Web Tekno Haber

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan!

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan!

Türk Telekom internet kazanmak için TL yükleme işlemini Türk Telekom web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapmanız mümkündür. Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler yüklemelerini dilerseler kredi kartı dilerseler de banka kartı kullanarak yapabilirler. Ödeme yapıldığı anda kişinin telefon hattına 1 GB internet hediye edilir. Kampanya dahilinde hediye edilen 1 GB internetin geçerliliği 30 gündür. Bu sürenin bitimi ile kişilerin hediye kullanımlarını yapmaları mümkün olmaz. Eğer yükleme yaptığınız miktar 30 TL üzerinde ise, hediye internetinizin geçerliliği 24 saat olacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Göndererek 1 GB Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom hediye internet kazanmak isteyen vatandaşların telefonlarından SMS göndermeleri yeterli olur. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. 1 GB kazan yazın. Ardından mesajı 5555’e gönderin. Türk Telekom bedava internet kampanyasının geçerlilik tarihinde Türk Telekom müşterilerinin faydalanması mümkündür. Bütün ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan müşterilerin bundan faydalanması mümkünken, aşağıdaki tarifelere abone olan kişilerin bu kampanyadan faydalanmaları mümkün değildir:

 • Standart Jet tarifesi,
 • Mobildata Jet tarifesi,
 • Katlatan tarife,
 • Bimcell,
 • Pocell,
 • PTTcell,
 • Teknosa Mobil,
 • Mobil ofis.

Ayrıca Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasına Katılımını Nasıl İptal Ederim?

turk telekom hediye internet

turk telekom hediye internet iptali

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasına katılım iptali için telefonlarınızın mesaj kısmına girin. Daha sonra iptal 1 GB Kazan yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Dilerseniz kampanya iptalini müşteri hizmetleri aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılımınızı iptal etmeniz halinde, eğer kampanyadan kalan faydalardan yararlanmaya devam edemezsiniz. Müşterilerin kampanya katılımını iptal etmesi halinde, iptal işleminin ardından yükleme yaparlarsa, faydalardan yararlanamayacaklardır. Ancak kampanya kaydını iptal eden kişilerin kampanyaya yeniden katılmaları ve faydalardan yayınlanmaları mümkündür. Aboneler kampanya faydalarından yararlanmak isterlerse, bakiyelerinin en çok bin TL olması gerekir. Abone bakiyesinin bin TL üzeri olması halinde kişilerin kampanyadan faydalanmaları mümkün değildir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasında Kalan Kullanımlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyasında kalan kullanımları öğrenmek isteyen kişilerin Kalan 1 GB yazdıktan sonra mesajlarını 5555’e göndermeleri yeterli olur. Kampanya kapsamında kişilerin faydalarını üçüncü kişilere devir etmesi mümkün değildir. Bu faydalar aynı zamanda transfer edilemez. Kampanya faydalarının geçerlilik dönemi içinde kullanılmaması halinde, faydalar hattan silinir. Kampanyada akıllı devir etme özelliği bulunmaz. Eğer kampanya geçerli olduğu süre içinde müşteri hat iptali yaparsa kampanyadan yararlanmaları mümkün değildir. Hattın iptal olmasına sebebiyet veren müşterilerin de kampanya faydalarından yararlanmaya devam etmeleri söz konusu değildir.

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyası

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyası sayesinde siz de hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Hem de taahhüt süresi boyunca Muud Premium hediyesi ile birlikte! Bu kampanya internet hızı düşümü olmadan doyasıya internetten faydalanmanız için tasarlanmıştır. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Türk Telekom’a 24 ay katılım sözü vermesi gerekmektedir. Kampanyadan Türk Telekom evde internet müşterileri faydalanabilir. 5 farklı paket seçeneği ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyası Paket Seçenekleri Nelerdir?

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyası paket seçenekleri S, M, L, XL ve XXL olarak sıralanabilir. Paketlerin özellikleri kısaca şu şekildedir:

 • S internet paketi ile 12 Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanabilirsiniz. (ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET için geçerlidir.)
 • M internet paketi ile 16 Mbps’ye kadar 300 MB internet kullanabilirsiniz. (ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET için geçerlidir.)
 • L internet paketi ile 16 Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanabilirsiniz. (ADSL, VDSL, FİBERNET, HİPERNET için geçerlidir.)
 • XL internet paketi ile 24 Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanabilirsiniz. (FİBERNET, HİPERNET için geçerlidir.)
 • XXL internet paketi ile 24 Mbps’ye kadar limitsiz internet kullanabilirsiniz. (FİBERNET, HİPERNET için geçerlidir.)

