Web Tekno Haber

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom’dan internetliye özel indirim kampanyası Türk Telekom’un bireysel faturalı hat sahibi olacak müşteriler için geçerlidir. Türk Telekom indirim kampanyaları, internet kampanyaları ve numarasını Türk Telekom’a taşıyacak veya Türk Telekom’dan yeni hat alacak olan müşterilere birbirinden farklı bir çok kampanya ve avantaj sunmaktadır. Türk Telekom kampanyaları 2020 yılı itibari ile son hızla devam ederken internetli özel indirim kampanyası bir çok kişinin Türk telekom’lu olmasını sağlamıştır.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası Nedir?

turk telekom indirim firsatlari

Türk Telekom’un internetliye özel indirim avantajı, Türk Telekom’a numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelecek olan müşteriler için geçerlidir. İndirim kampanyasından numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla Türk Telekom bireysel faturalı hatlara gelenler yararlanabilir. Bu iki yol ile Türk telekom bireysel faturalı hatlara gelen müşteriler, internetliye özel tarifeleri kullandıkları takdirde 7 TL’ye varan indirim kazanırlar.Ayrıca müşterilerin internetli özel tarifelere geldiklerinde 12 + 12 fatura dönemi boyunca taahhüt sözü vermeleri gerekmektedir. Kampanyadan ancak taahhüt veren müşteriler yararlanabilir.

Pepsi Pet 1 Litre Alana Bedava İnternet Hediyesi (Boş Yok) bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom İnternetliye Özel Tarifeler ve Ücretlendirme

Türk Telekom İnternetliye Özel Tarifelerin içeriği ve ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir:

 • Türk Telekom İnternetliye Özel 3 GB tarifesi: Her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 mesaj hakkı ve 3 GB cepten internet taahhütlü fiyatı ile ayda sadece 25 TL’dir.
 • Türk Telekom İnternetliye Özel 5 GB tarifesi: Her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 5 GB cepten internet taahhütlü fiyatı ile aylık 30 TL şeklindedir.
 • Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 10 GB tarifesi: Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS kullanım hakkı ve 10 GB cepten internet taahhütlü fiyatı ile aylık 42 TL şeklindedir.
 • Türk Telekom Prime İnternetliye Özel 15 GB tarifesi: Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS kullanım hakkı ve 15 GB cepten internet kullanımı taahhütlü fiyatı ile Ayda sadece 52 TL şeklindedir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

İnternetliye özel indirim kampanyasına katılım sağlamak Ücretsiz kısa mesaj yolu ile gerçekleştirilir. Türk telekom bireysel faturalı hatta gelen müşteriler internetliye özel İndirimden yararlanabilmek için özel tarifelerden birine geldikten sonra 90 gün içinde kampanyaya katılmalıdır. Bu Türk Telekom kampanyasına katılmak için ÖZEL yazıp bir boşluk bırakarak 11 haneli T.C. Kimlik numarası yazılır ve 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir ve abonelerin indirimden yararlanabilmek için 90 gün içerisinde bu mesajı göndermeleri gerekir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyasından Faydalanmak

Türk Telekom’un internetliye özel indiriminden faydalanmak için aşağıdaki şartları sağlıyor olmak gerekir. Bu şartlar şu şekildedir:

 • Türk telekom numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturalı internetli özel tarifelerden birine gelmiş olmak;
 • Abonenin en az 12 ay tarifede kalma sözü yani en az 12 aylık taahhüt vermesi gerekir;
 • ÖZEL yazıp bir boşluk bırakarak evde internet aboneliği bulunan 11 haneli T.C. Kimlik no ile 5555’e SMS atılması;
 • Faturalı internetliye özel tarifelerden birine gelen abonelerin kampanyaya katılmak için tarifeye geldikten sonra 90 gün içerisinde katılım SMS’i atması gerekir.
 • SMS ile gönderilen T.C. Kimlik no’ya ait aktif Türk Telekom evde internet müşteriliğinin bulunması gerekir.
 • Bir T.C. Kimlik no İle en fazla beş hat kampanyadan yararlanabilir.

