Web Tekno Haber

Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Kampanyası

Türk Telekom Faturasız Gel Dene 10 GB Kampanyası

Türk Telekom’un faturasız hatta özel gel dene 10 GB hediye internet kampanyası, operatör müşterileri tarafından merakla takip edilmektedir. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında adından sık sık söz ettiren Türk Telekom, müşteri memnuniyeti odaklı kampanyalarına bir yenisini daha eklemeyi başarmıştır. Özellikle faturalı ve faturasız fark etmeksizin bütün müşterilerine hediye internet paketi sunduğu kampanyalarıyla dikkat çeken Türk Telekom bu hizmetlerine büyük bir hızla devam etmektedir. Türk Telekom faturasız gel dene kampanyası ile siz de 10 GB boyutunda bedava internet kazanma hakkına sahip olabilmek için bu yazımızdaki koşulları uygulamanız yeterlidir.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası Nedir?

turk telekom kampanyasi nedir

Türk Telekom gel dene internet paketi kampanyası, sadece Türk Telekom müşterilerini değil aynı zamanda diğer operatör müşterilerini de yakından ilgilendirmektedir. Çünkü mobil telefon kampanyaları kapsamına alınan bu kampanya ile Türk Telekom, diğer operatörlerden geçiş yapan müşterilerine 3 ay deneme ve 10 GB boyutunda hediye internet avantajı sunmaktadır. Müşteri sayısını artırmak isteyen Türk Telekom şirketinin müşteri memnuniyeti amacıyla başlattığı bu kampanya ile gerekli koşulları sağlayan bireysel kullanıcılara 10 GB boyutunda hediye internet paketi hediye edilmektedir.

Yeni gelecek Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanan bu kampanya, özellikle diğer operatörlerden Türk Telekom bünyesine geçiş yapanları sevindirmektedir. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonesi olan tüm yeni kullanıcılara sunulan avantajlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Cayma bedelsiz 3 ay deneme hakkı
 • 10 GB boyutunda bedava internet paketi hediyesi

Türk Telekom gel dene kampanyasına katılan tüm yeni bireysel hat kullanıcıları, hatta gelişinin ardından SMS ile başvuruda bulunarak bu kampanyaya dahil olmaları gerekmektedir. Bu işlemin ardından bireysel hat kullanıcıları, Türk Telekom tarafından sunulan avantajlardan yararlanabilmektedir. Yeni abonelere deneme süreci veren Türk Telekom, bu kampanyasıyla da müşteri memnuniyetine verdiği önemi gözler önüne sermektedir.

Türk Telekom tarife değişikliği nasıl yapılır? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Türk Telekom gel dene internet hediyeli kampanyaya katılım yapmak isteyen bireysel hat kullanıcıları, kampanya detaylarında açıklanan şartlara uygun olmalıdır. Öncelikle Türk Telekom abonelik başvurusu yapan kullanıcılar bireysel veya kurumsal tarifelerden birine numarasını taşımak zorundadır. Numara taşıma işlemi sayesinde Türk Telekom abonesi olmaya başlayan yeni müşteriler, aktivasyon tarihini takip eden 30 günlük zaman zarfında kampanyaya katılımını gerçekleştirmek durumundadır.

Dolayısıyla numarasını taşıdığı halde, belirtilen süre içinde kampanya katılımını kısa mesaj (SMS) yoluyla yapmayan Türk Telekom müşterilerinin bu hediyelerden yararlanması mümkün değildir. Kampanyaya belirtilen süre içinde SMS’le başvuran ve numarasını Türk Telekom bünyesine taşımış olan aboneler, 10 GB bedava internet hediyesinin yanı sıra ilk 3 ay içinde koşulsuz cayma hakkına da sahip olabilmektedir. Ayrıca bu kampanya sadece Türk Telekom faturasız hatlara sahip aboneler için uygulanmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Gel Dene Kampanyası Hangi Tarifelerde Geçerlidir?

