Web Tekno Haber

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası!

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası!

Türk Telekom, FastPay ile abonelerine yeni bir bedava internet kampanyası hazırladı. Etkinlik kapsamında ön ödemeli Türk Telekom abonelerine FastPay üzerinden TL yükleme karşılığında 5 GB internet hediyesi verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom FastPay 5 GB bedava internet etkinliği ile ilgili bilgileri sağlayacağız. Türk Telekom, internet hediye etkinliğine yeni bir özellik daha ekledi. Yeni reklam kampanyası Türk Telekom ön ödemeli hat abonelerine yöneliktir. Etkinliğe göre ön ödemeli Türk Telekom aboneleri, TL’lerini FastPay üzerinden yükledikleri takdirde bedava internet alacaklar.

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Ne Demektir?

turk telekom faspay bedava internet kampanyasi

Türk Telekom FastPay 5 GB bedava internet kampanyası, tüm Türk Telekom ön ödemeli aboneleri için tasarlanmış bir kampanyadır. Bu etkinlik kapsamında FastPay üzerinden TL yükleyen tüm abonelere İnternet sunulacak ve Türk Telekom kontörlü hat aboneleri FastPay üzerinden TL yükleme karşılığında 5 GB İnternet hediyesi kazanabilecek. Etkinliğe katılan abonelerin TL yüküne göre GB hediyeler artacak.

Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Kampanyası ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Katılım Sağlama Yolları Nelerdir?

Türk Telekom FastPay 5 GB ücretsiz internet etkinliğine katılmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının, etkinliğe öncelikle SMS ile kayıt olmaları gerekmektedir. Türk Telekom FastPay 5 GB bedava internet kampanyasına kayıt olmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj kısmına BANKA yazıp 555’e SMS göndermeleri gerekmektedir. Kısa mesaj gönderildikten sonra FastPay’e giriş yapan Türk Telekom aboneleri, uygulamanın “Faturalar ve Ödemeler” menüsündeki GSM TL yükleme seçeneğine tıklayarak TL’lerini doldurmaları için GB hediye alabilirler.

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyasının İçerisinde Bulunan Hediyeler Nelerdir?

Türk Telekom FastPay 5 GB ücretsiz internet kampanyası hediyesi yüklenen TL sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aşağıda sıralananlar Türk Telekom FastPay 5 GB bedava İnternet Kampanyası hediyeleridir;

 • 40 TL yüklemede günlük 5 GB internet paketi kazanma şansı,
 • 50 TL yüklemede haftalık 5 GB internet paketi kazanma şansı,
 • 100 TL yüklemede aylık 5 GB internet paketi kazanma şansı.

Türk Telekom FastPay 5 GB Bedava İnternet Kampanyasının İçeriğinin Detaylarında Neler Bulunmaktadır?

TürkTelekom FastPay 5 GB bedava internet kampanyasının detaylı bilgileri aşağıda listelendiği gibidir:

 • Türk Telekom FastPay 5 GB bedava internet kampanyası, tüm Türk Telekom ön ödemeli aboneleri için tasarlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom FastPay 5 GB bedava internet kampanyasına katılmak için SMS ile kayıt olmanız gerekmektedir.
 • Türk Telekom FastPay 5 GB ücretsiz internet etkinliğine katılan Türk Telekom aboneleri, FastPay üzerinden TL yüklemesi almak için internet hediyelerini kullanmaya başlayabilirler.
 • Türk Telekom FastPay 5 GB ücretsiz internet etkinliğine katılan aboneler, TL yükleme miktarına bağlı olarak günlük, haftalık ve aylık 5 GB İnternet alabilirler.
 • Türk Telekom FastPay kapsamında elde edilen 5 GB internet 5 GB bedava internet aktivitesi, TL yüklendikten sonra kullanıcının hattına otomatik olarak yüklenecektir.
 • Türk Telekom FastPay kapsamında sağlanan 5 GB bedava internet aktivitesi sadece ev kullanımı içindir.
 • Türk Telekom FastPay 5 GB bedava internet aktivitesinden elde edilen 5 GB internetin üçüncü şahıslara aktarılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom, FastPay 5 GB bedava internet kampanyasında her türlü değişiklik yapma, kampanyayı askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom İle Sağlanan Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom kullanıcılarına yönelik hediye internet promosyonu, GSM operatörü kullanıcılarının yanı sıra diğer kullanıcıların da ilgisini çekti. Daha uygun fiyatlı paketler ve Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom, kaliteli hizmetler sunarak abonelerini bedava internet paketleri ile memnun etmeye devam ediyor. Türk Telekom ücretsiz ağ etkinlikleri, farklı boyutlarda GB hediyeler sağlar. Türk Telekom tarafından sağlanan ücretsiz hediye paketleri aşağıdaki gibidir:

 • Türk Telekom 10 GB internet kampanyası,
 • Türk Telekom selfy bedava internet kampanyası,
 • Türk Telekom 1 GB internet kampanyası,
 • Türk Telekom 2 katı ücretsiz internet promosyonu,
 • Türk Telekom 500 MB bedava internet kampanyası,
 • Türk Telekom arayanı bil plus 1 GB hediye internet kampanyası,
 • Türk Telekom gel kazan 5 GB hediye internet paketi kampanyası.