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim Kampanyası Detayları

turk telekom kampanyalari neler

Türk Telekom İnternetliye Özel İndirim faydasının esasları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyadan, faturalı İnternetliye Özel  tarifelerinden birine numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla gelerek 12+12 fatura dönemi boyunca taahhüt vermiş olan Türk Telekom evde internet aboneleri faydalanabilir. Birinci 12 dönemlik taahhüdün ardından ikinci 12 dönemlik taahhüdüne devam eden müşteriler, ikinci 12 dönem süresince de kampanyadan faydalanmaya devam edebilecektir.
 • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için, TT Mobil, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunması gerekmektedir.
 • Faturalı İnternetliye Özel tarifelere gelen yeni abonelerin 90 gün içerisinde kampanyaya başvurmuş olması gerekir.
 • Türk Telekom evde internet aboneliği bulunan TCKN ile en fazla 5 mobil hat kampanyaya katılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya kayıt tarihi itibariyle 12 + 12 fatura dönemi boyunca İnternetliye Özel 3 GB tarifesi için 4TL, İnternetliye Özel 5 GB tarifesi için 5 TL, Prime İnternetliye Özel 10 GB ve Prime İnternetliye Özel 15 GB Tarifeleri için 7 TL indirimden yararlanacaklardır. Taahhütü biten ancak kampanyası devam eden aboneler, taahhütsüz fiyatlar üzerinden 4/5 TL ya da 7 TL indirim almaya devam edeceklerdir.
 • Kampanyaya SMS aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • Kampanya indiriminden yararlanabilmek için iletilen TCKN’ye ait sadece bir tane aktif abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla Türk Telekom evde internet aboneliğinin bulunması durumunda kampanya Türk Telekom evde internet aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacak olup, her bir abonelik için ayrı ayrı indirimden yararlanılamayacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılan Türk Telekom evde internet aboneliğinin kampanyaya kayıt tarihinden itibaren taahhüt dönemi içerisinde iptali durumunda diğer evde internet bireysel abonelikleri sorgulanacak, herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek ve abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Kampanyaya kayıt olunduktan sonra taahhüt dönemi içerisinde müşterinin kampanyadan yararlandığı Türk Telekom evde internet aboneliği iptal olduğunda, aynı TCKN’ye bağlı başka bir abonelik yoksa kampanya kapsamında sunulan indirim sona erecek ve müşteri SMS yoluyla bilgilendirilecektir. Müşteriye cayma bedeli yansıtılmayacaktır. İndirim faydası iptal edilen müşteri kampanyadan tekrar yararlanamaz.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta veya döneme transfer edilemez.
 • Diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminin tamamı; bitmediyse aylık sabit ücret indirimi gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Kampanyadan bir telefon numarası yalnızca bir kez yararlanabilir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Türk Telekom Tüm Mobil Abonelerine Ücretsiz İnternet Sunacak hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom Selfy Sosyal Medium Kampanyası

Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası, Türk Telekom Selfy faturalı aboneler için geçerli bir kampanyadır. Türk Telekom Selfy ise 25 yaş ve altı için kurulmuş olan gençlik kulübüdür. Kampanya kapsamında tarifeye gelen Selfy abonelerine,  her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS kullanımı, 3 GB sosyal medya da geçerli ve 5 GB normal internet yani toplamda 8 GB cepten internet verilir. Tarife taahhütlü bir tarifedir. 12 ay boyunca tarifede kalma sözü veren Selfy abonelerine paketin fiyatı aylık olarak 49 TL olacaktır.

Kampanyaya SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilir. SMS ile kampanyaya katılmak için SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra abonelerin ekstradan taahhüt mesajı göndermeleri gerekir. Taahhüt için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir.

Taahhütlü bir tarife olsa da aboneler istedikleri zaman tarifelerini iptal edebilirler. Bunun için de müşteri hizmetleri aranabilir veya SMS yolu ile tarife iptal edilebilir. Taahhüt süresi dolmadan iptal edilirse abonelerden erken iptal bedeli alınacaktır. Kampanya’yı iptal etmek için IPTAL SOSYAL MEDIUM yazarak 4545’e kısa mesaj gönderilir. Kampanya kapsamı ve geçerlilik detayları ise Türk Telekom kampanyalarında olduğu gibidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.