Web Tekno Haber

Türk Telekom İş Yerine Özel Kurumsal Kaçırılmayacak Tekno Tarifeler

Türk Telekom İş Yerine Özel Kurumsal Kaçırılmayacak Tekno Tarifeler

Türk Telekom tekno paketler ile dijitalleşmenin keyfini online ortamda yaşayın. Kurumsal şubelere özel olarak fiber güçlü altyapı kapsamında e-ticaret paketlerinde ya da online muhasebe programlarında Türk Telekom’un avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Türk Telekom internet müşterileri limitsiz internete ek olarak aylık tekno paket kampanyalarına dahil olabilir.

Türk Telekom kurumsal paket kapsamını fiber altyapısı ile güçlendirerek genişletti. Limitsiz internet ayda 109 TL’ye kurumsal şirketlerde kullanılabilecek paket içeriğinde dijital dönüş kapsamında; Muhasebe programı, E-ticaret paketi, Statik IP ya da Antivirüs yazılımı paketleri de avantajlı olarak veriliyor. Türk Telekom Tekno İşyerim kampanyası kapsamındaki paket fırsatlarından yararlanabilmek için başvuru işlemini Türk Telekom’un kurumsal internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. “Hemen başvurun sizi arayalım” bölümü kullanılarak kısa sürede kurum içi avantajlı paket fırsatından yararlanılabilir.

Türk Telekom Kurumsal Paket Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Kurumsal Paket Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Kurumsal Tekno İşyerim paket kapsamında indirim fırsatından yararlanabilmek için online başvuru formu doldurularak iletişime geçilebilir. Bulunulan yere en yakın Türk Telekom ofisleri ziyaret edilebilir. Türk Telekom satış noktaları üzerinden başvuru işlemleri başlatılabilir. Kampanyaya dair faydalar 1 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerliliğini koruyor. Katılım sağlayan her bir müşteri 24 aylık taahhüt sürecini kabul etmiş oluyor.

 • Kampanya kullanımdayken Türk Telekom yalın paketlerden herhangi biri tercih edildiğinde aylık olarak faturaya ek 12 TL yansıtılıyor.
 • Kampanya kapsamındaki 24 aylık taahhüt imzalandıktan sonra aylık olarak internet paketine ek farklı kampanyalara da geçiş yapılabilir.
 • Kampanyadan yararlanarak kurumsal abonelik başlatan kullanıcılar taksitli fiyatlarla modem kampanyasından da yararlanabiliyor.
 • Aylık 20 lira taksit ile 24 ay boyunca standart modem satın alımında bulunabilirsiniz. Premium modem ise 30 TL taksitle ödenebilir.
 • Ek paketler dahilinde Wix temel işletme premium paketi satın alındığında özel olarak domain senkronizasyonu sağlanıyor. 20 GB’lık depolama alanı, online olarak ödeme alabilme sistemi, 5 saatlik video yükleyebilme avantajı sunuyor. Google analistik verilerine ulaşılabilir, Wix uygulaması reklamsız olarak kullanılabilir. Bir yıl boyunca kullanılabilir ücretsiz domain hizmeti sunuluyor. 500 TL değerinde Google reklam kuponu, ücretsiz olarak hosting hizmetleri, güvenlik ve pazarlama araçları da yanında verilen ek hizmetler arasındadır.

Tivibu Go paketleri, cep telefonu, tablet ve bilgisayarın olduğu her alandan erişilebilir. Belirtilen tutar içerisinde bu hizmetler dahildir. Tivibu Go paketinden 12 ay boyunca indirimli olarak yararlanılabilir.

Satın alınan faturaya ek olarak Alo paketler tercih edilebilir. Aylık 14.90 TL’den başlayarak farklı konuşma paketleri seçilebilir. İndirimli olarak 24 ay boyunca aşağıdaki tarifeler üzerinden kullanılabilir:

 • Alo aylık sabit paket tarife ücreti 14.90 TL
 • Alo Paket 250 aylık ücreti 4.90 TL
 • Alo Paket 500 aylık ücreti 6.90 TL
 • Alo Paket 1000 aylık ücreti 11.90 TL
 • Alo Paket Limitsiz aylık ücreti 24.90 TL

Ayrıca 2022 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Kurumsal Tekno İşyerim Paketleri

Türk Telekom limitsiz fiber internet keyfini kurumsal paket kullanıcılarına sunuyor. Tüm bu paket seçeneklerine ek olarak tercih edebileceğiniz içeriği genişletilmiş ofis içi yazılımlarda bulunuyor. Limitsiz paketler farklı bağlantı hızları ile kampanya kapsamında sunuluyor. 24 aylık kampanya süresi boyunca indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Paket kapsamındaki faydalar 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerliliğini koruyor.

