Web Tekno Haber

Türk Telekom GB Gönder GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom GB Gönder GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom aboneleri için internet kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kredi kartlarını kullanarak ya da banka kartı ile TL yüklemesi yapmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılarak Türk Telekom internet kazanmak isteyen kişilerin, telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra 1 GB KAZAN yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. Kampanya dahilinde yüklenilen faydalardan 24 saat boyunca faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için en azından tek seferde 30 TL değerinde yükleme yapılması gerekmektedir. Dilerseniz, otomatik TL yükleme talimatı vererek de kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom GB Gönder GB Kazan Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom aboneleri için internet kampanyasından faydalanabilecek kişiler arasında:

 • Standart mobil data jet tarifesi,
 • Katlayan tarifesi,
 • Bayi tarifesi,
 • Mobil ofis tarifesi,
 • Teknosa Mobil tarifesi,
 • PTTCEL,
 • POCELL,
 • BIMCELL aboneleri dışında diğer Türk Telekom müşterileri yer alıyor.

Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’ler ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için SMS gönderildikten sonra müşterilere olumlu ya da olumsuz geri SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilir. Eğer kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz İPTAL 1 GB KAZAN yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olur. Eğer kampanya dahilinde ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını öğrenmek isterseniz da KALAN 1 GB yazdıktan sonra mesajınızı 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom kaç gb internet veriyor? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Üniversiteli İnternet Paketi

Türk Telekom Üniversiteli İnternet Paketi sayesinde üniversite öğrencileri hediye internetin keyfini çıkarıyorlar. Bu kampanyaya online başvurunuzu iletebilirsiniz. Kampanya ile yalnızca bedava internet kazanmak ile sınırlı kalmayacaksınız. Aynı zamanda Cafe Nero’dan satın aldığınız kahvelerde 1 alana 1 bedava kampanyasından faydalanabileceksiniz. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öğrenci belgelerini Türk Telekom’a ibraz etmeleri zorunludur. Öğrenci belgesinin ilgili kurumlarca onaylanmış olması gerekmektedir. Eğer bu Türk Telekom internet kampanyasından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey NERO yazıp mesaja TC kimlik no bilgisini ekledikten sonra mesajı 6262’ye göndermektir. Cafe Nero’da geçerli 1 alana 1 bedava kampanyasından faydalanmak için telefonunuza gelen koddan faydalanacaksınız.

Türk Telekom MMS Atanlar 500 MB İnternet Hediyesi Kazanıyor!

Türk Telekom ile MMS atarak 500 MB internet kazanmayı kim istemez ki? Hem de bu interneti gün sonuna kadar kullanabileceksiniz. Bu kampanyaya paket ve kampanya içerisinde yer alan MMS’lerin dahil edilmesi söz konusu değildir. Kampanyadan faydalandığınızda yalnızca bir kere hediye internet kazanmanız mümkündür. Kampanyaya katılmak için gün içinde en az 3 kere MMS atmak gerekiyor. Kampanyaya katılım SMS’i göndermek gerekmiyor. MMS atan  kişilerin hatları otomatik olarak kampanyaya katılmış kabul ediliyor. Kampanya dahilinde yüklenilen hediye süresi dolduktan sonra bu hediyeden faydalanmak mümkün olmuyor. 24 saatin sonunda kalan kullanımların tümü siliniyor.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Aboneleri Çekiliş Hakkı Kazanıyor

Türk Telekom Arayını Bil Plus abonesi olduğunuz zaman muhteşem hediyelerden bir tanesini kazanma şansını elde etmiş oluyorsunuz. Çekiliş dahilinde 5 tane Huawei Mate 20 Lite akıllı telefonlardan bir tanesini kazanma şansına sahip olmuş oluyorsunuz. Arayanı Bil Plus abonesi olduğunuz zaman ayrıca hiçbir arayanı kaçırmamış oluyorsunuz. Bu uygulamanın ücretli olduğunu da söyleyelim. Arayanı Bil Plus için abone olduğunuz zaman 1 tane çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.

Servis için aylık abone olmak isterseniz telefonlarınızdan mesaj kısmına geldikten sonra PLUS yazın mesajı 7065’e gönderin. Eğer 6 tane çekiliş hakkı kazanmak isterseniz, Arayanı Bil Plus servisine 6 aylık abone olmanız gerekmektedir. Ekstra çekiliş hakkına mı ihtiyacınız var? O halde telefonlarınıza Muud mobil uygulamasını indirin ekstra bir tane daha çekilişe kazanma şansını kazanın!

