Web Tekno Haber

Türk Telekom Kampanyaları ile Kendinizi Değerli Hissedin! Çiçek Sepetinde Yüzde 15, MNG Kargo’da Yüzde 40 İndirim

24.02.2022
125
Türk Telekom Kampanyaları ile Kendinizi Değerli Hissedin! Çiçek Sepetinde Yüzde 15, MNG Kargo’da Yüzde 40 İndirim

Türk Telekom kurumsal aboneleri için hazırlanan özel olarak farklı ve ayrıcalıklı kampanyaları ile dikkat çekiyor. Kurumsal paketlere geçiş yapan Kobi’lere özel olarak Hepsiburada ile yaptığı anlaşma ile kaçırılmayacak fırsatlar sağlıyor. Kurumsal aboneler ile kurumsal internet ve iş telefonu müşterileri için tanınan ayrıcalıklar arasında farklı rakamlarda hediye çekleri de bulunuyor.

Dry Center kuru temizleme uygulamasında geçerli indirim çeki, araç bakım ve temizliği için %50’ye varan indirimler, daha ucuza dezenfeksiyon işlemleri, uygun fiyatlı araç kiralama hizmetleri yalnızca kurumsal abonelere özel kampanyalarla sınırlandırılmıştır.

Araç sigortası, kasko, trafik ve sağlık sigortalarında farklı rakamlarla indirim seçenekleri de sizleri bekliyor. Türk Telekom kurumsal aboneleri MNG kargo ile yapacakları alışverişlerde %40 indirim fırsatını da yakalıyor.

Girişimcileri destekleyen Türk Telekom Worqcompany destek paketleri ile indirim fırsatından yararlanmanızı da sağlıyor.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Kampanyaları Nelerdir?

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Kampanyaları Nelerdir?

Türk Telekom’un kurumsal müşterilerine özel olarak hazırladığı kampanyaları içerisinde Hepsiburada market alışverişlerinde Kobi’lere özel kullanılabilir hediye çekleri ve %50’ye varan komisyon indirimleri yer alıyor. Yalnızca Türk Telekom internet, iş telefonu ve kurumsal mobil kullanıcılarına özel Çiçek Sepeti uygulamasında geçerli indirim kuponu da sağlanıyor. Araç bakım, dezenfeksiyon ve kiralama işlemlerinde uygun fiyat aralıklarında daha kaliteli bir deneyim alabilmeyi sağlıyor.

MNG kargo ile tüm Türkiye içerisinde gönderilecek paketlere özel %40 indirim fırsatını da yakalayabilirsiniz. Hayatı güvence altına alacak kasko, trafik sigortası ve sağlık sigortasında kullanabileceğiniz 100 TL’ye yakın indirim fırsatını da yakalayın.

Türk Telekom sunduğu kampanyalarda girişimcileri de destekliyor. E-Destek paketi sayesinde ticaret yapan müşterilerine özel olarak worqcompany destek paketlerini indirimli olarak satın alabilme imkanı sağlıyor. Yeni bir iş kurabilmek için çözüm ortağınız artık Türk Telekom oluyor.

Türk Telekom kurumsal mobil internet ve iş telefonu müşterilerine özel kampanyalar

 • İşini büyütmek isteyen Kobi’ler hepsiburada’da buluşuyor
 • Çiçek sepetinde geçerli %15 indirim
 • Autowax araç dezenfeksiyonu 70 TL yerine 40 TL
 • Dry Center’da geçerli %25 indirim
 • Autowax’ta geçerli %50 indirim
 • Enterprise yurtiçi araç kiralama da geçerli %35 indirim
 • MNG kargoda geçerli %40 indirim
 • net de geçerli uygun fiyatlı kasko trafik ve sağlık sigortası fırsatı
 • WorqCompany girişimci destek paketlerinde %10 indirim fırsatı

İşini Büyütmek İsteyen Kobi’ler Hepsiburada’da Buluşuyor Kampanyası Nedir?

Türk Telekom var olan potansiyel işini büyütmek isteyen Kobi’lere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Hepsiburada.com üzerinden mağaza açma talebinde bulunan kişilere özel %50 komisyon indirimi sağlanıyor. Üstelik 500 TL değerini bulan hediye çeki ile reklam bütçesi ayırma imkanı da sağlıyor.

Hepsiburadanın ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom mobil, kurumsal ve iş telefonu müşterilerinden herhangi bir aboneliği bulunmalıdır.

Hepsiburada sitesi üzerinden satıcı girişi yapmak gerekiyor.

Türk Telekom işbirliği ile Hepsiburada kampanyalarından yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile HEPSİBURADA yazarak bir boşluk bırakıp 7227’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Telefona gönderilecek olan link üzerinden Hepsiburada satıcı olma işlemlerinin tamamlanması gerekir.

Çiçek Sepetinde Geçerli %15 İndirim  Kampanyası Nedir?

Türk Telekom kurumsal, internet, İş telefonu ve mobil abonelerine özel olarak Çiçek Sepeti uygulamasında geçerli %15 indirim fırsatı sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler Türk Telekom’un online işlemler uygulaması aracılığı ile fırsatlar menüsüne giriş yapabilirler. Bu alan üzerinde yer alan çiçek sepeti kampanyasına geçiş yaparak “şifre al” butonu tıklanmalıdır.

