Web Tekno Haber

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası

27.09.2020
382
Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Passolig Kart başvurusu yapan ya da E -bilet kullanım süresini uzatan abonelerine D&R mağazalarında geçerli hediye çeki veriyor. Türk Telekom Mobil Ödeme kampanyaları abonelere kazandırmaya devam ediyor. Bu bağlamda Mobil Ödeme yöntemini kullanan Türk Telekom aboneleri sadece hediye internet kazanmakla kalmayacak; aynı zamanda Mobil Ödeme yöntemi sayesinde Passolig kart başvurusu yapacak olan abonelerine belirli mağazada geçerli hediye çeki de dağıtacak.

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası Nedir?

turk telekom passolig kampanyasi

Türk Telekom’un Mobil Ödeme ile Passolig Kart Kampanyası, bütün Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Mobil Ödeme ile Passolig karta başvuran veya E -bilet kullanım süresini zamanında uzatan ilk 333 Türk Telekom abonesine D&R mağazalarında kullanabilecekleri 25 TL’LİK hediye çeki verilecektir. Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kişi sayısı ile sınırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan sadece gerekli şartları sağlayan ilk 333 Türk Telekom abonesi yararlanabilecektir.

Türk Telekom’dan Telefonları Yenileten Kampanya! Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası’na katılmak için abonelerin Passolig kart başvurusunda bulunması yani alması ya da var olan kartlarının kullanım süresini uzatması ve tüm bu işlemleri Türk Telekom Mobil Ödeme ile gerçekleştirmesi gerekir. Ödeme işlemini gerçekleştiren ilk 333 aboneye Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında yalnızca bir defa kullanılabilecek 25 TL değerinde D&R indirim kodu hediye edilecektir. D&R kodu kazanan abonelere sahip olacakları kod cep telefonlarına kısa mesaj ile gönderilir.

Tür Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası Detayları

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Passolig Kart Kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası, tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası’ndan yararlanabilmek için abonelerin Passolig karta sahip olması ya da var olan kartlarının kullanım süresini uzatması gerekir.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında Passolig ile ilgili işlemlerin Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemi ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyasına katılan abonelere D&R mağazalarında geçerli 25 TL indirim kodu hediye edilir.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası dahilindeki 25 TL’lik hediye kodu, başvuruda bulunan ilk 333 Türk Telekom abonesine verilecektir.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası’na katılan ve kod kazanma şansını yakalayan abonelerin cep telefonlarına SMS ile kod gönderimi yapılır.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası kapsamında verilecek hediye yalnızca bir seferlik kullanılabilir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Mobil Ödeme Passolig Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mobil Ödeme, yapılacak olan her türlü alışverişlerde kullanılabilen bir mobil ödeme türüdür. Hattı Mobil Ödeme’ye kapalı olan Türk Telekom kullanıcıları hatlarını Mobil Ödeme’ye açarak hem hediye kazanabilirler hem de kolaylık ile alışveriş yapabilirler. Mobil Ödeme’yi açmak için MOBILODEME KAYIT yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır. Ardından abonenin hattı Mobil Ödeme’ye açılmış olur ve Türk Telekom Mobil Ödeme logosunun görüldüğü her yerde güvenle alışverişini yapabilir. Yapılan ödemeler Türk Telekom faturalı hatlarda faturaya yansıtılır; faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşülür. Mobil Ödeme’yi iptal etmek için ise MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’e mesaj gönderilir veya Türk Telekom Çağrı Merkezi aranır.

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Leauge of Legends’da Geçerli 7 TL Hediye!

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Leauge of Legends’da 7 TL kullanmak için Mobil Ödeme üzerinden ilk alışverişi yapmak gerekir. Aboneler eğer Mobil Ödeme’ ye kayıtlı değilse yukarıda belirtilen bilgiler ile Mobil Ödeme’ ye kayıt yaptırmalıdır. Ardından ilk alışverişini yapan Türk Telekom aboneleri Leauge of Legends’da geçerli 7 TL hediye kazanacaktır. Kampanya kapsamı ve detaylar ise şu şekildedir:

