Web Tekno Haber

Türk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları

Türk Telekom Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları

Türk Telekom haftalık ve günlük ek internet paketi ücretleri, daha fazla internet kullanmak isteyen Türk Telekom faturasız müşterilerinin yakından takip ettiği kampanyalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom firmasının son yıllarda en çok tercih edilen ve büyük ilgi gören internet paketi kampanyaları, abonelerin mevcut tarifelerine ek olarak satın alabildikleri fırsatlardan oluşmaktadır. Kullanıcı dostu hizmetler sunan Türk Telekom haftalık ve günlük internet paketi yapabilmek de oldukça basittir. Eğer siz de Türk Telekom faturasız hat müşterisiyseniz günlük veya haftalık kullanım ihtiyacı duyduğunuz internet paketleri hakkında detaylı bilgileri ve güncel fiyatları bu yazımızdan takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri

turk telekom tarifeye ek internet paketleri

Türk Telekom tarifeye ek internet kampanyaları, birbirinden farklı paketlerle Türk Telekom faturasız abonelerinin kullanımına sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden Türk Telekom mevcut tarifeye ek internet paketlerinde en uygun fiyat seçenekleri sunduğu için de tercih edilmektedir. Faturasız Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği haftalık ve günlük internet paketlerinin GB miktarları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Türk Telekom günlük kullanıma özel 100 MB internet paketi
 • Türk Telekom günlük kullanıma özel 1 GB internet paketi
 • Türk Telekom haftalık kullanıma özel 100 MB internet paketi
 • Türk Telekom haftalık kullanıma özel 1 GB internet paketi
 • Türk Telekom haftalık kullanıma özel 10 GB internet paketi

Bu paketler arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan paketleri, hattınıza nasıl tanımlatacağınıza dair detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un sunduğu tarifeye ek günlük ve haftalık internet paketlerinin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Günlük 100 MB İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom günlük 100 MB ek internet paketi ve ücreti, müşterilerin dikkatini çekmektedir. Özellikle düşük miktarda günlük internete ihtiyaç duyan aboneler bu paketi tercih etmektedir. Paketin özellikleri şu şekildedir:

 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez.
 • Paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • Paketin kullanım fiyatı 1,9 TL’dir.

Türk Telekom Günlük 100 MB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom günlük 100 MB internet paketi yapmak için telefonunuzun kısa mesajlar bölümünü kullanmanız yeterlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Türk Telekom şirketi faturasız abonelerine en hızlı şekilde tarifeye ek internet paketi yapabilme imkanı sunmaktadır. Günlük 100 MB boyutunda ek internet paketi yaptırabilmek için GUN yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Günlük 1 GB İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom günlük 1 GB ek internet paketi ve ücreti, Türk Telekom müşterilerinin merak ettikleri kampanyalar arasında yer almaktadır. Mevcut tarifelerine ek olarak günlük 1 GB boyutunda ek internet paketini uyun fiyatlarla satın almak isteyen aboneler bu kampanyayı değerlendirmektedir. Paketin özellikleri şunlardır:

 • Paket içeriğinde 1 GB cepten internet kullanım hakkı vardır.
 • Paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez.
 • 1 GB internet paketi kullanım fiyatı 6 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Günlük 1 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom günlük 1 GB internet paketi yapmak sanıldığı kadar zor değildir. Dileyen bütün faturasız hatta sahip Türk Telekom aboneleri bu paketi hatlarına tanımlatabilirler. Bunun için kullanıcıların cep telefonlarından GUN1 yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj (SMS) göndermeleri yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Haftalık 100 MB İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom haftalık 100 MB ek internet paketi ve ücreti, bir hafta boyunca 100 MB boyutunda internet kullanımı elde etmek isteyen faturasız abonelerin yararlandığı haklardandır. Tarifeye ek internet paketleri belirtilen kullanım süreleri boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Yoğun ilgi gören Türk Telekom haftalık internet paketinin özellikleri şunlardır:

 • Paket içeriğinde 100 MB internet kullanım hakkı bulunur.
 • Cepten internet paketinin kullanım süresi 1 haftadır.
 • Paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez.
 • Paketin güncel fiyatı 5 TL’dir.

Türk Telekom Haftalık 100 MB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom haftalık 100 MB internet paketi yapmak için uygulanması gereken adımlar oldukça basittir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom firmasının faturasız hatta sahip müşterileri cep telefonlarından HAFTA yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek 5 TL karşılığında bu paketi hatlarına tanımlatabilmektedir.

Türk Telekom Haftalık 1 GB İnternet Paketi ve Fiyatı

turk telekom haftalik internet paketi ve fiyati

Türk Telekom haftalık 1 GB ek internet paketi ve ücreti, kurumsal hizmet anlayışına büyük önem veren Türk Telekom şirketinin uygun koşullarda belirlediği kampanyalarından biridir. GSM sektöründeki rekabette öne çıkmak isteyen Türk Telekom’un sunduğu bu tarifeye ek internet paketinin özellikleri şunlardır:

 • Paket içeriğinde 1 GB cepten internet kullanım hakkı vardır.
 • Paketin kullanım süresi 1 haftalıktır.
 • Paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez.
 • Paketin güncel fiyatı 13 TL’dir.

Türk Telekom Haftalık 1 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom haftalık 1 GB internet paketi yapmak oldukça basittir. Mevcut tarifesinde kullandığı internet paketinin yetmemesi durumunda, 1 hafta boyunca 1 GB boyutunda ek internet paketi hakkını kullanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, aradıkları çözümlere kolaylıkla ulaşabilmektedir. Haftalık 1 GB internet paketini hatlarına tanımlatmak isteyen abonelerin cep telefonlarından HAFTA1 yazıp 5555’e kısa mesaj (SMS) göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Online İşlemlere Özel 4,5G Kampanyalı Ek İnternet Paketleri! Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Haftalık 10 GB İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom haftalık 10 GB ek internet paketi ve ücreti de Türk Telekom faturasız hat sahibi müşterilerin yakından ilgilendikleri kampanyalardandır. Mevcut tarifeye ek olarak sadece internet kullanımı yapmak isteyen abonelerin kullanımına sunulan cepten internet paketinin özellikleri şunlardır:

 • Paket içeriğinde 10 GB cepten internet kullanım hakkı sunulur.
 • Cepten internet paketinin kullanım süresi 1 haftadır.
 • Paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez.
 • Cepten internet 10 GB paketinin fiyatı 29 TL’dir.

Türk Telekom Haftalık 10 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom haftalık 10 GB internet paketi yapmak için şirketin belirlemiş olduğu yöntemleri kullanmak yeterlidir. Türkiye’de en fazla müşteriye sahip GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom’un bu avantajlı ek internet paketinden hemen yararlanmak isteyen abonelerin, cep telefonlarının mesajlar kısmından HAFTALIK10GB yazıp 5555’e SMS göndermeleri yeterli olmaktadır.

Türk Telekom haftalık ve günlük internet paketi kampanyaları yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam etmektedir. Güvenilir hizmet anlayışını benimseyen Türk Telekom’da herkese uygun fiyatlarla birbirinden farklı boyutlarda tarifeye ek internet paketleri sunulmaktadır. Siz de bu paketlerden dilediğinizi seçip hemen aktivasyonunuzu tek bir mesajla gerçekleştirmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.