Arayanı Bil Plus uygulaması, rehberinizde olmayan kişilerin kim olduğunu bulmanızı sağlar. Aynı zamanda, telefonunuz kapalı ilen sizi kimin aradığını öğrenmenize yardımcı olur. Telefonunuz kapalı iken sizi kaç kere kimin aradığını, hangi tarihte aradığını anında öğrenirsiniz. Çekiliş hakkına ek olarak Arayanı Bil Plus aboneleri ek 1 GB interneti anında kazanırlar!

Türk Telekom Çalışanlara Özel Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Çalışanlara Özel Hediye 1 GB Kampanyası ile her ay bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz! Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Çalışanlara Özel 2 GB ve Çalışanlara Özel 4 GB tarifelerine gelmeleri gerekmektedir. Tarifede kalınan süre boyunca her ay ücretsiz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için katılım SMS’i gönderilmesi gerekmektedir. Telefonlarınızın SMS kısmına geldikten sonra ÇALIŞAN 1 GB yazın ve boşluk bıraktıktan sonra şifre kart üzerinde yer alan şifreyi mesaja ekleyin. Ardından mesajınızı 5555’e gönderin.

Kampanya dahilinde yüklenilen faydaları kullanmazsanız, bu faydalar ay sonunda silinecektir. Kampanya dahilinde hatta tanımlanan kullanımlar hakkında bilgilendirme SMS’i alacaksınız. Kampanyadan faydalanmak adına sunulacak olan şifre kartlar stoklar ile sınırlıdır. Kampanyaya kayıt olmanız halinde, yurt içinde 4.5 G kullanımı için de onay vermiş olursunuz. Müşteriler dilerseler, kampanya bitiminde faydalandıkları servisi iptal edebilirler. Kampanya ile tanımlanan hediyelerin üçüncü kişilere transfer edilmesi söz konusu olamaz.

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır? İşte detaylar…

Türk Telekom Prime’la Tanış 10 GB Tarifesi

Türk Telekom Prime’la Tanış 10 GB Tarifesi sayesinde ek ücret ödeyerek bin SMS’inizi 1 GB’A dönüştürmek istemez misiniz? Ben zaten SMS kullanmıyorum fakat interneti seviyorum diyenler için harika bir kampanya! Bu kampanyadan faturalı müşterilerin faydalanmaları mümkün değildir. Tarife kapsamında aboneler cepten 10 GB internetin sahibi oluyorlar. Buna ek olarak her yöne bin SMS ile her yöne bin DK konuşma hakları bulunuyor. Eğer tarifeden taahhüt vererek faydalanırsanız, kampanyadan daha cazip fiyatlardan yararlanmış olursunuz. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin telefonlarından mesaj kısmına gelip PRIMALA TANIŞ yazdıktan sonra 5555’e SMS göndermeleri gerekiyor. Dilerseniz başvurularınızı size en yakın Türk Telekom mağazalarından da yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapmak istiyorum derseniz de telefonlarınızdan 444 1 444 hatlı numarayı arayabilirsiniz.

Kampanya dahilinde sunulan faydalardan yararlanmaya başlamak için tarafınıza iletilecek olan onay mesajını beklemeniz gerekmektedir. Kampanyadan her müşteri en çok 1 kere faydalanabilir. Paketimi iptal etmek istiyorum derseniz 444 5 375 hatlı müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanya Türk Telekom mobil müşterileri için özel olarak hazırlanmıştır.

Türk Telekom Prime’la SMS’i GB’a Dönüştürme

Türk Telekom Prime’la SMS’i GB’a dönüştürmek istiyor olabilirsiniz. Özellikle SMS göndermeyen biriyseniz kullanımlarınızı değerlendirmek için bu yöntemden faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra dönüştür SMS yazıp 5555’e mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için dilerseniz online işlem merkezinden de faydalanabilirsiniz. Türk Telekom aboneleri kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca 3 kere kampanya faydalarından yararlanma hakkına sahiptirler.

Abonelerin kampanyaya katılmaları için 10 bin SMS içinde en çok 100 tanesini kullanmış olmaları gerekmektedir. Yani 9 binden az SMS hakkı bulunan bir Türk Telekom abonesinin bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Faturalı müşteriler bir sonraki fatura döneminde bu Türk Telekom internet kampansından faydalanabilirler. Dilerseniz Ek 1 GB SMS’i de dönüştürebilirsiniz. Bunu fatura kesim tarihinden itibaren ilk 3 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Kalan kullanımlar için müşteri hizmetleri aranabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Gülbeyan önal dedi ki:

  Turk Telekom sürpriz hediye internet

 2. Gülbeyan dedi ki:

  Turk Telekom 20 GB internet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.