Web Tekno Haber

Türk Telekom Evde İnternet Paketleri En Uygun Kampanyalar

Türk Telekom Evde İnternet Paketleri En Uygun Kampanyalar

Türk Telekom evde internet paketi sayesinde kendi ihtiyacınıza göre avantajlı kampanyalardan seçim yapabilirsiniz. Limitsiz evde internet avantajından tutun, hızlı internet fırsatına kadar hepsi Türk Telekom’da. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin Türk Telekom müşterisi olması gerekmektedir.

Türk Telekom Doya Doya Evde İnternet Paketi

Türk Telekom Doya Doya Evde internet paketi sayesinde hız düşümünü düşünmeden interneti kullanabileceksiniz. Bu evde internet kampanyasından faydalanmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Paketin içinde tercih edebileceğiniz alt paket seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler şu şekilde sıralanabilir:

 • 12 Mbps’e kadar limitsiz internetten faydalanabileceğiniz M ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET paketi,
 • 16 Mbps’e kadar limitsiz internetten faydalanabileceğiniz L ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET paketi,
 • 24 Mbps’e kadar limitsiz internetten faydalanabileceğiniz XL VDSL, FİBERNET, HİPERNET paketi,
 • 35 Mbps’e kadar limitsiz internetten faydalanabileceğiniz XXL VDSL, FİBERNET, HİPERNET paketi,

Ayrıca Türk Telekom bedava internet hilesi var mı? Merak ediyorsanız yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Doya Doya Evde İnternet Paketinde Cezasız Başka Pakete Geçiş Yapmak Mümkün müdür?

turk telekom doya doya internet firsatlari

turk telekom doya doya internet nedir

Türk Telekom Doya Doya Evde internet paketinde cezasız geçiş yapmak mümkündür. Bunun için müşterilerin 24 aylık taahhütün son 12 ayında olmaları gerekmektedir. Kampanya fiyatları 24 aylıktır ve bu nedenle indirimlidir. Kampanyadan faydalanan kişiler aynı zamanda ev telefonu hizmeti ve alo paket erişim fırsatından da yararlanabilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Türk Telekom alt yapısının bulunduğu yerde yaşıyor olmaları gerekmektedir. Kampanyaya başvurularınızı müşteri hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızdan 444 1 444 hatlı numarayı aramanız yeterli olur.

Türk Telekom Doya Doya Evde İnternet Paketine Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Doya Doya Evde internet paketinde başvuruyu müşteri hizmetlerini arayarak yapmak zorunda değilsiniz. SMS göndererek başvuru yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra internet yazın ve mesajınızı 6606’ya gönderin. Dilerseniz Türk Telekom satış noktalarını ziyaret ederek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom mağazasının nerede olduğunu bilmiyorsanız, Türk Telekom resmi internet adresini ziyaret etmeniz yeterli olur.

Türk Telekom Doya Doya Evde İnternet Paketine Kimler Başvuru Yapabilir?

Türk Telekom Doya Doya Evde internet paketine başvuru yapmak isteyen kişilerin 24 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir. Taahhütü veren her Türk Telekom müşterisinin bu kampanyadan faydalanması mümkündür. Eğer bu kampanyaya katıldıysanız vergiler dahil internet faturası hazırlanır. Eğer limitli paketlerde kota aşımı yapılırsa kota aşım ücretinin üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya dahilinde modem ücretsiz değildir. Ücretsiz modem sunulmaz ancak müşteriler avantajlı olarak modem ücreti öderler. Kampanyaya katılım gösterdikten sonra dilerseniz seçtiğiniz tarife paketini değiştirebilirsiniz. İnternet hizmetinden yalın internet hizmetine ya da yalın internet hizmeti kullanıcısı iseniz, internet hizmetine geçiş yapılması mümkündür. Yalın internet hizmetine geçiş yapılması halinde kişilerin bir defaya mahsus olmak üzere cüzi bir ücret ödemeleri gerekir. İnternet aboneliğinizi ya da bağlantınızı bir başkasına devir edebilirsiniz. Ayrıca başka adrese nakil yapılması ve dondurulması da mümkündür.

Türk Telekom Doya Doya Evde İnternet Paketi İptali Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Doya Doya Evde internet paketinin iptal edilmesi için telefonlarınızdan 444 1 444 hatlı numarayı arayabilirsiniz. Kampanyanın iptal edilmesi halinde faturaya bir bedel yansıtılır. Abonelik iptalinde aşağıdaki ücretlerin ödenmesi gerekir:

 • Eğer varsa bağlantı ücreti kalan taksitleri,
 • Eğer varsa ALO paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • Eğer varsa geriye dönük internet ve yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • Eğer varsa cihaz ücretinin kalan taksitleri.

