Web Tekno Haber

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

07.10.2020
338
Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom’dan her yöne dakika kampanyası! Türk Telekom her geçen gün yeni kampanyalar düzenlemeye devam ederken konuşmayı seven abonelerini de unutulmadığını gösteren bir kampanya hazırladı. Söz konusu bu Türk Telekom kampanyası kapsamında Türk Telekom’un bireysel faturasız hat sahibi aboneleri diledikleri gibi istedikleri kişilerle konuşabilecekler. Abonelerin kampanya katılmaları için yapmaları gereken tek şey ise bakiyelerine TL yüklemek.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası Nedir?

turk telekom konusma kampanyasi

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında abonelerin yükleyecek oldukları TL karşılığında ücretsiz konuşma hakkı kazanmaktadır. Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyasına katılacak olan abonelerin tek seferde 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapması gerekir. TL yüklemesinin ardından abonelere haftalık olmak üzere 1 saat ücretsiz her yöne konuşma hakkı tanımlanacaktır.

Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası’ndan yararlanmak için Türk Telekom faturasız abonelerin, öncelikle hatlarına 30 TL ve üzerinde yükleme yapmaları gerekmektedir. TL yüklemesinin ardında kısa  mesaj ile başvuruda bulunan aboneler, her yöne bedava konuşma hakkı kazanacaktır. Türk Telekom’a kampanya için SMS ile başvuru yapabilmek için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden HERYONE DK yazıp 5555’E ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekir. Kısa mesaj ile başvuru sonrasında her hafta 13:00 – 14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat her yöne ücretsiz konuşma hakkı abonelerin hattına tanımlanacaktır.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası Detayları

Türk Telekom Her Yöne Dakika Kampanyası esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, bütün faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında ücretsiz konuşma hakkı kazanmak için abonelerin tek seferde en az 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında TL yüklemesi yapan faturasız aboneler kısa mesaj ile başvurularının ardından haftalık 1 saat ücretsiz her yöne konuşma hakkı kazanacaktır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında haftalık 1 saat olmak üzere aylık toplamda 4 saat ücretsiz konuşma hakkı sunulmaktadır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında verilen konuşma hakkı her hafta otomatik olarak yenilenecektir.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası’nı iptal etmek isteyen abonelerinin, cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL HERYONE DK yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, 12 ay boyunca devam eden bir kampanyadır. 12 aylık süre bittiğinde kampanyanın kullanım süresi sonlandırılacaktır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası’ndan Hesaplı 300 paketini kullanan aboneler yararlanamayacaktır.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası kapsamında haftalık 1 saat ücretsiz konuşma hakkı kazanan aboneler, faydalarını tükettiğini yani hediyenin kullanım süresi bittiğinde paketlerinde bulunan kullanım hakları üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
 • Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası, numara taşıma, hat iptali, numara değişikliği gibi durumlarda otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, söz konusu Türk Telekom kampanyasını durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom +50 Kulübü Nedir?

Türk Telekom +50 Kulübü, 50 yaş ve üzeri Türk Telekom abonelerinin yer alabileceği bir kulüptür. +50 Kulübü’ne özel hediyelerden sadece 50 yaş ve üzeri olan aboneler yararlanabilmektedir. +50 Kulübü dahilinde Türk Telekom aboneleri, kendilerine özel tarifeleri seçip ve bu tarifelere geldikleri takdirde hediyeler kazanabilir ve türlü avantajlara sahip olabilir. +50 Kulübü’ne katılmak için ekstra bir şey yapmaya gerek yoktur. 50 yaş ve üzeri aboneler +50 Kulübü’ne ait tarifelerden birine T.C. Kimlik No’ları ile kayıt olabilmektedir.

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi

Hediyeli 150 paketi, faturasız Türk Telekom +50 Kulübü müşterileri için geçerlidir. Paket dahilinde 150 dakika 2 aylık olmak üzere sadece 15 TL şeklindedir. Paket 30 günde bir değil; 60 günde bir yenilenir. Paketi kullanmak için 50 yaş ve üzeri Türk Telekom faturasız abonesi olmak gerekir. Pakete abone olmak için ise 60GUN yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilir. Kişinin yeterli TL bakiyesi olduğu sürece paket kendini 60 günde bir yeniler. Paketi iptal etmek için ise IPTAL60GUN yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye! Ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi Detayları

turk telekom hediyeli paketi detaylari

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi geçerlilik kapsamı ve detayları, aşağıdaki gibidir:

 • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi satın alan müşterilerimiz paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 150 dakika hakkından faydalanabileceklerdir.
 • Her bir paketin ücreti mevcut faturasız Türk Telekom mobil tarifelerindeki aboneler için KDV ve ÖİV dahil 15TL’dir. Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinden tarife değişikliği yoluyla gelenler için paket ücreti KDV ve ÖİV dahil yine 15TL’dir. Paketin satın alınabilmesi için hattın bakiyesinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
 • Emeklilere Özel Hediyeli 150 Paketi’nin teklif kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 60 gündür, belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar 60 gün sonunda silinecektir.
 • Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
 • Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. Emeklilere özel Hediyeli 150 Paketi için 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmez.
 • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılır.
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanır.

Türk Telekom Kafam Rahat Paketi

Türk Telekom emeklilere özel Kafam Rahat Paketi, 50 yaş ve üstü faturasız Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Paket, Türk Telekom +50 Kulübü dahilinde sunulmaktadır ve bu kulüp dahilinde olan son faturasız pakettir. Bu, emeklilere özel Türk Telekom kampanyası kapsamında her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 100 SMS kullanımı ve 100 MB cepten internet bulunmaktadır. Bir aylık değil; iki aylık bir pakettir. Paket, 60 günde bir kendini yeniler ve fiyatı ise 60 gün olmak üzere 24 TL şeklindedir.

Pakete kayıt olmak için KAFAMRAHAT yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir veya müşteri hizmetleri aranabilir. Taahhütlü bir paket olmadığı için aboneler istedikleri an paketi iptal edebilirler. Kafam Rahat Paketi’ni iptal etmek için IPTAL KAFAMRAHAT yazarak 5555’e ücretsiz SMS gönderilir. Ayrıca paket, abonenin hattında yeterli bakiyesi olması durumda iki ayda bir yenilenecektir. Abonenin hattında yeterli bakiye yok ise paket yenilenmez ve iptal olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.