler sunuyor. Ev telefonu olanlar 24 ay tarifede kalma sözü verdikleri anda indirimli tarifeye ek olarak sadece 13 TL’ye yeni bir telefon sahibi olabilir.

  Türk Telekom ev telefonu müşteri kampanyaları kapsamında ücretsiz ev destek hizmeti fırsatından 12 aylık ya da 24 aylık taahhüt sözü verildiğinde yararlanılabilir. Türk Telekom ev telefonu müşterilerine tanınan bir başka tarife kampanyası ise Aksigorta konut sigortasını ücretsiz olarak yaptırabilme fırsatıdır. Türk Telekom ev telefonu müşterileri abonelik işlemlerinde tarife yükleme ya da TL alım işlemlerini Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilir.

  Türk Telekom Ev Tarifesine Ek 13 TL’ye Cihaz Kampanyası

  Türk Telekom kablosuz ev telefonu cihazını sadece ek 13 TL ödeyerek sahip olabilmek için kampanya dahilinde sunulan fırsata başvuruda bulunmak gerekiyor. Türk Telekom mağazada ofisleri ziyaret edilebilir ya da 444 1 444 hattı üzerinden Türk Telekom yetkililerine ulaşılabilir.

  Türk Telekom klasik hat, ev avantaj hattı ya da standart hat sahibi olanlar sunulan fırsattan yararlanabilecek. Kampanya detayları:

  • Kampanya süresi devam ederken Türk Telekom aboneliğini sonlandıranlar fatura cayma bedelini ödemek zorunda kalır.
  • Birden fazla aboneliği bulunan müşterilerin ayrı ayrı başvuru yapabilme imkanı bulunur.
  • Kapsamda sunulan faydadan işyeri aboneleri yararlanamaz.
  • Herhangi bir nedenden kaynaklı olarak geçmişte hat dondurma listesinde yer alan müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri mümkün değildir.
  • Müşteri hattını dondurduğu anda kampanya tarafından sunulan fayda ve taahhüt süresi hat dondurma süresi göz önünde bulundurularak ötelenebilir.
  • 24 ay tarifede kalma sözü verildiğinde sadece aylık 13 TL ödeyerek Türk Telekom Gigaset A270 ya da Motorola T401, E201+ Dect kablosuz ev telefonuna sahip olunabilir.

  Türk Telekom Ev Telefonu Tarifeleri Online İşlemler Platformunda

  Türk Telekom online işlemler uygulaması kampanyası ile ev telefonu üzerinden abonelik işlemleri tek tuşla başlatılabilir. Türk Telekom online işlemler ev telefonu uygulaması cep telefonuna App Store, Google Play ya da APP Gallery üzerinden indirilebilir. Android, iPhone ya da Huawei kullanıcıları için tasarlanmış uygulama ile tek tuşla tüm işlemler yapılabiliyor. Türk Telekom online işlemler uygulaması cep telefonuna yüklenerek tarife değişikliği yapılabilir. Uygun bir tarifeye geçiş sağlanabilir. Kullanılan hatta TL yükleme ya da talep etme işlemi sağlanabilir. Mobil internet, ev telefonu ve Tivibu başvuru işlemleri için yeni abonelik talepleri online işlemler uygulaması üzerinden gerçekleşir.

  Ev Telefonu Tarifleri Kampanya Detayları

  Ev Telefonu Tarifleri Kampanya Detayları

  Türk Telekom online işlemler uygulaması sayesinde elde edilen avantajlar arasında şunlar yer alır:

  • Hem hızlı hem de güvenilir ödeme seçeneği kişiye sunulur.
  • Temassız ödeme yöntemi kullanılarak kart okuma teknolojisi sayesinde hızlı ve pratik fatura ödeme fırsatından yararlanılır.
  • Siri kullanılarak lira gönderme işlemleri kısa sürede tamamlanır.
  • Ev telefonu abonesi olan müşteriler Türk Telekom online işlemler üzerinden sms gönderimi yapabilir.
  • Görüşme detayı incelenebilir.
  • E-fatura geçiş sistemi hızlı bir şekilde kullanılabilir.
  • Taksitli bir şekilde fatura ödeme ya da talimat işlemi verilebilir.
  • İstendiğinde ev telefonu rehberi aktarımı sağlanır.
  • En yakın eczane sorgulanabilir.