Türk Telekom faturasız gel dene kampanyası tarifeleri de müşterilerin merakla araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Kurumsal internet sitesi üzerinden gel dene kampanya duyurusunu yapan Türk Telekom şirketinin açıkladığı bilgilere göre kampanya kapsamına alınan Türk Telekom tarifelerinden bazıları şunlardır:

 • Türk Telekom Smart Business
 • Türk Telekom Cep Dostu Tarife
 • Türk Telekom Kontrol Sizde
 • Türk Telekom PTTcell Seçmeli Tarife Teklifleri
 • Türk Telekom Fenercell
 • Türk Telekom Menu GSMobile
 • Türk Telekom PTTcell İşyerim Tarife

Siz de bu tarifelerden birine numaranızı taşıdıktan sonra Türk Telekom gel dene kampanyasına SMS yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom firması, her ihtiyaca yönelik kaliteli ve memnuniyet verici kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Siz de bu kampanyalardan yararlanarak Türk Telekom hat sahibi olmanın ayrıcalıklarından sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Gel Dene Kampanyası Katılım Yöntemi

Türk Telekom faturasız gel dene kampanyası katılım şekli oldukça basittir. Bu kampanyanın sağlamış olduğu faydalardan en kısa sürede yararlanabilmek için gerekli koşulları sağlayan Türk Telekom aboneleri, 30 gün içinde kendi cep telefonlarının mesaj bölümünden şu komutları yazarak SMS göndermeleri yeterlidir:

 • GEL DENE yazın,
 • 5555’e kısa mesaj (SMS) gönderin.

Bunun dışında Türk Telekom aboneleri kısa mesaj yöntemi haricinde gel dene kampanyasına başvuru yapmak istediklerinde Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden de katılım sağlayabilmektedir. Ancak her iki koşulda da Türk Telekom abonesinin hattını taşıdıktan sonra 30 günlük süre içinde başvuru yapması şartı bulunmaktadır. Türk Telekom gel dene kampanyası, bireysel aboneye iletilen kampanya katılım onayı SMS’inin ardından aktif olmaktadır. Bu bilgilendirme mesajını aldıktan sonra hattınıza 10 GB boyutunda bedava internet paketi tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Gel Dene Kampanyası Katılım Şartları

turk telekom gel dene kampanyasi

Türk Telekom faturasız gel dene kampanyası katılım koşulları, şirketin resmi internet sitesi üzerinden tüm bireysel hat kullanıcılarının bilgisine sunulmuştur. Türk Telekom gel dene kampanyası koşulları şunlardan oluşmaktadır:

 • Türk Telekom gel dene kampanyasına numara taşıma işleminin ardından SMS ile başvuru yapılır.
 • Kampanya başvurularının ilk 30 gün içinde yapılması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için belirtilen Türk Telekom tarifelerinden birine geçiş yapmış olmak gerekir.
 • Kampanya kapsamında verilen 10 GB hediye internet kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kazanılan 10 GB bedava internet hakkı üçüncü kişilere devredilemez.
 • Türk Telekom, bu kampanya hakkında her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu şartlar Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden gel dene kampanyası duyurusu metninde açık bir şekilde belirtilmiştir. Türk Telekom abonesi olmak isteyen ve diğer GSM operatörlerine bağlı numarasını Türk Telekom bünyesine taşımak isteyen bireysel kullanıcılar bu şartlara uygun hareket etmeleri halinde Türk Telekom’dan 10 GB bedava internet paketi kullanım haklarını alabilmektedir.

10 GB Hediyeli Türk Telekom İnternet Kampanyası

10 GB internet hediyeli Türk Telekom kampanyası olarak öne çıkan gel dene kampanyasına katılım sağlamak oldukça basittir. Bu kampanyaya sadece numara taşıma ile gelen yeni aboneler katılım sağlayabilmektedir. Türk Telekom gel dene kampanyası kapsamında gerekli şartları taşıyan Türk Telekom abonelerine 10 GB hediye internet paketinin yanı sıra 3 ay cayma hakkı da verilmektedir. Bu avantajlardan yararlanmak için siz de Türk Telekom dışında farklı bir operatörün abonesiyseniz, Türk Telekom bünyesine geçiş yaparak avantajlar dünyasından yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren Türk Telekom şirketi, GSM sektöründeki rakiplerini geride bırakmak için çeşitli hediye internet paketi kampanyalarına imza atmaya devam etmektedir.

Türk Telekom taahhüt sorgulama ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekom faturasız internet paketi kampanyaları, hem halihazırda Türk Telekom müşterisi olan abonelerin hem de diğer operatörlere bağlı olan abonelerin katılım sağlayabileceği kampanyalardan oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom operatörünün bu kampanyalarına yılın her döneminde katılım sağlamak mümkündür. Gerekli koşullara sahip olan Türk Telekom faturasız hat sahibi aboneler için sunulan kampanyalar arasında Türk Telekom faturasız gel dene kampanyası da yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.