Web Tekno Haber

Türk Telekom Konuşturan ve Aşmayan Tarifeler ile Bol Bol Konuşurken Aşım Derdini Düşünmeyin!

Türk Telekom Konuşturan ve Aşmayan Tarifeler ile Bol Bol Konuşurken Aşım Derdini Düşünmeyin!

Türk Telekom konuşturan tarifeler bol bol konuşmayı sağlayacak içi dopdolu bir paket içerikleri sunuyor. Tarife kapsamında faturalı aboneler bir ay içerisinde ödeyecekleri uygun fiyatlar dahilinde sınırsız konuşmanın keyfini çıkarıyor. Türk Telekom’un kaliteli altyapısı ile oluşturduğu zengin tarife içerikleri her ihtiyaca uygun tarifeyi satın alabilmeyi sağlıyor. İçeriği oldukça genişletilmiş faturalı Türk Telekom konuşturan paketlerine geçiş yapabilmek için Türk Telekom mağazalarında gelebilir ya da online platform üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Konuşturan Paket Tarife İçeriği nedir?

Türk Telekom’un konuşturan paket tarife içeriği kapsamında sağlamış olduğu internet, dakika ve sms haklarından faydalanabilirsiniz. 12 aylık fatura dönemi boyunca verilen taahhütle indirimli fiyattan abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Ayda yalnızca 40 TL ödeyerek istediğiniz kadar konuşabilmek için Türk Telekom konuşturan tarifelerden birini tercih edebilirsiniz.

Türk Telekom konuşturan tarife içeriği;

 • Türk Telekom konuşturan 1500 tarifesi
 • Türk Telekom konuşturan 3000 tarifesi

Türk Telekom Konuşturan 1500 Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom Konuşturan 1500 Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom zengin altyapısı ile uygun fiyatlı tarifeleri aboneleri ile buluşturmaya devam ediyor. İş gereği çok fazla iletişim kurmanız gerektiğinde içerisinde bol dakika bulunan bir paket sizlere uygun olacaktır. İhtiyacımızı karşılayacak Türk Telekom konuşturan 1500 tarife içeriğinden faydalanabilmek için 12 aylık fatura dönemi boyunca kalma sözünüze uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom konuşturan 1500 tarifesi paket içeriği;

 • 1500 dakika konuşma hakkı
 • 100 sms
 • 1 GB internet
 • 12 ay kalma sözüne ayda 40 TL

Türk Telekom Konuşturan 3000 Tarifesi Nedir?

Türk Telekom’un konuşturan 3000 tarifesi kapsamında yapılacak online başvurulara özel indirimler sizleri bekliyor. Türk Telekom’un resmi internet sitesi üzerinden, Türk Telekom online işlemler platformu’ndan ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, hattınızı tarifeye birkaç adımda geçirebilirsiniz.

Türk Telekom konuşturan 3000 tarifesi paket içeriği;

 • 3000 dakika konuşma hakkı
 • 100 sms
 • 32 GB internet
 • 12 ay kalma sözüne ayda 52 TL

Türk Telekom Konuşturan Tarife Detayları

Türk Telekom konuşturan tarife gelen kullanıcılar dakikaların ön planda olduğu bir paketle karşılaşıyor. Tarife kapsamında indirimli tutardan faydalanabilmek için 12 aylık kalma sözü verilmesi gerekiyor. Tarifeye geçiş yapıldıktan sonra 12 aylık kalma sözünü verebilmek için; telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile SOZ yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebiliyorsunuz. Tarife kapsamında bulunan internet hakkından faydalandıktan sonra eğer tanımlanmış hediye paketi bulunmuyorsa her 100 MB kullanım için 15 TL ek ücret eklenmekte. Bu durum en fazla 6 kere kullanılabilir. Süre aşıldığında fatura dönemi tamamlanana kadar internet paketi durdurulur ve herhangi bir şekilde tarifi üzerine ek bir ücret alınmaz.

Türk Telekom’un böyle bir durumda oluşabilecek paket aşımına yönelik sağlamış olduğu fırsatlardan biri de Aşımsız tarifeler’dir. Türk Telekom Aşımsız tarifeler online özel başvurularda ya da Türk Telekom mağazalarında gelerek yapılacak her başvuruda seçilen her paket tarife içerisindeki kullanım hakları aşıldığında otomatik durma özelliğine sahiptir. Bu da ay sonunda farkında olmadan istenmeyen ek ücretlerin ödenmesinin önüne geçer.

Türk Telekom Aşımsız Tarifeler Nelerdir?

Türk Telekom aşımsız tarifeler ile paket içerisinde bulunan sms, dakika ve internet haklarının bittiği anda otomatik olarak durmasını sağlar. Bu da aşımdan kaynaklı olarak ekstra ücret ödemenin önüne geçer.

Türk Telekom aşımsız tarifeler şunlardır:

 • Türk Telekom Aşımsız Mini Tarifesi
 • Türk Telekom Aşımsız Maksi Tarifesi

Türk Telekom Cep Dostu Business Özel Yurtdışına Ücretsiz Konuşma Hakkı detaylarına da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Aşımsız Mini Tarifesi Nedir?

