Web Tekno Haber

Türk Telekom Kaç GB Bedava İnternet Veriyor?

Türk Telekom Kaç GB Bedava İnternet Veriyor?

Türk Telekom hediye GB internet ile internette yapacağınız gezintilerinizde paketinizden yemeyecek! Türk Telekom hediye GB kampanyalarına katılmak için şart şurt yoktur! Çoğu kampanyada yalnızca bir tek SMS göndermeniz yeterli olur. Kampanyasına göre 500 MB’dan 10 GB’a kadar bedava internet sahibi olabilirsiniz.Bazı kampanyalara tek bir kere katılım hakkı bulunurken, bazı kampanyalardan sürekli olarak faydalanıp, kazanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketi bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’dan 1 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom 1 GB bedava internet kazanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey SMS göndermektir. Bunun için telefonların mesaj kısmına gelin. Boşluk bırakarak hediye internet yazın. Mesajı 5555’e gönderin. Burada atlanmaması gereken en önemli nokta, mesaj göndermeden önce 50 TL ya da üzeri değerinde TL yapılması gerektiğidir. Hattınıza SMS gönderdikten hemen sonra 1 GB bedava internet tanımlanır. Tanımlanan interneti toplam 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Kalan kullanımlar sonraki aylara devir etmeyecektir.

Türk Telekom Sosyal Paket Kullanıcıları Bedava İnternet Kazanıyorlar

Türk Telekom Sosyal Paket kullanıcıları bedava internet kazanmanın keyfini çıkarıyorlar. Sosyal paket kullanıyorsanız, her 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptığınız zamanlarda 1 ay kullanmanız için hediye 2 GB internetin sahibi olursunuz. 2 GB bedava internet kullanımı, 1 GB ve 2 GB farklı uygulamalar için ayrılmıştır. 1 GB’lık kısım Whatsapp için kullanılabilirken, diğer 1 GB’lık kısmı Facebook ve Twitter için kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Paket Kullanıcıları Nasıl Bedava İnternet Kazanabilir?

Türk Telekom Sosyal Paket kullanıcıları bedava internet kazanmak için SMS göndermelidirler. 2 GB bedava internet kampanyasında faydalanmak istiyorum derseniz, 5555’E sosyal paket yazıp gönderin. Göndereceğiniz SMS’ler ücretsizdir.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyasından Faydalanabilirsiniz

Türk Telekom yıllık bedava internet kazanarak bütün bir sene internet kullanımınızı rahat rahat yapmak istemez misiniz? Bu kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom ailesine en az 1 seneden beri üye olmanız gerekmektedir. Bundan daha kısa süre üye olanlar, numarasını yeni taşıyan ve yeni hat sahipleri ne yazık ki bu kampanyadan faydalanamazlar. Kampanyada her Türk Telekom abonesi olduğunuz yıl için 3 GB bedava internet kazanırsınız. Eğer 2 seneden beri Türk Telekom abonesi iseniz 6 GB internet hakkınız olur. Ne kadar uzun süre Türk Telekom abonesi iseniz, kazanacağınız hediye internet miktarı da o kadar fazla olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için unutulmaması gereken önemli nokta SMS göndermektir. Kampanya ancak SMS gönderimi ile aktif olur. Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile yıllar yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Böylece kampanya hakkında kullanım bilgileri size SMS olarak gönderilecektir.

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamaları da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 4.5 G Aboneliğine Geçenler Bedava İnternet Kazanıyorlar

Türk Telekom 4.5 G aboneliğine karşılık bedava internet sahibi olmak çok kolay. 4.5 G servisine abone olmanız halinde mobil cihazınızdan çok daha hızlı ve kaliteli bir şekilde internetten faydalanabilirsiniz. Bu şekilde 1 GB bedava internet sahibi olabiliriniz. Hattınıza tanımlanacak olan bedava internetin kullanım süresi bir ay ile sınırlıdır. Eğer kullanmadığınız hediye haklarınız varsa, bu haklar bir sonraki ay silinecektir. Kampanyadan faydalanmak ve anında hediye GB internetinizi kullanmaya başlamak için mesaj göndermeyi unutmayın. 4.5 G yazın, boşluk bırakın Sim yazın 5555’e kısa mesaj gönderin. Yazıların büyük harflerle olmasına özen gösterin. 4.5 g sim kartı aldığınız zaman, cihazınızın da 4.5 g ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Bazı cihazlarda 4.5 g sim kullanılmayabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Aytug dedi ki:

    Turk telekom kadar iyi bir oparotor yoktur

  2. Hasan YILMAZ dedi ki:

    Beleş gb ver

  3. Suna dedi ki:

    Turktelekom kadar kotu bi hat yok sil supur de artik faydasiz ya o kadar yukleme yapıyoruz hicmi hediye internet gelmez ya

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.