Web Tekno Haber

Türk Telekom Online Başvuruya Özel Ek Hediye 6GB Kampanyası!

Türk Telekom Online Başvuruya Özel Ek Hediye 6GB Kampanyası!

Türk Telekom Online başvurularınıza özel 6GB Kampanyası yeni hat aktivasyonu olarak, numarasını taşıyan müşterileri kapsamaktadır. Web’de 6GB tarifesi, Türk Telekom bünyesinde yer alan 3 ay boyunca yararlanabileceğiniz 2GB hediye paket uygulaması hediye etmektedir. Türk Telekom Online başvuruya ek 6GB kampanyası tüm yeni tarifelendirmeleri kapsamaktadır. Paket,  yeni numara taşımanın yanı sıra yeni hat aktivasyonu alan tüm yeni müşterilere 12 ay taahhütlü olarak verilmektedir. Kampanya,30 TL karşılığında olan her yöne 1000 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı veren bir paket uygulamasıdır. Ek 6GB hediye promosyonlarından faydalanmak için  www.turktelekom.com.tr  adresinden veya online işlemler bölümünden kampanyayı analiz edebilir, online başvuru işlemi yapabilirsiniz. Avantajlı 6GB tarifesine geçiş yaparak, online satış kanalından kampanya imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları Nelerdir?

turk telekom paket kapsami ve gecerlilik detaylari

Paket kapsamı ve geçerlilik detayları tarife kapsamına alınan yeni hat tesisinin yanı sıra numara taşıma sürecini kapsamaktadır. Paketin genel çerçevesi ve kullanım detayları aşağıdaki gibidir:

 • Tarifenizi kullanırken gerektiğinde ek paketler satın alabilirsiniz. Ek paket seçeneklerinden faydalanmak için cep telefonlarından *123#yi tuşlayarak, paket aşım ücretlerini öğrenebilirsiniz.
 • Tarife üzerinden yapacağınız her türlü veri kullanım hakkı internet Apn üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemler için geçerlidir.
 • TT mobil güvencesi ile tarifeye özel dosya paylaşım uygulamaları, mesajlaşma, konuşma, ses iletişimi, internet kullanım hakkı verilmektedir.
 • Paket kapsamında sunulan her yöne dakikalar, ev, iş yeri ve diğer operatörlerin ortaklık kurduğu sabit telefon hatları için geçeridir. Yurt dışı paket kullanımı, KKTC, Wap,Web,  kapsamına alınan her  türlü arama , 444 , 1 ile başlayan 3 haneli numaraların  aktif aramalarını içermektedir.
 • Arama sürecinde tarifelendirmeye dâhil olan dakikaların ücret periyodu 6 saniyede bir yenilenmektedir.
 • Tarifeyi 15.12.2017 yılından beri kullanan tüm kullanıcılar, yurt içi 4,5 G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş kabul edilmektedir. Müşterilerin telefon SİM kartı ve cihaz uygulama tabanı 4.5 G’ye uyumlu ise paket internet servisi kullanılmaktadır. Müşteri ve kullanıcılar istedikleri zaman paketlerini iptal edebilmektedir.
 • Fatura dönemi içinde kullanılmayan her türlü mesaj, arama ve internet kullanım hakları fatura dönemi sonunda silinecektir. Fatura döneminde kullanıcının tüm hakları kişiye özeldir ve 3. Kişilere asla devredilmeyecektir.
 • Tarifeden avantaj sağlamak için, tarife kullanım haklarının kullanılıp, kullanılmadığı analiz edilir. Kullanıcı hat iptali, numara taşıma, faturalıdan faturasıza geçişi, yeni hat tahsisi, mobil faturasız ve faturalı hatlara geçiş hakları, kullanıcının hattı kullanım oranlarına bakılarak yenilenmektedir.
 • Tarife içindeki kullanılan tüm faydalar biterse aylık tam ücret, hat kullanım hakları sonlandırılmadıysa gün bazlı ücretler hesaplanarak kullanıcının hat bakiyesine yansıtılmaktadır.
 • Faturalı ve faturasız hatlardan numara taşıyan, Kontrollü Seç kampanyası kapsamında diğer operatörler aracılığıyla numarasını taşıyan ve tarifeden yararlanan kullanıcılar , ‘’Kontrollü Seç’’ tarifelerinden faydalananlar bir kereye mahsus olarak 30TL kayıt ücreti ödeyecektir. Bu ücret tarifelendirmesi müşteri ve kullanıcıların ilk faturalarına yansıtılarak, paket uygulaması işleme alınacaktır.
 • Paket uygulaması KDV ve ÖİV’ye dâhil’dir.
 • Tarife süresince her fatura döneminde 6 GB yurt içi internet kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Cebinizden internete bağlanarak 4.5G’ye uyumlu tüm cihazlarınızla pakete üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Yaay ve Bip ücretsiz internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom 6Gb Kampanyası İnternet Kullanım Hakları Süreci Nasıldır?