Bunun yanı sıra kampanya aracılığı ile sunulan indirim fırsatından yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile ÇİCEKSEPETİ yazarak bir boşluk bırakıp kişinin kendisine ait TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 7227’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

Gelen geri bildirim mesajında Türk telekom kampanya kodu ulaştırılır. Ardından çiçek sepeti’nin kampanyalı ürünler kategorisi kullanılarak yalnızca rozete sahip olan ürünler satın alınırken kod yazma kısmına cep telefonuna gönderilen indirim kodu girilerek sipariş oluşturulur.

Türk Telekom Fiber altyapısı ile yıldızlı günler kampanyası başlıyor! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Autowax Araç Dezenfeksiyonu 70 TL Yerine 40 TL  Kampanyası Nedir?

Türk Telekom Autowax araç bakım ve temizlik servisi ile yaptığı anlaşma doğrultusunda antibakteriyel araç içi dezenfeksiyon işlemleri için indirim fırsatı sağlıyor. Yapılacak 75 TL’lik dezenfeksiyon işlemleri için yalnızca 40 TL ödemek yeterli.

Fırsattan yararlanabilmek için Türk Telekom’un online işlemler sitesi üzerinden “size özel fırsatlar” menüsüne geçiş yapılmalıdır.

Şifre al butonu kullanılarak ya da cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile AUTOWAXBAKIM yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazıp 7227’ye kısa mesaj olarak gönderilebilir.

Ardından cep telefonuna Türk telekom kampanya kodu iletilecektir. Site içerisinde bu kodu kullanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dry Center’da Geçerli %25 İndirim  Kampanyası Nedir?

Türk Telekom kurumsal, internet, telefon ve mobil müşterilerine özel olarak indirimli olarak Dry Center kuru temizleme fırsatından yararlanabilmenizi sağlıyor. Dry Center Kuru temizleme hizmetleri 2 parçalık ürün karşılığında % 20 indirim fırsatı sağlıyor. 3 ürün ve üzeri için yüzde 25 indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için online işlemler menüsünü kullanarak şifre alanı üzerinden talepte bulunabilir ya da cep telefonunun mesaj kısmını kullanabilirsiniz. Cep telefonunun mesaj kısmında büyük harfler ile DRYCENTER KURUMSAL yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazılmalıdır. 7227’e kısa mesaj olarak gönderildiğinde gelen aktif kampanya kodu ile indirim fırsatından yararlanılabilir.

Autowax’ta Geçerli %50 İndirim  Kampanyası Nedir?

Türk telekom’a gelerek autowax profesyonel araç servis firması tarafından %50’ye varan hediye çeki hakkını kazanabilirsiniz. Türk Telekom’un online işlemler uygulaması içerisinde yer alan fırsatlar menüsünü kullanarak “şifre al” butonunu kullanabilirsiniz. Bunun dışında %50’lik indirimden yararlanabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile AUTOWAX yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası ile birlikte 7227’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Enterprise Yurtiçi Araç Kiralama da Geçerli %35 İndirim  Kampanyası Nedir?

Türk telekom’a gelerek yurtiçi enterprise firması aracılığı ile %35 indirim ile araç kiralama fırsatından yararlanabilirsiniz. İndirim fırsatını kullanabilmek için online işlemler aracılığı ile sunulan “size özel fırsatlar” menüsü aracılığı ile şifre alabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonun mesaj kısmı üzerinden de kampanyaya kayıt olabilmek mümkün. Cep telefonunun mesaj da büyük harfler ile ENTERPRİSE YURTİÇİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazılarak 7227’e kısa mesaj olarak gönderilebilir.

MNG Kargoda Geçerli %40 İndirim  Kampanyası Nedir?

Türk Telekom kurumsal, kurumsal internet veya mobil müşteri abonelerine özel olarak MNG kargo aracılığı ile %40 indirim fırsatı sağlanıyor. Yurtiçi yapılacak paket gönderimlerinde kullanabileceğiniz %40’lık indirim kodunu alabilmek için online işlemler uygulaması kullanılabilir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile MNGKRG yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 7227’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Cep telefonuna gelecek olan şifre ile birlikte paket gönderim işlemleri indirimli olarak yapılabilir.

Sigortam.net de Sağlık Sigortası Fırsatı  Kampanyası Nedir?

Türk Telekom kurumsal ve mobil müşterilerine özel olarak sağlanan sigortam.net firmasında geçerli trafik kasko ve sağlık sigortası fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sigortam.net internet sitesi ya da 444 24 00 numaralı destek hattı üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Kasko sigortası için 90 TL indirim sağlanıyor.
 • Trafik sigortası için bu rakam 35 TL
 • Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için 100 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

İndirimlerden yararlanabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile SİGORTAM yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazılmalıdır. Ardından 7227’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli.

WorqCompany Girişimci Destek Paketlerinde %10 İndirim Fırsatı  Kampanyası Nedir?

Türk Telekom kurumsal ve mobil hatta sahip olan müşterilerine özel olarak WorqCompany şirketi ile e-ticaret İşlemleri %10 indirimle gerçekleşiyor. Girişimcilere yönelik olarak destek paketlerinde finansal çözümler, çeşitli muhasebe yönetimi araçları ve ofis hizmetleri girişimci destek paketi ile sağlanıyor. Tüm bu fırsatlardan yüzde 10 indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.