Web Tekno Haber

Türk Telekom Öğrenciler İçin Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Öğrenciler İçin Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom öğrencilere özel bedava internet paketleri ile öğrenciler ek internet için ek ücret ödemeden internet sahibi oluyorlar. Ek internet ile beraber sayısız kampanya ve ek avantajlar öğrencileri bekliyor. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin en fazla 26 yaşında olmaları şartı bulunuyor. Ayrıca mutlaka Türk Telekom’a öğrenci belgesi ibrazı gerekiyor. Öğrencilere özel internet ile zamansız şekilde biten internet paketlerine karşı güvenilir ve kolay bir önlem almış oluyorsunuz.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Öğrenciler İçin E Dergi Kampanyası ile Hem Öğrenin Hem de Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom’dan öğrencilere E Dergi kampanyası öğretici olmakla beraber, kazandırıcıdır da. Yerli ve yabancı olmak üzere yüz binlerce dergi ve gazeteyi okumak istemez misiniz? Üstelik e dergi üzerinden yapacağınız kullanımlar Türk Telekom tarafından karşılanacak. Size de yalnızca dergilerin ve gazetelerin keyfini çıkarmak kalacak! Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı kampanya sahibi olmaları gerekmektedir. Ayrıca 2008 senesinden bu yana Türk Telekom abonesi olmayan kişilerin kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Yani yeni Türk Telekom abonesi olduysanız, ya da eski hattınızı Türk Telekom’a taşıdıysanız kampanyadan faydalanamazsınız.

Türk Telekom Öğrenciler İçin E Dergi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Türk Telekom’dan öğrencilere E Dergi kampanyasından faydalanmak için ilk önce telefonlarınıza e dergi uygulamasını indirmeniz gerekir. Bunun için App Store ya da Google Play Store platformlarından bir tanesini kullandığınız işletim sistemine göre tercih edebilirsiniz. Eğer kampanya üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz bu ayarlara uygulama mağazasından kolayca ulaşabilirsiniz. E dergi uygulaması üzerinden yurt içinde yaptığınız harcamalar ücretlendirilmeyecek ayrıca sahip olduğunuz internet kullanımlarınızdan da düşmeyecektir.

Türk Telekom’da Yeni Yıl Demek Öğrenciler İçin Bol Bol GB Demektir!

Türk Telekom’dan öğrencilere yeni yıl için bol GB’lar var! Kampanya yeni yıl için özel olarak düzenlenmiştir. Kampanyaya katılan kişiler, kampanya içeriğine ek olarak anında 15 GB internetin sahibi olurlar. Online işlemler kısmından kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. Ya da telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve ekstra yazın. Ardından 5 GB yazın ve boşluk bıraktıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Kampanyadan faydalanmak için kişilerin 4.5G ile uyumlu hem cihaz hem de sim kartı sahibi olmaları gerekmektedir. Kampanya dahilinde hediye internetler 3 ayda bir 5GB olacak şekilde verilir.

Türk Telekom’dan Bol GB’lı Yeni Yıl Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom’da yeni yıl kampanyasından faydalanacak kişiler başında öğrenciler gelmektedir. Bütün bireysel (öğrenci olanlardan) ve faturalı hat sahibi olan müşteriler kampanya için kayıt olabilirler. Fakat eğer son 30 gün içinde yeni aktivasyon yaptırdıysanız ya da hat taşıdıysanız kampanyadan faydalanmak mümkün değildir. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü verilmesi gerekmektedir. Aksi halde kampanya kullanımı söz konusu değildir. Teknosa Mobil, Pocell gibi anlaşmalı tarifeleri kullanan kişilerin kampanyadan faydalanmaları mümkündür. Paket kullanıcısı tarafından iptal edilmediği sürece her ay yenilenir.

Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalara içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom’dan İnternetliler için Özel İndirim Kampanyası

Türk Telekom’dan internet kullanıcıları için özel indirim ile TL kazanırsınız. Kampanyadan faydalanmak için numara taşıma ya da yei hat tesisi yolu ile öğrencilere özel internet tarifelerinden bir tanesini kullanmış olmanız gerekiyor. Şartı yerine getiren kişiler Özel yazdıktan sonra boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik no bilgisini 5555’e SMS olarak göndermelidirler. Bir TC kimlik no kullanarak kişi en fazla 5 hat kampanyaya katılım gösterebilir. Özel tarifeye geçiş yaptıktan sonra en geç 90 gün içinde kampanyaya başvuru yapmanız gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.