Web Tekno Haber

Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB bedava internet kampanyasından sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB bedava internet almak isteyenler 45 TL karşılığında internetlerini kullanabilecektir.

Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB İnternet Paketi

Aşağıda Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB internet paketinin içerisinde neler olduğu ile ilgili bilgiler yer alır:

 • 45 TL karşılığında Türk Telekom faturalı hat sahipleri 20 GB internet kullanma hakkını elde eder.
 • İnternetin yanında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS kullanma hakkı da bulunmaktadır.
 • Türk Telekom Gigastar Taifesi 20 GB internet paketini sadece faturalı hat sahipleri satın alabilmektedir.

Türk Telekom Prime Plus Hediye 5 GB İnternet Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB Bedava İnternet Hakkında Ayrıntılar

turk telekom gigastar kampanyasi

turk telekom gigastar 20 gb bedava internet

Aşağıda Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB bedava internet paketi le ilgili bilgiler tek tek açıklanmaktadır:

 • Bu paketi satın almak isteyenlerin Gigastar tarifelerinden istediklerine üye olmaları gerekir.
 • Türk Telekom Gigastar Tarifesi 20 GB bedava internet kampanyasından faydalanacakların öncelikle “turktelekom.com.tr” internet adresi üzerinden veya mobil uygulama ile başvuru işlemlerini yapmaları gerekir.
 • Bu paketi 45 TL’den daha indirimli satın almak isteyenler 24 aylık sözleşmeyi imzalamalıdır.
 • Paketin içerisinde yer alan 20 GB internet sadece yurt içinde kullanılabilmektedir.
 • Satın alınan internet bir başkasına gönderilemez.
 • Bu paketi iptal etmek isteyenler Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramalıdır.

Türk Telekom Gigastar Tarifesi

Türk Telekom Gigastar tarifesine geçenler 4.5G teknolojisinin 3 katı hızında internet kullanabilme şansını elde eder. Bu tarifeye geçmek için Türk Telekom faturalı hat sahipleri öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “GIGA” yazıp 5555’e kısa mesaj göndermelidir.  Bu tarifeye geçenlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB İnternet

Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB internet paketinden 20 TL karşılığında yararlanmak mümkündür.  Bu paketin satın alınması için ilk olarak Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının cep telefonlarına indirilmesi gerekir. Bu uygulama üzerinden 20 TL karşılığında paket satın alındıktan sonra 20 GB internet 1 hafta boyunca kullanılabilecektir. 1 haftanın sonunda internet kullanımları kaldığında bir sonraki aya internet aktarılamaz.

Türk Telekom Yeni Yıl 20 GB internet sadece Türkiye’ de yaşanıldığı zaman kullanılabilmektedir. Bu paketi satın alıp daha sonra başka bir hatta numaranın taşınılması veya bu kampanya dışında başka bir tarifeye geçilmesi durumunda faturalı hat sahipleri bir daha kampanyadan yararlanamayacaktır.

Türk Telekom Prime Eksper 20 GB İnternet

Türk Telekom Prime Eksper 20 GB internet paketini 69 TL karşılığında almak mümkündür. Bu paketin içerisinde 20 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve ilk 3 ay ekstradan kullanılabilecek 30 GB internet bulunmaktadır.  Bu paketi satın alanlara yurtdışında aramalar yaptıkları zaman 60 dakika bedava konuşma hakkı verilmektedir. Türk Telekom Prime Eksper 20 GB internet paketini satın alanlar Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom Bulut 150GB ve Türk Telekom WiFi 10 GB veya 20 GB interneti 24 ay süre zarfı boyunca ücretsiz olarak kullanabilecektir.

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet

turk telekom gigastar

turk telekom gigastar 20 gb internet

20 GB internet kazanmak için Türk Telekom müşterileri aylık 55 TL ödeyerek paketi satın alabilir. Paketin alımı için cep telefonlarının mesaj kısmına “DOYASIYA” yazılmalıdır. Ardından oluşturulan mesaj 5555’e yollanmalıdır. Gelen bilgilendirme mesajından sonra paketteki haklar kullanılmaya başlanabilir. Paketin içerisinde 20 GB internet, her yönde geçerli 200 adet SMS ve her yönde geçerli 200 dakika bulunmaktadır. Paket hakkında detaylı bilgiler şu şekildedir:

 • Paketin fiyatında kampanya fiyatı geçerlidir. Kampanyadan hattını Türk Telekom’a taşıyanlar ya da yeni hat alanlar faydalanabilmektedir.
 • Paketteki haklar bir ay için geçerlidir. Sürenin dolması ile kullanım hakları iptal olmaktadır.
 • Başvurular Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444’ten de yapılabilir.
 • Ay sonunda paket otomatik olarak yenilenir ve kullanım hakları aynı şekilde tanımlanır.
 • Paketin yenilenebilmesi için yeterli miktarda bakiye olması gerekmektedir.
 • Paket bir başkası adına satın alınamaz ve kullanım hakları başkasına devredilemez.
 • Paketin otomatik olarak yenilenmesini istemeyenler iptal işlemi için “IPTAL DOYASIYA 20 GB” yazmalıdır. Ardından mesaj 5555’e yollanmalıdır.
 • Paket içerisinde yer alan dakikalar 60 saniye üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Türk Telekom, kampanya ve paket içeriği ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Paket fiyatı içerisine KDV dahildir.
 • Paketin satın alınmasından sonra 4.5G otomatik olarak aktif hale gelmektedir. Dileyen müşteriler bu özelliği iptal edebilmektedir.
 • Kullanım hakları yurt içinde geçerlidir. Yurt dışına çıkacak vatandaşlar kendi tarifeleri ile ücretlendirilmektedir.
 • Paketin kullanım süresi dolmadan hakların bitmesi halinde varsa ek paketten, yoksa tarife ücretlendirmesine devam edilecektir.

Paketi satın alabilmek için hatta TL yüklenmesi gerekir. Müşteriler Türk Telekom mobil uygulamasından, banka ATM’lerinden ve Türk Telekom müşteri merkezlerinden TL yükleme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Uygulama üzerinden hem kredi hem de bankamatik kartı ile TL yüklenebilmektedir.

Türk Telekom Öğrenciler İçin 3 GB Bedava İnternet Nasıl Aktif Edilir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Efsane 20 GB İnternet

Prime Efsane tarifesi sunan Türk Telekom 45 TL ücret karşılığında 20 GB internet kullanma hakkı sunmaktadır. Paket içerisinde aynı zamanda her yöne geçerli 1000 dakika ve 1000 SMS hakkı da bulunmaktadır. Paketi satın almak isteyenler cep telefonlarının mesaj kısmına “PRIME AYRICALIK” yazmalıdır. Oluşturulan mesaj 5555’e yollanmalıdır. Kampanya ilgili diğer bilgiler şu şekildedir:

 • 5G kullanıcıları kampanyadan faydalanabilmektedir.
 • Paket içerisindeki kullanım hakları yurt dışında geçerli değildir.
 • Kampanyadan bir telefon numarası üzerinden sadece bir defa faydalanılmaktadır.
 • Paketteki internetin bitmesinin ardından ek internet paketi yoksa aşım ücretleri uygulanmaktadır. Her 500 MB internet kullanımı sonunda müşterilerden 15 TL ücret alınmaktadır.
 • Kampanya için ilk bir yıl boyunca 45 TL ödenmektedir. Diğer sene ise bir yıl boyunca 53 TL ücret ödenir.
 • Paketi herhangi bir şekilde sözleşme yapmadan almak isteyenler aylık 70 TL ücret ödemektedir.
 • Kampanyadaki internet hakları başka bir numara ile paylaşılabilir. Bunun için cep telefonlarından “PAYLAŞ” yazılmalıdır ve yanına internetin paylaşılmasının istendiği numara eklenmelidir. Daha sonra 5555’e yollanmalıdır. Gelen bilgilendirme mesajının ardından internet gönderilen kişi haklarını kullanabilir.

Türk Telekom Müşteri Desteği

Türk Telekom müşteri hizmetleri 7/24 olarak hizmet vermektedir. Vatandaşlar 444 1 444 numaralı hat üzerinden kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve diledikleri tarifeye geçebilmektedir. Türk Telekom Gigastar tarifesi 20 GB bedava internet, Türk Telekom Prime kampanyaları, vb. gibi kampanyalar hakkında da bilgi alınıp başvuruda bulunulabilir. Telefon ile aynı zamanda fatura borçları öğrenilip ödeme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ödeme anında banka ya da kredi kartı numarası ve şifresi istenmektedir. Otomatik ödeme talimatı verilerek her ay faturalar kendiliğinden ödenebilmektedir.

Tarife değişikliği yapmak isteyenler herhangi bir şekilde cayma bedeli ödememek için müşteri temsilcilerinden destek almalıdır. Bu şekilde geçebilecekleri tarifelere ücretsiz bir şekilde geçme imkanı elde edebilirler. Türk Telekom mağazaları ve iletişim merkezleri aracılığı ile de destek almak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.