Türk Telekom aşımsız 10 GB mini tarifesi kapsamında sunulan dakika, sms ve internet hakları 12 aylık fatura dönemi boyunca kalma sözüne indirimli fiyattan yararlanabilmeyi sağlıyor. Tarife kapsamında ay sonunda herhangi bir sürprizle karşılaşılmıyor. Tarife kapsamında ilk defa numarasını taşıyan kullanıcılar ya da Türk Telekom’a yeni abone olanlar e-dergi uygulamasında kullanabilecekleri sınırsız internet hakkından da faydalanabiliyor. Kazanılan haklar paket içerisinde bulunan tarife kotasından kullanılmamaktadır.

Türk Telekom aşımsız mini tarife içeriği;

 • 1000 dakika konuşma hakkı
 • 1000 sms
 • 10 GB internet
 • 12 ay kalma sözüne ayda 59 TL

Türk Telekom Aşımsız Maksi Tarifesi Nedir?

Telekom aşımsız 10 GB maksi tarifesi ay sonunda durma özelliğine sahip olan paket içeriklerinden oluşur. Paket içerisinde sunulan dakika, sms ve internet hakları aylık olarak belirlenmiş fatura tutarı dışında herhangi bir ücret ile karşılaşmaya engel olur. Tarife kapsamında haklar tamamlandığında otomatik durma özelliği sayesinde ek masraf oluşumunu engeller. Türk Telekom aşımsız tarife kapsamında 2022 yılı itibariyle numarasını Maxi tarifeleri taşıyan ya da yeni abone olan kişiler için e-dergi uygulaması sınırsız olarak kullanılabilecek. Paket içerisindeki faydalardan yararlanabilmek için Türk Telekom’un internet sitesi ya da Türk Telekom online platformu kullanılabilir.

Türk Telekom aşımsız maksi tarifesi içeriği;

 • 3000 dakika konuşma hakkı
 • 1000 sms
 • 10 GB internet
 • 12 ay boyunca faturalıda kalma sözüne ayda 72 TL

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Nedir?

Türk Telekom’un ihtiyaca yönelik olarak sağladığı dakika, sms ve internet haklarından aşmayan bol tarifeler ile uygun fiyatlar ve otomatik durma özelliği fırsatından faydalanabilirsiniz. Kullanılan tarife içerisindeki kota dolduğunda paket otomatik olarak durur ve herhangi bir aşım ücreti ödeme zorunluluğunuz bulunmaz. Bu durum ay sonunda istenmeyen ek ödemelerle karşılaşmaya engel olur.

Türk Telekom aşmayan tarife paketleri;

 • Türk Telekom Aşmayan 10 GB Mini Tarifesi
 • Türk Telekom Aşmayan 10 GB Maksi Tarifesi

Türk Telekom Aşmayan 10 GB Mini Tarifesi Nedir?

Türk Telekom Aşmayan 10 GB Mini Tarifesi Nedir?

Türk Telekom aşmayan 10 GB mini tarife içeriğinde sunulan haklardan yararlanabilmek için hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilirsiniz. 29.12.2021 tarihinden sonra Türk Telekom aşmayan paketlerine geçiş yapan kullanıcılar e-dergi uygulamasından sınırsız olarak faydalanabilirler. Türk Telekom aşmayan paket kapsamında kullanılan internet hakları dışında ücretsiz abonelik tarifeye geçiş yapıldığında otomatik olarak başlatılır. Türk Telekom’un aşmayan tarifeleri kapsamındaki faydalardan yararlanabilmek için Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirerek abonelik işlemlerini başlatabilir, Türk Telekom müşteri merkezlerine giderek faturalı hatta geçiş yapabilir ya da Türk Telekom’un müşteri hizmetleri servisi numarası olan 444 1 444 hattını arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom aşmayan 10 GB mini tarife içeriği;

 • 1000 dakika konuşma hakkı
 • 1000 sms
 • 10 GB internet
 • 12 ay kalma sözüne ayda 60 TL

Türk Telekom Aşmayan 10 GB Maksi Tarifesi Nedir?

Türk Telekom aşmayan tarifeler kapsamında sağladığı faydalardan yararlanabilmek için Türk gelerek aşmayan tarifelere geçiş yapmak ya da online platform aracılığı ile başvuruda bulunmak gerekiyor. Tarife kapsamındaki faydalardan yararlanabilmek için faturalı tarifeyi aşmayan paketlere taşımak ya da yeni hat alarak Türk Telekom kullanıcısı olmak gerekiyor. Türk Telekom aşmayan 10 GB maksi tarifesi kapsamında sunulan bütün faydalar ay sonunda otomatik durma özelliği ile ekstra ücret ödeme derdine son veriyor. Pakette 12 ay kalma sözüne ilk yıl indirimli tutar üzerinden aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Türk Telekom aşmayan tarifelerden faydalananlar e-dergi uygulamasından ücretsiz olarak yararlanabilir.

Türk Telekom aşmayan 10 GB maksi tarifesi içeriği;

 • 3000 dakika konuşma hakkı
 • 1000 sms
 • 10 GB internet
 • 12 ay boyunca kalma sözüne ayda 70 TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.