Web Tekno Haber

Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

24.03.2020
1.019
Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ödemeli arama yapmak isteyen müşterilerin 135 numaraları tuşlayıp, aranmak istenilen numarayı girdikten sonra kare yazmaları ve arama tuşuna basmaları yeterli olur. Aranmak istenilen numara yazılırken, numaranın başına 0 konulmaması gerekir. Türk Telekom ödemeli arama TL’si, konuşma dakikası biten kişilerin imdadına koşuyor! Ödemeli arama teklifi gönderdiğiniz zaman karşı taraf arama ücretini üstlenir. Bu sayede siz para ödemeden karşı taraf ile konuşmuş olursunuz. Dilerseniz size ödemeli arama gelmesini engelleyebilir, dilerseniz servisi açık bırakarak gelen aramayı reddebilirsiniz. Türk Telekom ödemeli arama ile iletişiminizi artık hiçbir şey engelleyemeyecek!

Türk Telekom Arayanı Bil Plus

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Hem de telefonunuz kapalı olduğu zaman bile gelen aramaların kim olduğunu öğrenebileceksiniz. Sizi arayan kişilerin ad ve soyadlarını bile öğrenebileceğiniz bu uygulamaya katılmak için tek bir SMS göndermeniz yeterli olur. Arayanların isim ve soy isim bilgilerinin öğrenilmesi TA Telekom ve İletişim Hiz. Tic. Ltf. Şti ile yapılan iş birliği sayesinde olur. Hat sahiplerinin ad soyad bilgisinin öğrenilmesi için kişilerin RA Telekom sisteminde kayıtlı olmaları gerekmektedir. Şimdi Ara servisinden faydalanılması halinde kişiler telefonları kapalı olsa bile, telefonlarını açar açmaz kendilerine ulaşılabilir olduğu mesajını alacaklardır.

Türk Telekom mor hediye bedava 1 GB internet bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

turk telekom arayani bil nasil yapilir

turk telekom arayani bil kampanyasi

Türk Telekom Arayanı Bil Plus kampanyasına katılım sağlamak için iki farklı yöntemden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz aylık abone olabilir, dilerseniz de daha uygun fiyattan kampanyaya katılmak için 6 ay abone olabilirsiniz. Aylık abonelik yapmak isterseniz plus yazdıktan sonra 7065’e mesaj gönderebilirsiniz. 6 aylık abone olmak için plus yazıp mesajı 7066’ya gönderebilirsiniz. Eğer size telefonunuz ulaşılamaz durumda olduğu zaman sesli mesaj gönderilmişse bu mesajı dinlemek için 888’i arayabilirsiniz. Hattı aramak tamamen ücretsizdir. Eğer 6 aylık abonelik yapmak isterseniz de yine plus yazıp mesajı 7066’ya göndermeniz gerekecektir. Dilerseniz kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunun için 444 1 444’ü tuşladıktan sonra kampanyaya katılmak istediğinizi dile getirmeniz yeterlidir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyasına Katılımımı Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom Arayanı Bil Plus kampanyasına katılımı iptal etmek için SMS gönderebilirsiniz. Bunun için iptal yazın mesajınızı 7070’e gönderin. Dilerseniz yine müşteri hizmetlerine ulaşarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılımınız iptal edildiği zaman iptalin gerçekleştiğine dair tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Eğer Arayanı Bil Plus servisiniz aktifse, Arayanı Bil servisine ayrıca üyelik gerçekleştiremez, dolayısı ile iptal de edemezsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyası Kullanımı

Türk Telekom Arayanı Bil Plus kampanyası kullanımı için kişilerin ilk olarak başvurularını kanallardan bir tanesi ile yapması gerekmektedir. Eğer Arayanı Bil servisi aktif olan bir abone iseniz iptal işlemini gerçekleştirmeden Arayanı Bil plus servisi için de üyelik gerçekleştirebilirler. Bu durumda Arayanı Bil üyeliği otomatik olarak iptal edilir ve yerine Arayanı Bil Plus servisi için üyelik başlar. Bunun için ayrıca Arayanı Bil servisi adına yeniden bir ücret alınmaz. Eğer zaten tam tersi, Arayanı Bil Plus servisini aktif olarak kullanıyorsanız, Arayanı Bil servisine ayrıca üye olmanız söz konusu olamaz. Eğer 6 aylık Arayanı bil plus servisiniz aktif ise, 1 aylık Arayanı Bil Plus servisi için ayrıca üyelik yapamazlar.