 • Kampanya sadece Leauge of Legends’ ta Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın almalarda geçerli olacaktır.
 • Kampanya tek seferde 7 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında en fazla 7 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa Leauge of Legends ’ta harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıyacaktır.
 • İndirimden faydalanarak, Leauge of Legends ’tan Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
 • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA’ da Geçerli 10 TL Kampanyası Nasıl Yapılır?

turk telekom zula kampanyasi

Türk Telekom Mobil Ödeme sayesinde ZULA’ da 10 TL Kampanyası için öncelikle Mobil Ödeme’ ye kayıt yaptırmak gerekir. Mobil Ödeme’ ye kayıt olunduktan sonra ZULA oyunu oynayan aboneler oyuna girerler ve oyun içi satın almalarda ödeme şeklini Türk Telekom Mobil Ödeme yaparlar. Böylelikle oyun içi satın alımda geçerli 10 TL hediyesini kullanabilirler. Kampanya sadece Türk Telekom aboneleri ve ZULA oyununu oynayan kişiler için geçerli olacaktır.

Türk Telekom Mobil Ödeme İle ZULA’ da 10 TL Kampanya Detayları

Türk Telekom Mobil Ödeme ’den ZULA için geçerli 10 TL kampanya detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Türk Telekom Mobil Ödeme‘ den ZULA’ da Geçerli 10 TL Hediye kampanyası, ZULA oynayan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya sadece ZULA Oyun web sitesinden Türk Telekom mobil ödeme ile yapılacak satın almalarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den ZULA’ da Geçerli 10 TL Hediye kazanmak için ZULA içerisinden en az 10 TL ve üzerinde satın alma işlemini gerçekleştirmiş olmak gerekir.
 • Kampanya tek seferde 10 TL ve üzeri alımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında en fazla 10 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya, Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilk defa ZULA Oyun web sitesinden harcama yapacak kullanıcılar için geçerli olup, bir kullanıcı sadece bir kere indirimden faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan kazanılan indirim kampanya dönemi içinde kullanıcının hesabına yansıyacaktır.
 • İndirimden faydalanarak, ZULA Oyun web sitesinden Türk Telekom Mobil Ödeme ile satın alınan ürün iade edilse bile müşteri kampanyadan faydalanmış sayılır.
 • Türk Telekom herhangi bir olumsuzluk veya olağan dışı durumda kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye!

Türk Telekom Mobil Ödeme ile Muud Premium üyeliği hediye veriyor. Türk Telekom’un Mobil Ödeme üzerinden verdiği birçok hediyeden biri olan Muud Premium üyeliği aboneler ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirler. Türk Telekom Muud uygulaması milyonlarca şarkıların olduğu bir müzik evreni. Premium üyelik ile kullanıcılar diledikleri şarkıları dinleme şansına sahip olacaklar. Mobil Ödeme üzerinden Muud Premium üyelik almak için ise 10 TL ve üzeri harcama yapmak yeterli. Türk Telekom Mobil Ödeme ile 10 TL ve üzeri alışveriş yapan aboneler bir ay boyunca ücretsiz Muud Premium kazanabilecekler. Kampanya detayları ise şu şekilde:

 • Kampanya 25 Kasım 2019 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Türk Telekom Mobil Ödeme kanalıyla 25 Kasım 2019 – 31 Ocak 2020 tarihleri arasındaki herhangi bir ay içerisinde toplamda 10 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Muud Premium üyelik 30 gün boyunca hediye edilecektir.
 • Müşteriler kampanyadan yararlanma hakkı kazandıktan sonra DENE yazıp 7979’a ücretsiz kısa mesaj gönderip Premimum üyeliklerini başlatabilirler.
 • DENE yazıp kampanyaya katılıma onayı verildikten sonra Türk Telekom Muud web sitesiyle ya da Muud mobil uygulamasıyla kampanyaya katıldıkları telefon numarası ile giriş yaptıklarında 1 aylık ücretsiz Premium hakkı kendilerine tanımlanmış olacaktır.
 • Muud, Türk Telekom Mobil müşterilerinin internet kotasından harcamaz.
 • Hediye edilen Premium paket ilk ayın sonunda iptal edilmezse aylık 7,99 TL’den ücretlendirilir. İptal etmek için IPTAL yazıp 7979’a kısa mesaj göndermek yeterlidir.
 • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.