Web Tekno Haber

Türk Telekom Gel Dene Kampanyasıyla 10 GB Hediye İnternet!

Türk Telekom Gel Dene Kampanyasıyla 10 GB Hediye İnternet!

Türk Telekom güzel bir kampanyaya ev sahipliği yapıyor. Gel Dene Kampanyasıyla numarasını herhangi bir Türk Telekom tarifelerinden birini tercih eden tüm yeni abonelerine kampanya kapsamında ilk ay için 10 GB hediye internet veriyor.

Türk Telekom  Gel Dene Kampanyası Nedir?

Türk Telekom’un sunduğu Gel Dene Kampanyası kapsamında katılımdan itibaren 30 gün içerisinde geçerli olan 10 GB hediye internet 3 aylık fatura boyunca hiçbir bedel olmadan cayma hakkının tanımlandığı bir kampanyadır.

Türk Telekom  Gel Dene Kampanyası Kimler Katılabilir?

turk telekom gel dene kampanyasi kimler katilabilir

Türk Telekom Gel Dene Kampanyasına, numarasına Türk Telekom’un bireysel ya da kurumsal tarifelerinden birine taşıyan herkes katılabilir. Müşteri numarasını Türk Telekom’a taşıdıktan sonra aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kampanyaya katılabilir.

Kampanya İçin Geçerli Tarifeler Hangileridir?

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası’nın geçerli olduğu bireysel ve kurumsal tarifeler şunlardır;

 • Bireysel Tarifeler: Aşağıda belirtilen tarifeler dışında kalan tüm bireysel faturalı tarifeler kampanyaya katılabilir.

Katılamayan Bireysel Tarifeler şöyle sıralanmaktadır: Başlangıç Tarifesi, Ortak Tarife, Data Tarifeleri, Referans Tarifesi, Selfy Sosyal 4 GB, Selfy Sosyal 7 GB ve Selfy Sosyal 12 GB Tarifeleri, PTTcell, BİMcell, Teknosacell, Vestelcell, Pocell gibi iş birliği olan tarifeler, Prime 25 GB Tarifesi, Prime İnternetliye Özel 10 GB Tarifesi, Prime İnternetliye Özel 15 GB Tarifesi, Fırsat Web’de Prime 10 GB Tarifesi, Fırsat Web’de Prime 15 GB Tarifesi, Prime Eksper Asmayan 10 GB Tarifesi,  Prime KatKat 10 GB Tarifesi, Prime KatKat 15 GB Tarifesi, KAFKAFCELL Sınırsız 600, GSMobile Fırsat 8 GB, Fenercell Fırsat 8 GB Tarifesi, TrabzonCell Fırsat 8GB, GSMobile Rakipsiz 2000, Fenercell Rakipsiz 2000, Erişilebilir Cep 2 GB, Erişilebilir Cep 4 GB, Erişilebilir 6 GB Tarifesi, Erişilebilir 8 GB Tarifesi ve SMS ile taahhüt kurgusu olmayan tarifeler Türk Telekom Gel Dene Kampanyasına katılamaz.

 • Kurumsal Tarifeler: Cep Dostu Tarife Teklifleri, Kontrol Sizde Tarife Teklifleri, Smart Business Tarife Teklifleri, Menu GSMobile 1200, Menu GSMobile 2400, Menu GSMobile 300, Menu GSMobile 3600, Menu GSMobile 5000, Menu GSMobile 600, Menu GSMobile, Fenercell 14 GB, Fenercell 21 GB, Fenercell 4 GB, Fenercell 7 GB, PTTcell Seçmeli Tarife Teklifleri, PTTcell İşyerim Tarife Teklifleri Türk Telekom Gel Dene Kampanyası’ndan yararlanabilir.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom  Gel Dene Kampanyası Başvuru Süresi Ne Kadar?

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası için belirlenen başvuru süresinin aralığı 11 Kasım 2020  – 31 Aralık 2020’dir. 31 Aralık 2020 tarihinden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası’na 2 şekilde katılabilirsiniz. Açık bir şekilde şunlardır;

 • Sms ile kampanyaya katılabilirsiniz. Yapmanız gereken şey telefonunuzdan SMS yoluyla GEL DENE yazarak 5555’e yollamak. Bu işlemi yapınca kampanyaya katılmış olursunuz. Kampanyaya kayıt işlemi yapıldıktan sonra talebinizin başarılı ya da başarısız sonucu sms yoluyla bildirilecektir.
 • Kampanyaya Online İşlemler uygulamasından da katılabilirsiniz. Burada yapmanız gereken Türk Telekom uygulamasını indirmek. Daha sonra buradan Online İşlemler uygulamasına girilir. Bana Özel’den Avantajlı Paketler menüsü üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Taahhüt Verildiyse Ne Olur?

Müşteri, Türk Telekom Gel Dene Kampanyası’na katılmadan taahhüt verdiyse, 10 GB internetten ve 3 ay ceza almadan cayma hakkına sahip olur. Cezasız cayma süreci Taahhüt Başlangıç Tarihiyle başlar.

