Web Tekno Haber

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bol Bol Konuş!

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bol Bol Konuş!

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası sayesinde dakika dağıtıyor. Türk Telekom’un bu seferki kampanyası konuşmayı seven aboneleri için geldi. Daha çok internet kampanyaları ile gündeme gelen Türk Telekom, konuşmayı seven abonelerini de unutmadı ve onları için muazzam bir Türk Telekom kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında aboneler çok ucuz fiyatlara bolca dakikaya sahip olabilecek.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası Nedir?

turk telekom konusmak lazim kampanyasi nedir

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası, faturasız hattını faturalı hatta taşıyan tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamında abonelere, geçiş yaptıkları tarifeye ek olarak 500 dakika konuşma faydası oldukça uygun fiyat seçeneği ile verilmektedir. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, S.E.Ç. 100 taifesine geçiş yapmalıdır. Ardından bunu karşılığında aboneye 500 dakika konuşma hakkı 15 TL’ye sunulacaktır. Böylece aboneler konuşmaya doyacak, dakika bitme dertlerine çözüm bulmuş olacaktır.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Türk Telekom abonelerinin, öncelikle bireysel faturasız hatlarını Türk Telekom bireysel faturalı hat ile değiştirmesi gerekmektedir. Faturalı hatta geçen aboneler, S.E.Ç. tarifesi üzerinden indirimli konuşma hakkını kolaylıkla alabilecektir. S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Tarifesine geçiş yapan Türk Telekom aboneleri, 500 dakika konuşma hakkı için yalnızca 15 TL ödeme yaparlar. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamında S.E.Ç tarifesine taahhütlü veya taahhütsüz olarak katılım sağlamak mümkündür.

Taahhüt ile katılan aboneler 500 dakikayı sadece 15 TL ücretle alabilirken; tarifeye taahhütsüz katılan aboneler 500 dakika ek faydası için 40 TL ödemek zorundadır. Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası’na taahhütlü katılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden SOZ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Mesaj ile başvurunun ardından abonelerin taahhütlü kullanım süreleri başlamış olacaktır.

Türk Telekom S.E.Ç Konuşmak Lazım Tarifesi Taahhüt Detayları

Türk Telekom S.E.Ç Konuşmak Lazım Tarifesinin taahhüt esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Tarifesi’ndeki müşteriler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler. Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen aboneler, tarifeden taahhütsüz geçerli olan ücret ile yararlanacaklardır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan abonelerin son faturalarına, taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Taahhütlü ücretlerden 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren aboneler yararlanabilir. Taahhüt süresi bittiğinde taahhütsüz aylık ücret uygulanır.
 • Söz konusu Türk Telekom kampanyası, yalnızca taahhüt verildiği takdirde geçerli olabilmektedir.
 • 15 Mart 2018 tarihi itibarıyla; 5555’e SMS göndererek taahhüt veren abonelerin gönderdikleri taahhüt onay mesajları için 2 TL şeklinde bir SMS ücreti alınmaktadır.

Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye! Hakkında merak edilenleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası Detayları Nelerdir?

turk telekom konusmak lazim kampanyasi detaylari

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası’nın geçerlilik esasları şu şekildedir:

 • 5 Mart 2020 tarihi itibari ile tarifenin aylık ücreti, tarifeye numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla kayıt olan taahhütsüz müşteriler için 45 TL; faturasızdan geçiş yoluyla kayıt olan taahhütsüz aboneler için ise 40 TL olarak güncelleniştir.
 • Tarifeye Türk Telekom Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan taahhütsüz aboneler için 5 Mart 2020 tarihi itibari ile geçerli olan aylık ücret ise 55 TL şeklindedir.
 • Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Tarifesine kayıt olan aboneler için tarifenin aylık ücreti 35 TL’dir. Söz konusu abonelerin, tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığı sayesinde 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Tarifesi’nin aylık ücreti 15 TL olarak uygulanacaktır.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturalı abonelerin, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret, abonelerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası içerisindeki dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurt dışı, faks, data, WAP aramalarını içermez.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar ve 444 ile başlayan aramalar yapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilerek öğrenilebilir.
 • Güncel borç bilgisi için ise “GUNCEL” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam olarak bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Abonelerin yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarında yapmış oldukları 500 Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 90 Kuruş olacak şekildedir.
 • Numara taşıma ve yeni hat tesisi ile bu tarifeye gelen müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 10’u 00:00’dır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.