WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Evde Fiber İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Evde Fiber İnternet Kampanyaları

Türk Telekom evde fiber hızında internet paketi kampanyaları, zengin içerikli ve her yaş grubuna eğitim paketleri ve uygun fiyatlarıyla yoğun ilgi görmektedir. Mevcut durumda diğer operatörlerde sözleşmesi olan müşterilerine özel 150 TL hoş geldin indirimi ile birlikte sunulan Türk Telekom evde fiber internet kampanyaları, çeşitlilikleriyle her bütçeye uygun olmaktadır. Kampanyaların her biri sunulan internet hızına göre birbirinden farklı ücretlendirilmektedir. Aynı zamanda sabit fiyat garantisi sunulan evde internet paketi kampanyalarında taahhüt süreniz boyunca faturanızın tutarı ilk ay ne ise, sonraki aylarda da zamlanmadan aynı şekilde devam etmektedir.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları için tıklayınız.

Türk Telekom Yalın İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yalın internet paketi kampanyası, internet üzerinden başvuruda bulunan müşterilere özel olarak 50 TL indirim içermektedir. Ücretsiz kurulum servisi ve pek çok avantajlarıyla evde gerçek fiber hızında interneti limitsiz olarak kullanmak isteyen müşterilere sunulan bu kampanyada şu paket seçenekleri ve özellikleri bulunmaktadır:

  • “S” yalın internet paketi, 8 Mbps fiber hızında limitsiz internet ayda 74,90 TL (24 ay)
  • “M” yalın internet paketi, 12 Mbps fiber hızında limitsiz internet ayda 84,90 TL (24 ay)
  • “L” yalın internet paketi, 24 Mbps fiber hızında limitsiz internet ayda 104,90 TL (24 ay taahhüt)

Türk Telekom kalitesinde evde fiber hızında internet keyfi yapabilmek için ücretsiz ve kolay kurulum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için internet üzerinden başvuru yaparak randevu alabilirsiniz. Daha sonra Türk Telekom deneyimli personeli ile binanıza kadar kurulumu tamamlayarak evinize interneti hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Türk Telekom Yalın internet kampanyasına hemen başvuruda bulunmak için buraya tıklayabilir ve cep telefonu numaranız ile hızlı başvuru yapabilirsiniz.

Bu kampanya da ayrıca Türk Telekom evde fiber internet paketine online platformdan yapılan başvurulara özel 50 TL indirim uygulanmaktadır. Bu indirim 2 ay boyunca 25 TL olacak şekilde toplam 50 TL faturaya yansıtılmaktadır. Ayrıca kampanyaya abone olan herkese Hedefim İngilizce, Buki, TEDdy’s Ready Vitamin, HIZLIGO ve Kayıp Sesler Ülkesi ücretsiz eğitim paketi seçenekleri sunulmaktadır.

Türk Telekom Yalın internet kampanyasında 150 TL hoş geldin indirimi uygulanmaktadır. Diğer internet servis sağlayıcısındaki internet aboneliğini iptal ederek, Türk Telekom müşterisi olan abonelere sunulmaktadır. Bunun için kampanyaya geçen müşterilerin ad – soyad ve telefon bilgileri ile 60 gün içinde ilgili adrese mail atmaları gerekmektedir.

Ayrıca Türk Telekom internet paketlerine buradan bakabilirsiniz.

Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası

Türk Telekom internet paketsiz ev kalmasın kampanyası, evde internet paketini çok uygun fiyata satın almak isteyen müşterilere yöneliktir. Gerçek fiber hızında internet kampanyasıyla birlikte hemen başvurunuzu yapabilir, ayrıcalıklı avantajlardan anında yararlanabilirsiniz. Kampanya dahilinde tüm paketler şu şekilde belirlenmiştir:

  • 4 Mbps’ye kadar 20 GB evde fiber internet, 20 GB kotalı, indirimli fiyatı 29,90 TL
  • 4 Mbps’ye kadar 40 GB evde fiber internet, 40 GB kotalı, indirimli fiyatı 39,90 TL

Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası 30 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bununla birlikte yalnızca bireysel müşterilere özel sunulmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 24 ay boyunca taahhüt vermeleri gerekmektedir. Kampanya dahilinde sunulan fiyatlar 24 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlardır. Bu sebeple fatura ücretiniz ilk ay ne ise taahhüt sözünüzün devam ettiği süre boyunca da aynı şekilde devam eder. Ancak taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olmaktadır. Türk Telekom evde fiber internet paketleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri kurumun internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.