Web Tekno Haber

Türk Telekom İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlamanın Tam Sırası!

Türk Telekom İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlamanın Tam Sırası!

İnternet özgürlüğünü 15 GB’a tamamlamak isteyenler Türk Telekom ile bunu başarıyor. Son dönemlerde yaptığı kampanyalar ile gündeme gelen Türk Telekom kampanyalarına ve cepten internet avantajlarına son hızla devam ediyor. Türk Telekom’lu olan veya hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler Türk Telekom’un hazırlamış olduğu kampanyalardan şartları sağladığı sürece yararlanabilecek. Türk Telekom ek internet paketleri altında geçen internet özgürlüğünü 15 GB’a tamamlama kampanyası müşteriler için oldukça avantajlı bir kampanya.

Türk Telekom İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama Kampanyası Nedir?

turk telekom internet tamamla nasil yapilir

İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama Kampanyası, taahhütlü ek internet paketleri arasındadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom faturalı aboneleri 12 ay mevcut paketlerinde kalma sözü vererek ayda 19 TL öder ve mevcut internetlerini 15 GB’a yükseltmiş olur. Paketlerindeki internet yetmeyen ve başka da bir faydaya ihtiyaç duymayan aboneler bu ek internet paketini alabilir ve internetlerini 15 GB’a yükseltebilir. Kampanya Türk Telekom bireysel faturalı hat kullanıcıları için geçerlidir.

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesine Gelen Büyüklerimize Hediye! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama Paketinden Nasıl Yararlanılır?

İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama Paketinden yararlanmak için öncelikle abonelerin faturalı bireysel hat sahibi olmaları gerekmektedir. Türk Telekom faturalı aboneler mevcut paketlerinde 12 ay boyunca kalma sözü yani 12 aylık taahhüt verirler. Bu taahhüt ile ayda sadece 19 TL’ye internetlerini 15 GB’a tamamlarlar. Bu ek internet paketini almak için Türk Telekom müşteri hizmetleri aranabilir veya ücretsiz kısa mesaj atılabilir. Ek cepten internet paketini almak için TAMAMLA 15GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa SMS göndermek yeterlidir.

İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamla Kampanyasının Detayları

İnternet özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlama kampanyasının detayları ve geçerlilik kapsamı aşağıdaki gibidir:

 • 15 GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve sim kartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, internet tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 7 GB ve üstü internet içeren tarifelerde bulunan tüm aboneler kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında abonelerin tarifelerindeki internet kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanacak taahhütlü internet paketi ile toplam 15 GB’a tamamlanacaktır.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 19 TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 29 TL şeklinde olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen aboneler kampanyadan yararlanamaz.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecektir. Müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Aboneler, paketi satın aldıkları veya hatlarını kapatmaları sebebiyle paketin iptal olması gibi paketi tüm fatura döneminde kullanmadıkları durumlarda paket aylık ücretinin hesaplanma mekaniği değişir. Bu gibi durumlarda yapılan hesaplamalar Türk Telekom web sitesinden öğrenilebilir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.

Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketi

Ekstra 5 GB Paketi, Türk Telekom ek internet paketleri arasında yer almaktadır. Mevcut interneti yetmeyen faturalı abonelerin kayıt olabileceği bu paket yine taahhütlü bir pakettir. 12 ay pakette kalma sözüne karşılık 5 GB cepten ek internet paketi ayda 35 TL yerine sadece 15 TL olacak. Paketten ilk defa yararlanacak aboneler EKSTRA 5GB yazıp 5555E ücretsiz SMS gönderebilir. 12 ay sonrasında paketten 15 TL’ye faydalanmak için DEVAM EKSTRA 5GB yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Paketten yararlanacak kişilere taahhüt sözüne karşılık 30 gün yani bir ay boyunca geçerli olacak 15 GB cepten internet hediye edilecektir. Paketi iptal etmek için ise IPTAL EKSTRA 5GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Taahhütlü bir paket iptal edildiğinde ise erken iptal bedeli alınmaktadır.

Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketi Detayları

Türk Telekom Ekstra 5 GB paket kapsamı şu şekildedir:

 • İlk 12 dönemlik taahhüt süresi sona eren müşteriler, paketi 12 fatura dönemi daha kullanma sözü vererek paketten 35 TL yerine 15 TL’ye faydalanmaya devam edebilirler. Paketi taahhütlü kullanmaya devam etmek isteyen aboneler, 12. fatura dönemi itibarıyla DEVAM EKSTRA 5GB yazıp 5555’e SMS gönderebilirler.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı müşteriler kaydolabilmektedir. Son 30 günde yeni aktivasyon ve hat taşıma ile Türk Telekom faturalı mobil müşterisi olanlar kampanyadan yararlanamaz.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15 TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35 TL’dir ve fiyatlara KDV ile ÖİV dâhildir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan abonelere ilk 3 ay her ay 5 GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hatta tanımlı başka paket yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirilme yapılır.

Türk Telekom Ekstra 2 GB Paketi

turk telekom 2 gb firsati

Türk Telekom Ekstra 2 GB İnternet Paketi, Türk Telekom’un faturalı bireysel hat aboneleri için geçerlidir. Paket kapsamında 12 ay pakette kalma sözü veren müşteriler aylık 2 GB interneti sadece 9 TL’ye alacaktır. Paket, Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden veya mesaj yoluyla satın alınabilir. Mesaj ile almak için 2GB EK yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Türk Telekom’da Şimdi Tarifenizdeki İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama Zamanı! Hakkında detaylara da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Ekstra 2 GB İnternet Paketi Detayları

Ekstra 2 GB paket detayları ve kapsamı diğer Türk Telekom ek internet paketlerinde olduğu gibidir. Gereken bilgiler aşağıda verilmiştir:

 • Müşteriler sadece 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vermek suretiyle pakete kayıt olabilirler. 12 fatura dönemi taahhüt vererek pakete kayıt olan müşterilere aylık 9 TL karşılığında 2 GB cepten internet hakkı sunulacaktır.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 9 TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 17 TL’dir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı paketin satın alındığı fatura dönemi sonuna kadar geçerlidir.
 • İlgili paket kapsamında sunulan kullanım hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya data faydası bulunmuyor ise abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket aynı fatura dönemi içerisinde yalnızca 1 kez alınabilir.
 • Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndermek yeterlidir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.