Web Tekno Haber

Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet!

Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet!

Türk Telekom kredi kartı veya banka kartını mobil uygulamasına kayıt eden tüm müşterilerine bir hafta boyunca geçerli 2 GB internet paketi hediye etmektedir. Bu kampanya kapsamında Online İşlemler’de kullanılan kartı kaydeden kişilere haftalık 2 GB hediye edilmektedir. Ayrıca kaydedilen kredi ya da banka kartı ile birçok Türk Telekom hediye internet hariç avantajlı paketlerde kolayca yüklenebilir.

Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

turk telekom kredi karti kaydedenlere bedava internet

Uygulamaya Türk Telekom kredi kartını kaydeden kullanıcılar için 2 GB hediye internet kampanyasına katılmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapan Türk Telekom aboneleri, kredi kartlarını TL yükleme sayfasından kayıt ettirerek bedava internet kazanabilirler.

Türk Telekom online işlem uygulaması üzerinden kredi kartı kaydı yaptıran tüm faturasız hat aboneleri bir hafta boyunca 2 GB internete sahip olacaktır. Ayrıca Türk Telekom tarafından sağlanan tüm indirim paketlerini kayıtlı bir kredi kartı ile satın almak mümkündür.

Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyası özellikleri şu şekilde belirlenmiştir;

 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyası geçerlilik tarihi 18 Aralık 2020 – 18 Mart 2021 arasıdır.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyası, Online İşlemler uygulamasına kredi ya da banka kartını ilk kez kaydeden BİMcell, POCELL, Pttcell, Vestelcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşteriler yararlanabilir.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında Türk Telekom Online İşlemler menüsüne kredi kartını kaydeden tüm abonelere 2 GB internet hediye edilmektedir.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 2 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilir.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 2 GB internetin kullanım süresi dolduğunda aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 2 GB internetin kullanım süresi dolduğu zaman kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Kredi Kartını Uygulamaya Kaydedenlere 2 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Faturasız Mobil Wifi Paketleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan hafta sonları geçerli 2 GB kampanyası, hafta sonu evde olan müşterileri için yeni bir hizmettir. Türk Telekom internet kampanyası ile hafta içi kullanılan GB’ların haricinde sadece hafta sonu kullanım imkanı sunmaktadır. Hafta sonu 2 GB kampanyası ile Türk Telekom abonelerine daha fazla internet hakkı tanımaktadır.

Türk Telekom’un hazırladığı Hafta sonu 2 GB internet kampanyasından yararlanmak Türk Telekom faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir. Faturalı hat sahibi abonelere yönelik hazırlanmış bu kampanya ile her hafta sonu kullanılmak üzere 2 GB internet hakkı verilmektedir.

Türk Telekom hafta sonu 2 GB internet kampanyasından faydalanan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları tarihten itibaren 1 ay boyunca her hafta 2 GB internet hakkı verilmektedir. Türk Telekom hediye internet kampanyası sayesinde faturalı hat sahibi aboneler uygun fiyatlı internet hizmetinden faydalanmış olurlar.

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasının Detayları Nelerdir?

Bu kampanyanın özellikleri ve şartları şöyle sıralanmaktadır:

 • Kampanya, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanyadan faydalanmak için SMS ile başvuruda bulunmak gerekir.
 • Kampanyaya katılan abonelere 1 ay boyunca hafta sonları kullanabilecekleri 2 GB internet verilmektedir.
 • Kampanya dahilinde verilen 2 GB internet uygun fiyatla abonelere sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak istemeyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL 2GB yazarak 5555’E gönderebilirler.
 • Kampanyadan kazanılan 2 GB internet kullanım süresinin dolmasıyla birlikte aboneler var olan paket internetlerini kullanmaya başlayacaklardır.
 • Kampanya ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası

turk telekom hediye 2 gb kampanyasi

Türk Telekom’dan hediye olan 2 GB kampanyası ile 6 ay boyunca Renkli Tarifelere, Şanslı Tarifelere veya Aşmayan Tarifelere geçiş yapan müşteriler Türk Telekom mağazaları 2 GB internet hediyesi vermektedir. Kampanyadan yaralanmak isteyen aboneler paket değişikliğini Türk Telekom bayilerinden, Online İşlemler’den ve Türk Telekom müşteri hizmetlerinden katılabilir.

Türk Telekom hediye internet kampanyaları paketlere göre değişiklik göstermekle birlikte Renkli Tarifelerde, Şanslı Tarifelerde ve Aşmayan Tarifelerde 24 ay kalma sözü veren aboneler 5 GB internet hakkına 23 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilmektedir.

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası Detayları Nelerdir?

Kampanyanın özellikleri ve şartları şöyledir:

 • Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesinden birine başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi ücretsiz 2 GB ek data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının ilgili hat/hatlara tanımlanması ardından abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir.
 • Hediye 2 GB Kampanyasından faydalanan müşteriler Şanslı 2 Gün Internet Kampanyasından da faydalanabilirler.
 • Hediye 2 GB Kampanyası kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızda bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi bir fatura dönemi olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • 2 GB fayda, bir sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmemiş ise otomatik olarak yinelenir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.
 • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı 2 GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.