Abonelerin kampanyadan faydalanmaya başladıkları andan itibaren numara değişikliği yapmaları demek, Arayanı Bil Plus servis aboneliğinin sonlanması anlamına gelir. Eğer numara değişikliği yaptıysanız ve Türk Telekom ödemeli arama ve diğer servislerden faydalanmak istiyorsanız, servislere yeniden abone olmanız istenecektir. Yeni abonelikler için ayrıca ücret talep edilir. Eğer kişilerin abone olmak istedikleri zaman hatlarında yeterli bakiye bulunmazsa, kişilerin kampanyadan faydalanmaları mümkün olmaz. Yetersiz bakiye olması halinde, servis kullanma talebi 29 gün boyunca geçerli olacaktır. Eğer bakiye yeterli seviyeye ulaşırsa da aboneler servisten faydalanmaya devam edebilirler. Fakat  bakiye miktarı halen yetersiz ise kişilerin servis aboneliğinden faydalanmaları söz konusu olamaz.

Türk Telekom Güncel Fatura İzle Servisi

turk telekom fatura ogrenme

turk telekom guncel fatura

Türk Telekom Güncel Fatura İzle Servisi sayesinde harcamalarınızın son durumunu cebinizde otomatik olarak görebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda güncel fatura tutarını dilediğiniz kadar sorgulamanıza olanak sağlar. Hem de bunun için yaptığınız işlem başına ücret ödemezsiniz. Faturanızdan her an haberdar olmak isterseniz, Türk Telekom Güncel Fatura İzle servisi tam da size göre. Servis kapsamında vergiler, diğer ücret kalemleri, paket dışı kullanım ücretleri, aylık ücretler, toplam tutar gibi henüz faturalandırılmamış olan kullanımlar hakkında bile bilgi sahibi olabilirler.

Türk Telekom Güncel Fatura İzle Servisinden Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom Güncel Fatura İzle Servisinden faydalanmak isteyen kişilerin SMS göndermeleri gerekir. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra üye güncel yazın, mesajınızı 5555’e gönderin. Dilerseniz telefonlarınızdan 444 1 444 hattını arayarak da müşteri hizmetleri üzerinden servisten faydalanma talebinizi dile getirebilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin faturalı bireysel mobil hat sahibi olmaları gerekmektedir. Eğer kişiler kampanya katılım şartlarını taşımıyorlarsa, kampanyadan faydalanmaları mümkün olamaz.

Servisten faydalanmanız halinde diğer ücretler başlığı göreceksiniz. Bu ücretler cihaz taksitleri, bağış servis ücreti tutarlarının görüldüğü kısımdır. Vergiler kısmında devlete ödenen damga vergisi, telsiz kullanım vergisi göünür. Kullanım ise kişinin harcamaları ile ilgilidir. Paketsiz yurt dışı kullanımları, aşımlar bu başlığın altında görüntülenebilir. Aylık ücretler ise tarifelerin ücretlerinin görüldüğü yerdir.

Türk Telekom hediye internet gönder 1 GB kazan bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Güncel Fatura İzle Servisine Katılımı Nasıl İptal Ederim?

Türk Telekom Güncel Fatura İzle Servisi katılımını iptal etmek isteyen müşterilerin telefonlarında mesaj kısmına gelip iptal güncel yazmaları ve mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. Dilerseniz 444 1 444 numarasını tuşlayarak da, fatura katılımınızı iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom Lira Paylaş ile İletişiminiz Hiç Bitmesin!

Türk Telekom Lira Paylaş servisi sayesinde tek seferde 30 TL’ye kadar lira istemeniz ya da sizden isteyen kişilere göndermeniz mümkün olur. Bu servis sizin sevdiklerinizden lira istemenize olanak sağlar. Böylece TL’niz ansızın bittiği zaman zor durumda kalmazsınız, zor durumda kalan sevdiklerinizle TL paylaşımı yaparak onlara yardım edersiniz. Lira istemek için müşterilerin faturasız müşteri olmaları gerekmektedir. Tek seferde en çok 30 TL lira istemek mümkündür. Lira gönderen kişiler ücretlendirileceklerdir. Kişiler gönderdikleri lira miktarı üzerinden ücretlendirileceklerdir. Bu ücretlerin içine KDV ve ÖİV dahil edilmiştir. Türk Telekom ödemeli arama için de vergiler dahildir.

Lira gönderen kişiler faturalı ya da faturasız hat sahibi olabilirler. Lira gönderimi başarılı şekilde gerçekleştiği zaman ücretlendirme yapılır. Kişiler 1 ay içinde en çok 100 TL transfer gerçekleştirebilirler. Eğer kişilerin başlangıç paketi varsa, bu paketteki liraların lira gönderimi için kullanılması mümkün değildir. Toplam lira yüklemeniz üzerinden en çok yüzde 50 oranında lira transferi yapabilirsiniz. Üzeri miktar liralar telefonunuzda kalır. 20 TL yükleme yapan bir kişi en çok karlı tarafa 10 TL yükleme yapabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.