Eğer ödenmesi gereken ücretler ve diğer kampanya koşulları hakkında bilgi almak isterseniz 7 gün 24 saat 444 1 444 hatlı telefon numarasını arayabilirsiniz.

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketi

turk telekom yikilan internet avantajlari

turk telekom yikilan internet nedir

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketi sayesinde interneti sınır olmadan güvenli ve limitsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kişilerin bu paketten faydalanmaları halinde önce 24 ay taahhüt sözü verilmesi gerekmektedir. Hem de bu paketi satın almanız halinde 3 Lisans ve Muud Premium hediye edilecektir. Paket kapsamında aşağıdaki içerikleri tercih edebilirsiniz:

 • 8 Mbps’ye kadar limitsiz internet ile ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET S paketi,
 • 12 Mbps’ye kadar limitsiz internet ile ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET M paketi,
 • 16 Mbps’ye kadar limitsiz internet ile ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET L paketi,
 • 24 Mbps’ye kadar limitsiz internet ile VDSL, FİBERNET, HİPERNET XL paketi,
 • 35 Mbps’ye kadar limitsiz internet ile VDSL, FİBERNET, HİPERNET XXL paketi,

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketine Özel Ücretsiz Servisler Nelerdir?

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketine dahil ücretsiz servisler şu şekilde sıralanabilir:

 • Mud hediyesi ile doyasıya müzik,
 • Binlerce noktada Wi fi
 • Mca Fee Total Protection ile koruma.

Kampanyadan ve kampanyanın ücretsiz servislerinden faydalanmak için başvurunuzu SMS ile yapabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra internet yazdıktan sonra 6606 yazın. Dilerseniz müşteri hizmetlerini 444 1 444 numarası üzerinden arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuruları müşteriye en yakım Türk Telekom satış noktalarını ziyaret etmesi gerekiyor.

Türk Telekom sosyal medya hediye internet kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketi Kapsamında Modem Ücret midir?

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketi için modem ücreti alınmaktadır. Ancak müşteriler kampanyalı fiyat üzerinden avantajlı şekilde modem satın alırlar. Kampanyadan 24 ay boyunca faydalanılır. Kampanyanın iptal olması ile birlikte kampanya ile sunulan faydalar da iptal edilir. Kampanya dahilinde ücretsiz olarak faydalanılabilecek olan Mca fee Total Protection paketi 24 ay sonunda iptal olur. Müşteriler aynı ürünleri yeniden satın alabilirler. Satın alma işlemi için 444 1 444 hattını arayabilir, kişiler Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketi Taahhüt Süresinde İnternet Hizmeti Değiştirebilir miyim?

Türk Telekom Yıkılan İnternet Paketi internet hizmetini değiştirmek mümkündür. Kişiler dilersen yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilir, dilerseniz de internet hizmetinden yalın internet hizmetine geçiş yapılabilir. Yalın internet hizmetine geçiş yapılması halinde geçiş ücreti alınır. Bu ücret bir defaya mahsus olmak üzere teslim alınacaktır. Eğer kampanyanıza aboneliğinizi iptal etmek isterseniz 444 1 444 hatlı Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ancak iptal işleminin gerçekleştirilmesi için bazı ödemelerin yapılması gerekebilir. Bu ödemelerin arasında bağlantı ücreti, cihaz ücretinin varsa kalan taksitleri, modem ücretinin kalan taksitleri yer alır.

Türk Telekom Evde Sınırsız İnternet Kampanyası

Türk Telekom Evde Sınırsız İnternet Kampanyası ile interneti hiçbir sınır olmaksızın kullanmaya ne dersiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey 24 ay için söz vermeniz ve başvurunuzu yapmanızdır. Bu evde internet kampanyasından müşteriler 31 Aralık 2020 tarihine kadar faydalanabilirler. Kampanyalar yalnızca 24 ay boyunca indirimli olacak, ilk 12 ay ve sonraki 12 ay paket ücretleri farklı olacaktır. Kampanya dahilinde farklı paket seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında XL, L, M ve S bulunmaktadır. Her evde internet paket seçeneğinde farklı Mbps vardır ve ücretler seçeneğe göre değişiklik göstermektedir. Başvurularınızı online başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru formunda cep telefon numaranızı, güvenlik kodunuzu girmeniz ve gönder tuşuna basmanız yeterli olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.