  Ayrıca Yeni Faturasız Selfy’nin Süper Paketleri ile Kazan! Dijital Operatör Uygulamasında Geçerli İnternet Hediye Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Ücretsiz Konut Sigortası Kampanyası

  Türk Telekom ücretsiz sigorta fırsatı yalnızca Türk Telekom abonelerine özel sunuluyor. Bireysel ev telefonu müşterileri için sağlanan bu fırsat 12 ya da 24 ay boyunca tarifede kalma sözü verildiğinde sunuluyor. Yıllık olarak Aksigorta konut sigortası kapsamında 5000 TL teminatlı olarak ücretsiz kampanyadan yararlanabiliyor.

  Ücretsiz konut sigortası kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için Türk Telekom mağazalarına gidilebilir ya da Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı hattı aranarak konu üzerine detaylı bilgi sahibi olunabilir.

  Ücretsiz Konut Sigortası Kampanya Detayları

  Ücretsiz Konut Sigortası Kampanya Detayları

  Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom bireysel ev telefonu tarifelerine abone olmuş olması gerekiyor. 12 aylık ya da 24 aylık kalma sözü verildiğinde ücretsiz faydadan yararlanılabilecek. 12 aylık dönem boyunca konut sigortası kapsamında rayiç bedeli 240 TL olarak ödenmelidir. 24 aylık olduğunda ise bu bedel 400 TL’yi bulabiliyor. Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında tarifelere abone olan kişiler istediklerinde ev telefonu tarifeleri arasında geçiş yapabilir.
  • Belirlenen süre içerisinde farklı bir aboneliğe geçiş yapmak isteyenlerin ya da kampanya sonlandırma isteyenlerin fatura cayma bedeli yansıtılır.
  • Şunlara dikkat edilmediğinde kampanya dışına çıkmaya çıkılabilir: Hat iptali gerçekleştirildiğinde, uyumsuz farklı bir tarifeye geçiş yapıldığında, kurumsal bir aboneliğe geçiş yapıldığında, hat devir işlemi gerçekleştiğinde
  • Bir müşteri birden çok abonelik işlemini ayrı ayrı başlatılabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydadan işyeri aboneleri yararlanamaz.
  • Hat dondurma işleminden kaynaklı olarak listede yer alan kişiler sunulan faydadan yararlanamaz.

  Türk Telekom Ücretsiz Ev Destek Hizmet Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom bireysel tarifelere gelen ev telefonu müşterileri 12 ay ya da 24 ay tarifede kalma sözü verdiklerinde ücretsiz ev destek hizmetlerinden yararlanabiliyor. 7/24 her an ulaşılabilir ev destek hizmetinden yalnızca Türk Telekom bireysel ev telefonu tarifesine abone olan müşteriler yararlanabiliyor.

  Ev Destek Hizmeti Kampanyası Detayları

  Türk Telekom ev destek hizmeti kampanyası kapsamında sunulan faydalar arasında ücretsiz olarak doktor ya da ambulans gönderim hizmeti bulunuyor. Bunun yanı sıra oluşabilecek ev içi tesisat, cam, elektrik ve kilit onarım işlemleri içinde kısa sürede ev destek hizmetinden yararlanılabilir. Sunulan kampanya kapsamındaki ev destek hizmetinden ücretsiz yararlanabilmek isteyen Türk Telekom ev telefonu müşterileri 12 ay ya da 24 ayda taahhüt vermeleri gerekiyor. Verilen taahhüt doğrultusunda rayiç bedeli alınır. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için Türk Telekom mağaza ve ofisleri ziyaret edilmeli ya da 444 1 444 numaralı hat aranarak konu üzerine detaylı bilgi sahibi olunabilir. Kampanya detayları:

  • Türk Telekom bireysel ev telefonu tarifelerine özel sunulan hizmet 12 aylık ev destek hizmeti kapsamında rayiç bedeli 120 TL ödenmesi gerekiyor.
  • 24 aylık kampanyadan faydalananlar ev destek hizmeti rayiç bedeli kapsamında 240 TL ödemeleri yeterlidir.
  • Belirli durumlara dikkat edilmediğinde kampanya kapsamının dışına çıkılabilir bunlar arasında; kurumsal aboneliğe geçmek hat iptalinin gerçekleşmesi, hat devir işlemleri ya da uyumsuz bir tarifeye geçiş yapmak sayılabilir.
  • Tek bir müşteri birden fazla abonelik için farklı başvurularda bulunabilir.
  • Önemli olan kişi isterse kampanya süresi içerisinde farklı bir ev telefonu tarifesine geçiş yapabilir.
  • İş yeri aboneliği bulunanlar kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanamaz.
  • Hat dondurma listesi içerisinde yer alan kişiler kampanyadan faydalanamazlar.
  • Hat dondurma işlemi yaptıran bir müşteri kampanya faydasından yalnızca taahhüt süresi dolana kadar yararlanabilir.

   

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.