En az 24 aylık taahhüt verilmesi gerekiyor taahhüt süresi devam ederken yalın paket uygulamaları için aylık 12 TL ek yansıtma bedeli uygulanıyor. Taahhüt süresi tamamlandıktan sonra o dönemin tarife ücretlendirmesinde geçerli olan rakam kullanılıyor.

Kullanılan aktif standart tarife miktarından düşük olmamak kaydı ile taahhüt süresi boyunca farklı bir internet paketine geçiş yapılabiliyor.

İstendiğinde Türk Telekom’un çağrı merkezleri aracılığı ile irtibata geçilerek paket iptali gerçekleştirilebilir.

İptal işlemi taahhüt süresi tamamlanmadan yapıldığında ödenmeyen kısımların bedeli toplu olarak kişiden tahsil edilir.

Taahhütname süresi bittiği halde modemi teslim etmeyen kişilere yönelik olarak modem fiyatı kadar ücret tahsis edilir.

Vergilerde dahil olmak üzere abonelik işlemleri başlatıldığında 264 TL bağlantı ücreti alınıyor. Cihaza ek modem 24 ay boyunca taksitlerle aylık 11 TL olarak faturaya yansıtılıyor.

Türk Telekom kurumsal limitsiz internet paketleri:

 • 16 Mbps bağlantı hızı ile 24 aylık limitsiz internet ayda 95 TL
 • 24 Mbps bağlantı hızı ile 24 aylık limitsiz internet ayda 109 TL
 • 35 Mbps bağlantı hızı ile 24 aylık limitsiz internet aylık 122 TL
 • 50 Mbps bağlantı hızı ile 24 aylık limitsiz internet aylık 137 TL
 • 100 Mbps bağlantı hızı ile 24 aylık limitsiz internet aylık 153 TL

Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketlerine Ek Tekno Paketler Nelerdir?

Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketlerine Ek Tekno Paketler Nelerdir?

Türk Telekom’un gelişkin altyapısı ile sağladığı limitsiz internet paketlerine ek olarak tekno paketler fiyata dahil ediliyor. Kampanya kapsamında 24 ay boyunca geçerliliğini koruyacak indirimli fiyatlardan yararlanılabiliyor.

Tekno paket içerisinde Wix premium paketi muhasebe alanında işletme ihtiyaçlarını karşılayacak serbest çalışan ve girişimcilere yönelik hizmet sunuyor. Paket içerisinde 1 yıllık alan adı, 2 GB’lık depo alanı, 1000 üzerinde web sitesi teması, restoran e-ticaret siteleri ve otellerde kullanılabilecek rezervasyon işlemleri için altyapı standardı ve 75 dolar değerini bulan Google reklam kredisi de veriliyor. Paket içerisinde üst düzeyde hosting hizmetlerini alabileceğiniz çoklu özellikler barındırıyor.

Türk Telekom Wix standart premium paketlerinde ise var olan hizmeti ve ürünleri sergileyebileceğiniz bir alan oluşuyor. Kişisel portfolyonuzu yansıtabilir ve istediğiniz online imajı kazanabilirsiniz. Paket dahilinde işletmenize yönelik olarak rezervasyon ya da randevu işlemleri online olarak yapılabilir hale gelecek. Üstelik ödeme yöntemleri de güvenilir şekilde sağlanacak. 20 GB ek depo alanı ve e-ticarette kullanılabilir güvenilir ve sağlam altyapı ile destekleniyor.

Türk Telekom Tekno paketleri içerisinde sunulan güvenlik paket uygulaması ile 24 ay boyunca yararlanabileceğiniz 5 farklı lisansı bulunan McAfee Total Protection ürün satın alımı gerçekleşebilir.

Limitsiz internete ek olarak satın alınabilecek tekno paketler şunlardır:

 • Güvenlik paketim 5 lisanslı McAfee Total Protection 24 aylık kampanya süresi boyunca ayda yalnızca 3 TL’ye satın alınabilir.
 • Web paketim 24 aylık kampanya süresi boyunca içerisinde Wix standart premium paketi ve güvenli paketim dahil edilerek 20 TL karşılığında satın alınabilir.
 • E-ticaret paketi 24 aylık kampanya süresi boyunca içerisinde Wix temel işletme premium paketi ve güvenli paketim dahil edilerek aylık 30 TL’ye satın alınabilir.
 • Statik IP paketim 24 aylık kampanya süresi boyunca içerisinde statik IP hizmeti ile birlikte ayda 34.90 TL’ye satın alınabilir.
 • Muhasebe paketim 24 aylık kampanya süresi boyunca içerisinde Bizim hesap online ön muhasebe programı dahil edilerek aylık 49.90 TL’ye satın alınabilir.
 • Paket kapsamında Tivibu Go paket satın alımı da sağlanıyor. Tivibu Go paketim 12 aylık taahhüt süresi boyunca içerisinde TİVibu Go Sinema ve Süper Paket dahil edilerek satın alınabilir. Sinema paketi aylık 4.90 TL, Süper paket aylık 6.90 TL’ye satın alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.