Türk Telekom 6Gb internet kulanım hakkı sözleşme dâhilinde başlatılan, fatura dönemi içinde tüketilmeyen fatura bedeli sonraki döneme devredilmez. Fatura dönemi işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleştirilir. Aylık internet kullanım hakkınız tükendiyse, hattınıza tanımlanan ve işlem gören başka paket uygulaması yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme gerçekleşir. Aylık paket kullanım haklarına fatura dönemi içinde sadece 1 kez sahip olabilirsiniz.

İnternet kullanım haklarını başka bir hatta transfer edemez, 3. Kişilere devredemezsiniz. 4.5 G ek internet paketi hizmeti alan kullanıcılar, 4.5G hizmetinden faydalanmak için her işlem ve sürecine onay vermiş sayılırlar.  4.5 G hizmet ve işlem esasından yararlanmak istemeyen kullanıcılar isterlerse, paketi iptal edebilir, internet hizmeti alımını sonlandırabilirler.

Türk Telekom Online Başvuruya Özel 6Gb Kampanyası Kalan Paket Uygulama Detaylarını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Türk Telekom Online Başvuruya Özel 6GB Kampanyası Paket kullanım haklarını öğrenmek için; INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilir, servisin 2 saat önceki bilgilerini hızlıca analiz edebilirsiniz. Tarife kapsamında ses, mesaj ve internet uygulaması kalan paketlerin öğrenilmesi süreci ayrı ayrı işleme alınmaktadır. Kalan dakika kullanım haklarının sorgulama işlemi için, SES,  kalan SMS hak ve özetleri için SMS yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Güncel borç bilgileriniz için de GUNCEL yazarak mesajınızı 5555’e gönderebilirsiniz. Güncel tutar bilgileri 6 saat hariç tutulmak üzere olan kalan kullanım bedeli için geçerlidir. Türk Telekom online başvuruya özel 6GB kampanyası için kalan tüm bakiye bilgilerini, 9333’ü arayarak ya da *124#’yi tuşlayarak öğrenebilir, müşteri hizmet servisinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Online Başvuruya Özel 6Gb Kampanyasına Kimler Başvuramaz?

Türk Telekom  Online başvuru kapsamındaki 6 GB kampanyasına başvuramayanlar, BİMcell ,POCELL,Pttcell, Teknosa Mobil ,Esnaf Dostu tarife uygulamaları, Kontrollü esnaf tarifleri, data  tarifeleridir. Bu paket servisi kullanıcıları ek kampanya sürecine katılamazlar. Kampanya, sadece internet APN üzerinde gerçekleştirilen GPS uygulamasıdır. Cihazın ve paket uygulamasının uyumlu olan tüm kullanıcılar, ilgili şebeke türünü seçerek, 4.5G hizmetinden ivedilikle faydalanabilecektir.

Ayrıca Türk Telekom 2 GB internet fırsatı hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Online Başvuruya Özel Olan 6 GB Kampanya ve Paket Uygulaması Nasıl İptal Edilir?

turk telekom online basvuru 6 gb internet

Türk Telekom Online başvuruya özel olan 6 Gb kampanyası paket uygulaması iptal edilmesi işlemi için, IPTAL AYLIK 6GB yazıp, 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir, iptal işleminiz kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Paket iptal sürecini gerçekleştirmezseniz paketiniz fatura kesim tarihinde otomatik olarak yenilenebilir, aynı pakete devam etmek zorunda kalabilirsiniz. Paketinizi usulüne uygun olarak iptal etmeniz durumunda, tüm kalan kullanım hak ve bedelinizi fatura kesim tarihine kadar ivedilikle kullanma şansı elde edebileceksiniz.

Türk Telekom Online Başvuruya Özel 6GB Kampanyası Hangi Tarifeler İçin Geçerlidir?

Türk Telekom online başvuruya özel 6Gb kampanyası için geçerli olan tarifeler Avantaj Web’de Prime 10 GB, Avantaj Web’de 4GB,Avantaj Web’de 6GB online kampanya uygulamalarıdır. Tarife işlem kayıtları, yeni hat aktivasyonu ve yeni hat taşıma işlem kayıtları için geçerlidir. Bu kampanya ve özel tarifelendirmeler için www.turktelekom.com.tr   ya da online işlem kanallarını ziyaret edebilirsiniz. Online satış uygulamalarında gerçekleştirilen tarifelere başvuru yaptığınızda, hattınız kullanıma açık hale geldiğinde hediye GB, sms ve konuşma kullanım hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.

Taşıdığınız tüm size özel tarifler için birbirinden kullanışlı, kampanyalar dâhilinde hizmetinize sunulan uygulamalar mevcuttur. Sms,  dakika ve internet uygulamaları için İK destek birimini arayabilir,  promosyonlar dahilinde Türk Telekom online başvuruya özel ek hediye 6 Gb kampanyası modelini yakından analiz edebilirsiniz. Türk Telekom internet paket ve tarife limitinizi yükselterek paket servisi avantajlarından faydalanabilirsiniz. 444 1 444 nolu müşteri hizmet destek numarasını arayarak tüm tarife ve paket uygulamaları hakkında bilgi sahibi olabilir, size özel telefon internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.