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyasında Evde Kurulum Nasıl Gerçekleşir?

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyasında evde kurulum için ilk olarak başvurunuzu yapın. Daha sonra randevunuzu alın. Türk Telekom binaya kadar kurulum tamamlanır. İnternet evinize kadar ulaştırılır. Hem modem kurulumu yapılır hem de bağlantı kontrolü sağlanır.

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

turk telekom keyifli internet nedir

turk telekom keyifli internet basvurusu

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyasına başvuru yapmak için SMS gönderebilirsiniz. Bunun için internet yazın mesajı 6606’a gönderin. Dilerseniz Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızdan 444 1 444 numarasını aramanız ve talebinizi müşteri temsilcisine iletmeniz mümkün olur. Eğer isterseniz Türk Telekom satış noktalarını ziyaret ederseniz, başvurularınızı fiziksel mağazalardan da yapabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen kişilerin 24 ay için taahhüt vermesi gerekiyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin abonelik yaşının 2 aydan büyük olması gerekir.

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyasında Ek Ücret Öder miyim?

Türk Telekom Keyifli İnternet Kampanyasına katılımda ek ücret ödenmesi gerekebilir. Eğer mevcut durumda yalın internet paketiniz yoksa, yalın internet kullanmaya başlamak istiyorsanız, bunun için tek sefer için ücret ödenmesi gerekebilir. Ödenmesi gereken ücret faturaya yansıtılacaktır. Limitli paketler için kota aşım ücreti yürürlükte olan tarifeye göre ücretlendirilir. Kampanya 24 ay boyunca geçerlidir. Kampanya sona erdikten sonra otomatik olarak Muud Premium ürünü de iptal olur. Aboneler bu üründen yeniden faydalanmak isteyebilirler. Bunun için abonelerin ücret ödemeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenirim? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalıda Hepsi Var Kampanyası

Türk Telekom Faturalıda Hepsi Var kampanyası sayesinde faturalıya geçmek için düşünmenize gerek kalmadı. Sizde faturalı hattan faturasız hatta geçin ve uygun fiyatlar ile her yöne doyasıya konuşmanın keyfini çıkarın. Sınırsınız internet ve doyasıya mesajlaşma keyfi de sizi bekliyor! Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin son 2 ayda gönderilmiş fatura ya da kimlikleri ile beraber Türk Telekom bayilerine gelmesi gerekiyor. Kampanya kapsamında aboneler şunlardan faydalanabilirler:

 • 2 GB Cepten İnternet,
 • 5 bin her yöne mesajlaşma,
 • 500 DK her yöne konuşma.

Türk Telekom Faturalıda Hepsi Var Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Faturalıda Hepsi Var kampanyasına katılmak isteyen kişilerin hepsi yazdıktan sonra 5555’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir. Mesaj gönderilmesi ile birlikte hattınıza ilgili indirim tanımlanacaktır. Kampanyadan yararlanma süresi içinde kişilerin diğer faturalı ya da faturasız hatlara geçiş yapmaması gerekir. Aksi halde mevcut kampanya iptal olacaktır. Eğer fatura döneminde kalan konuşma sürelerinizi, SMS miktarlarınızı öğrenmek isterseniz tek bir SMS göndermeniz yeterli olur. Bunun için internet yazın mesajınızı 5555’e gönderin, anında kalan kullanımlarınız hakkında bilgi sahibi olun!

Türk Telekom Alo Orta Doğu Mini Paketi

Türk Telekom Alo Orta Doğu Mini Paketi sayesinde Orta Doğu’yu avantajlı şekilde arayacaksınız. Ayrıca Türk Telekom bedava internet de kazanır, internette doyasıya sörf yapmanın keyfini çıkarırsınız. Türkiye’den paket kapsamı içinde yer alan 60 ülkeden bir tanesi de arayabileceksiniz. Hem de mobil ya da sabit yön ayrımı yok. Bu paketi satın almak için size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz yeterli olur. Dilerseniz Ortadoğu mini yazdıktan sonra 5555’e mesaj da atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Furkan Korkmaz dedi ki:

  Hemen bana internet göndere bilirmisiniz

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.