Eğer müşteri katıldığı tarifede taahhüt vermediyse 10 GB internetten faydalanabilir. Taahhüt ettikten sonra 3 aylık cezasız cayma hakkı süresi kampanyaya katıldığı tarih baz alınır.

Kampanya Ücretli Mi?

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası’na katılım için herhangi bir ücret istenmez. 3 ay boyunca ücretsiz cayma hakkınız vardır. Eğer hattınıza tanımlı başka bir paket ya da kampanya yoksa internet hakkınız bittiğinde mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Kampanyadan Sürekli Faydalanılır Mı?

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası her hat sadece 1 kere faydalanabilmektedir. Birinci seferden sonra aynı hattan kampanyaya başvuru gerçekleşmez.

Türk Telekom  Gel Dene Kampanyasında Kullanılmayan İnternet Ne Olur?

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası’ndan tanımlanan 10 GB’ınız internet süresi bitiminden yani 30 gün sonrasında kullanmadığınız GB’ler bir sonraki aya devretmez. Kala internet hakkınız diğer ay otomatikman silinir. Ayrıca kalan internet paketi transfer de edilmez.

İnternet Yurtdışında Geçerli Midir?

Türk Telekom Kampanyası’ndan tanımlanan 10 GB internet sadece yurt içinde geçerlidir. KKTC ve yurt dışında geçerli değildir.

Faturasızlar İçin Kampanya Var Mı?

Türk Telekom faturalı hatlarda geçerli olan Gel Dene Kampanyasını faturasız hatlar için de yapmaktadır. Yine faturasız hatlar için olan Gel Dene Kampanyası’nda ilk ay için, 30 gün sürecek 10 GB’lik internet hediyesi vardır.

Kampanyadan elde edilen bu 10 GB internet 30 günün sonunda bitmemiş olursa faturalı da olduğu gibi bir sonraki aya devredilemez, otomatikman silinir. Aynı şekilde sadece yur içinde geçerli olan bir kampanyadır.

Faturasız Gel Dene Kampanyasından Kimler Katılabilir?

faturasiz gel dene kampanyasi

Faturasız Gel Dene Kampanyası’na sadece numarasını taşıyanlar katılabilir. 30 gün içerinde şu aboneler faydalanır;

 • Selfy Sosyal 6, Selfy Sosyal 10, Selfy Sosyal 16 paketler sahibi aboneleri
 • Festival 5 GB, Festival 8 GB, Festival 12 GB, Festival 20 GB paket sahibi aboneleri
 • Rakipsiz 6 GB, Rakipsiz 15 GB paket sahibi aboneleri
 • Ahlan 8 GB abonelerine kaydolanlar faydalanabilir.

Yukarıdaki tarifelere numarasını taşıyan faturasız hatlar yine faturalıda olduğu gibi ama sadece sms’den GEL DENE yazıp 5555’e yollayarak kampanyaya katılabilir. Kampanyaya katılımın başarılı ya da başarısız olduğuna dair bilgilendirme sms yoluyla yapılacaktır. Kampanyaya katılırken herhangi bir ücret talebi yoktur.

Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları! Ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Başka Kampanyalar Var Mı?

Türk Telekom tüm bireysel, kurumsal kapsamında faturalı ve faturasız tüm abonelere uygun kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaların yapılış amacı tüm müşterileri menün ve mutlu etmektir.

Bireysel faturalı hatlar için yapılan bazı kampanyaları isim olarak şöyle sıralayabiliriz;

 • Gel Dene Kampanyası
 • Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası
 • Selfy’nin Sosyal 4 GB, Selfy’nin Sosyal 7 GB, Selfy’nin Sosyal 12 GB Kampanyaları
 • Selfy’nin Sosyal 10 GB Kampanyası
 • İlinize Özel Hediye 10 GB Kampanyası
 • Efsane Tarifelere Gelenler için 2020 Sonuna Kadar Her Ay 10GB Hediye
 • Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası
 • Sil Süpür Kampanyası
 • BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Bireysel faturasız hatlar içim yapılan bazı kampanyalar da şöyledir;

 • Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası
 • Faturasız Gel Dene Kampanyası
 • Sil Süpür Kampanyası
 • Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası
 • BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası
 • Hoş Geldin Kampanyası

Bu kampanyalar dışında daha fazla kampanyaları da www.turktelekom.com.tr adresinden öğrenebilir, yukarıda belirtilen kampanyalar ve diğer kampanyalar hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. İnternet adresi dışında isterseniz en yakın şubeye giderek öğrenebilir, merak ettiğiniz soruları Türk Telekom çalışanlarına dilediğinizce sorabilirsiniz.

Türk Telekom, bireysel müşteriler dışında kurumsal müşteriler (esnaf, KOBİ, büyük işletmeler ve kamu kurumları) içinde birçok avantajlı paketlerde sunmaktadır. Yeni gelen müşteri kampanyaları, mevcut müşteri kampanyaları, ve diğer kampanyalar başlıklarının altında her kurumsal müşterisine en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kurumsal müşteriler de detaylı bilgileri www.turktelekom.com.tr adresinden öğrenebilir ya da en yakın şubeye giderek orada çalışanlara danışarak istedikleri bilgileri alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.