Türk Telekom 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom hediye 10 GB İnternet paketi etkinliği aboneler için en faydalı etkinliklerden biridir. Haftada 2 gün kazanabilen bu hediye ağı promosyonlarını kullanmak çok basittir. Türk Telekom kullanıcıları, kayıtlı cep telefonu numaralarından mesaj bölümünü girip, ardından GIGA yazıp, 5555’e kısa mesaj göndererek bu kampanyadan yararlanabilirler. Bu sayede Türk Telekom 10 GB bedava internet promosyon kampanyasını kazanmak mümkündür. Etkinlik kullanım şartlarına göre Türk Telekom 10 GB bedava internet promosyonundan yararlanan aboneler bu internet paketini haftada 2 gün ihtiyaç duydukça kullanabilirler.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy ücretsiz internet paketleri abonelerini cezbetmektedir. Genç Türk Telekom abonelerinin katılabileceği Selfy sayesinde, pratik internet paketlerinden faydalanabilen kullanıcılar, Selfy’yi aldıktan sonra her 30 TL’ye 1 GB bedava internet paketi alacaklar. Selfy aboneleri bu etkinlikten yararlanabilmek için “MOR HEDİYE” yazdıktan sonra 4545’e kısa mesaj gönderebilirler. Etkinliğe katılım haberi alındıktan sonra hediye internette tanımlanacaktır.

Türk Telekom 1 GB İnternet Kampanyası

turk telkeom 1 gb internet

TürkTelekom 1 GB hediye internet paketi, yöntemi kullanarak tüm abonelerin yararlanabileceği promosyon aktivitelerinden biridir. Türk Telekom’un tüm müşterileri, şirketin resmi web sitesinde 15 TL ve üzeri kapasite yüklemek için kredi kartı kullanırsa, hatlarına anında 1 GB bedava internet tanımlayabilirler. Bu aktivite sadece Türk Telekom aboneleri tarafından kullanılabilir, ön ödeme yoktur ve sadece bir kez kullanılabilir. Dolayısıyla Türk Telekom aboneleri aynı etkinlikten iki kez yararlanamaz. 1 GB bedava internet alabilmek için faturalı hatlı Türk Telekom müşterilerinin web sitelerine 15 TL yüklemeleri gerekiyor.

Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom 2 Katı Ücretsiz İnternet Promosyonu

Türk Telekom’un 2 katı ücretsiz internet kampanyası müşteriler tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu etkinlik kapsamında Türk Telekom aboneleri mevcut internet paketlerini ikiye katlayabilirler. Örneğin bu etkinliğe 3 GB hediye paketi olan bir Türk Telekom müşterisi katılırsa ücretsiz internet paketi 6 GB olacak. Etkinliğe katılma koşulları aşağıdaki gibidir: Türk Telekom’un 2 kat bedava internet aktivitelerine sadece 4.5G uyumlu SIM kart sahipleri katılabilir. Aboneler bu etkinliğe 2 KAT yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek katılabilirler.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 500 MB hediye internet paketi etkinliği çok basittir. Diğer operatörlerin müşterisi olan ve hatlarını Türk Telekom’a aktarmak isteyenler bu etkinlikten yararlanabilir. Türk Telekom kalitesinin karşılanması için refakat eden tüm müşterilerimize anında 500 MB bedava internet paketi verilecek. Numara iletildikten sonra herhangi bir mesaj göndermeden otomatik olarak hattınıza 500 MB yüklenir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Arayan Bil Plus, 1 GB bedava internet paketi sunan promosyonlardan biridir. Arayanı bil plus hizmetine abone olan tüm Türk Telekom aboneleri, şebeke hizmetinde değilken arayan kişiyi tanımanızı sağlayan ücretsiz 1 GB hediye internet paketinden yararlanabilir. Arayan hizmetinizi bilen aylık aboneler haftada 1 GB internet alırken, 6 ay boyunca abone olan kullanıcılar ayda 1 GB ücretsiz internet alır. Türk Telekom Arayan Bil Plus servisine üye olmak ve hediye ağı paketini hemen kazanmak için adımlar şu şekilde: Aylık bilinen arayan hizmetine abone olmak için Türk Telekom’a kayıtlı cep telefonuna PLUS yazarak 7065’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Türk Telekom’a kayıtlı cep telefonuna PLUS yazarak 7066’ya kısa mesaj gönderebilir, böylece 6 aylık arayan bilinci hizmetine abone olabilirsiniz.

Türk Telekom Gel Kazan 5 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası

Türk Telekom gel kazan 5 GB hediye internet paketi etkinliği, ücretsiz İnternet paketi promosyonlarından biridir ve tüm Türk Telekom müşterileri son zamanlarda büyük ilgi göstermiştir. Türk Telekom tarifelerinden birini kullanan her kullanıcıya 12 ay boyunca 5 GB İnternet hediye edilecek. Özellikle Türk Telekom ailesinin yeni aboneleri ve ayrıcalıklı dünya için çok cazip aktiviteler var. “Gel Kazan” hediye internet paketi etkinliği kapsamında Türk Telekom müşterileri aylık olarak ücretsiz internet imkanlarından yararlanabiliyor. Türk Telekom, Türk Telekom sektörüne hizmet veren diğer firmalarla karşılaştırıldığında, Türk Telekom’a kaçırılmaması gereken birçok seçenek ve fırsat sunuyor. İnternet paketlerini dağıtmak isteyen müşteriler, size gülen her aktiviteden farklı. Ön ödemeli hat satın alan tüm Türk Telekom müşterileri 40 TL’lik hatları şarj edebilir ve 1 ay boyunca 4 GB İnternet ağı sağlayabilir. “BALLI 4 GB” yazan ve 2070’e kısa mesaj gönderen aboneler, Türk Telekom’un hediye internet kampanyasından rahatlıkla yararlanabiliyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom, her geçen gün yeni ücretsiz internet reklam kampanyalarıyla sektörde itibar kazanmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.