WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Evde İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom Evde İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom evde internet paketi avantajlı kampanyaları, evde fiber hızında internet keyfi yaşamak isteyen müşterilere yöneliktir. Birbirinden farklı kampanyalar ile her bütçeye uygun ve her talebi karşılayacak şekilde özellikle oluşturulan bu kampanyalar sayesinde Türk Telekom evde internet müşterisi olarak ayrıcalıklar dünyasında kendinize yer bulabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyaların her birini Türk Telekom kurumsal internet sitesi üzerinden kolaylıkla görüntüleyebileceğiniz gibi aynı zamanda “Hemen Başvur” avantajı sayesinde yalnızca cep telefonu numaranızla Türk Telekom evde internet paketlerine hızlı başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet fırsatı için linke tıklayınız.

Türk Telekom Jet Kampanya

Türk Telekom evde internet jet kampanya, iki kat limitsiz fiber internet kullanmak isteyen müşterilere yöneliktir. Evde internetin lideri konumunda olan Türk Telekom‘un jet hızında limitsiz fiber interneti 2 kat daha hızlı olarak ilk 6 ay boyunca kullanılabilmektedir. Türk Telekom’un diğer evde internet kampanyalarına nazaran paket seçenekleri bakımından 3 yerine 5 farklı paket sunulan bu kampanyada aylık ödenmesi gereken tutarlar da kullanılan internet hızına göre farklılık gösterebilmektedir.

27 ay taahhüt sözüyle satın alınabilen Türk Telekom Jet Kampanya’da müşterilere sunulan paket seçenekleri ve özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • “S” 6 Mbps Limitsiz fiber internet paketi, ilk 6 ay 12 Mbps, ayda 74,90 TL (27 ay)
 • “M” 8 Mbps Limitsiz fiber internet paketi, ilk 6 ay 16 Mbps, ayda 84,90 TL (27 ay)
 • “L” 12 Mbps Limitsiz fiber internet paketi, ilk 6 ay 24 Mbps, ayda 89,90 TL (27 ay)
 • “XL” 16 Mbps Limitsiz fiber internet paketi, ilk 6 ay 35 Mbps, ayda 94,90 TL (27 ay)
 • “XXL” 24 Mbps Limitsiz fiber internet paketi, ilk 6 ay 50 Mbps, ayda 104,90 TL (27 ay)

Türk Telekom evde internet Jet Kampanya paket özellikleri ile “Hemen Başvuru” işlemlerini yapabilmek için kurumun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz web sitesi üzerinde kampanyanın özellikleri şu şekilde belirtilmiştir:

 • Ücretsiz Eğitim Paketleri (Buki, Hedefim İngilizce, Kayıp Sesler Ülkesi, Teddy’s Ready Vitamin)
 • Evde hızlı kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • Kampanyaya bağlantı ücreti dahildir.
 • Kampanyaya erişim ücreti dahildir.
 • Gerçek fiber gücü
 • Diğer operatörlerde aboneliği bulunan müşterilere özel 150 TL hoş geldin indirimi
 • Yüksek hızlı modem fırsatı

Türk Telekom evde internet Jet Kampanya’ya son başvuru tarihi 31 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Ayrıca kampanya fiyatları sözleşme yapılan 27 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerli olmaktadır.

Türk Telekom internet tarifelerine buradan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Evde İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy evde internet paketi kampanyası, jet hızında limitsiz fiber interneti Türk Telekom kalitesiyle yaşamak isteyenlere yöneliktir. Ücretsiz modem kurulumu sunulan kampanyada Türk Telekom Selfy abonelerine özel marka iş birlikleri imkanı da bulunmaktadır. Kampanyaya bağlı kalma sözü 12 ay olarak belirlenmiştir. Selfy evde internet kampanyasının paket seçenekleri ve özellikleri ise şu şekilde müşterilerin beğenisine sunulmuştur:

 • “S” 16 Mbps Limitsiz fiber internet ayda 79,90 TL (12 ay)
 • “M” 24 Mbps Limitsiz fiber internet ayda 89,90 TL (12 ay)
 • “L” 35 Mbps Limitsiz fiber internet ayda 99,90 TL (12 ay)

Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli ve her şey dahil sabit fiyatlardır. Dolayısıyla Türk Telekom evde internet faturanız ilk ay neyse, taahhüt süreniz boyunca diğer aylarda da hiçbir değişiklik olmadan sabit devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.