Web Tekno Haber

Türk Telekom Online’a Özel 3 Ay Deneme Fırsatı İle Ferah Tarifeler!

Türk Telekom Online’a Özel 3 Ay Deneme Fırsatı İle Ferah Tarifeler!

Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeleri sadece Türk Telekom abonelerine özel hazırlamıştır. Bu tarifelerden birine üye olmak isteyen Türk Telekom müşterileri 3 ay deneme hakkının yanı sıra ekstradan 5 GB da İnternet kazanmaktadır.

Turk Telekom Online’a özel ferah tarifeler hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Türk Telekom Online’a Özel 3 Ay Deneme Fırsatı İle Ferah Tarifeler Nelerdir?

turk telekom tarife

Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeler şu şekilde sıralanabilir:

 1. Türk Telekom Ferah 2 GB Tarifesi
 2. Türk Telekom Ferah 4 GB Tarifesi
 3. Türk Telekom Ferah 8 GB Tarifesi
 4. Türk Telekom Ferah 12 GB Tarifesi
 5. Türk Telekom Ferah 20 GB Tarifesi

Türk Telekom Ferah Tarifelerin İçerikleri Nelerdir?

Türk Telekom ferah tarifeleri içerikleri genel olarak bol GB’lardan, SMS’ten ve uzun süreler boyunca sevdiklerinizle konuşmanıza yetecek kadar dakikadan meydana gelmektedir.

Ayrıca Türk Telekom fatura kesim tarihi değiştirme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Ferah 2 GB Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom Ferah 2 GB tarifesinin içeriğinde; 2 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve ek olarak Sil Süpür’den 5 GB hediye internet bulunmaktadır.

Bu tarife kapsamında paket aşım derdi bulunmamaktadır. Paketin ücreti ise Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler anlamında 34 TL yerine 30 TL’dir.

Türk Telekom Ferah 4 GB Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom Ferah 4 GB tarifesinin içeriğinde; 4 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve ek olarak Sil Süpür’den 5 GB hediye internet bulunmaktadır.

Bu tarife kapsamında paket aşım derdi bulunmamaktadır. Paketin ücreti ise Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler anlamında 37 TL yerine 32 TL’dir.

Türk Telekom Ferah 8 GB Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom Ferah 8 GB tarifesinin içeriğinde; 8 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve ek olarak Sil Süpür’den 5 GB hediye internet bulunmaktadır.

Bu tarife kapsamında paket aşım derdi bulunmamaktadır. Paketin ücreti ise Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler anlamında 44 TL yerine 38 TL’dir.

Türk Telekom Ferah 12 GB  Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom Ferah 12 GB tarifesinin içeriğinde; 12 GB internet, her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve ek olarak Sil Süpür’den 5 GB hediye internet bulunmaktadır.

Bu tarife kapsamında paket aşım derdi bulunmamaktadır. Paketin ücreti ise Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler anlamında 54 TL yerine 46 TL’dir.

Türk Telekom Ferah 20 GB  Tarifesi İçeriği Nedir?

Türk Telekom Ferah 20 GB tarifesinin içeriğinde; 20 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, ilk aya özel olarak 30 GB hediye ve ek olarak Sil Süpür’den 5 GB hediye internet bulunmaktadır.

Bu tarife kapsamında paket aşım derdi bulunmamaktadır. Paketin ücreti ise Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler anlamında 65 TL yerine 55 TL’dir.

Türk Telekom Online’a Özel 3 Ay Deneme Fırsatı İle Ferah Tarife Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarife detayları şu şekilde sıralanmaktadır:

 1. Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeleri hiçbir şart ve koşul gözetmeksizin tüm Türk Telekom abonelerine yönelik özel olarak hazırlanmış tarifelerdir.
 2. Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler kapsamında aboneler istedikleri paketi seçebilir ve seçtikleri pakete göre internet, dakika ve SMS yaptırabilirler.
 3. Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeler sadece Türk Telekom aboneleri için indirimli olarak hizmet vermektedir.
 4. Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeleri Türk Telekom aboneleri gönül rahatlığı ile 3 ay deneme yapabilirler.
 5. 3 ay içerisinde bu tarifeyi beğenen kişiler kullanmaya devam ederken 3 aylık süre diliminde tarifeyi kullanmaktan vazgeçen ve bu tarifeyi beğenmeyen kişiler yani Türk Telekom aboneleri hiçbir ücrete mecbur kalmadan cayma hakkına sahiptirler. Kısacası Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeler cayma bedeli olmadan hizmet vermektedir.
 6. Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifelerin bir diğer avantajı ise her ay bu tarifelerin hangisini seçerseniz seçin Sil Süpür uygulaması üzerinden 5 GB ekstra internet hakkına sahip olmaktasınız.
 7. Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeler kapsamında yer alan kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve yurtdışı kullanımları bu tarifenin içeriğine mensup değildir.
 8. Türk Telekom abonelerinin faydalandığı bu kampanya dahilinde tarifeler ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına Türk Telekom sahiptir. Bunun bilincinde olarak kampanyadan yararlanılmalıdır.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası

Türk Telekom Gel Dene kampanyası, Türk Telekom’un yenilenen altyapısına özel 10 GB hediyesi ile 3 ay denemeye tabi tuttuğu kampanya çeşididir. Türk Telekom operatörüne hattını taşıyan kişiler 10 GB hediye interneti herhangi bir cayma bedeli ödemeden 3 ay deneme fırsatı ile alabilmektedir.

Türk Telekom Gel Dene kampanyasından faydalanmak için öncelikle kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden birine numara taşımak gereklidir. Bu işlem yapıldıktan sonra ise 30 gün içerisinde GEL DENE yazıp 5555’e SMS göndermek ya da online işlemler uygulaması üzerinden kampanyaya başvuru yapmak gereklidir.

Türk Telekom’un sunmuş olduğu en uygun tarifeler den birinin numarasını taşımak isteyen ve gel dene kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler online işlemler üzerinden başvuru formunu doldurarak Türk Telekom’un kendisini aramasında da bekleyebilir. Kampanyaya kayıt olunduğu takdirde Türk müşterileri 30 gün içinde kullanılmak suretiyle 10 GB hediye internet hakkını ve ilk 3 fatura dönemi içinde bedelsiz cayma hakkına sahip olmaktadırlar.

Türk Telekom yeni prime 20 tarifesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom Gel Dene kampanyasından faydalanacak olan kişiler kampanyanın geçerli olduğu bireysel ve kurumsal tarifelerinden tarifelerden birine numara taşıma yapan kişilerdir. Bu taşıma aktivasyon tarihini takip eden 30 günlük süre içinde ise kampanyaya online işlemler uygulamasından ya da SMS yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Kampanyaya başvuru ve kayıt talebinin sonucu numaranıza SMS olarak gönderilecektir.

Türk Telekom Gel Dene Kampanyası Başvuru Ücreti

turk telekom tarife

Türk Telekom Gel Dene kampanyasının ücreti bulunmamaktadır. Kısacası kampanyaya kayıt olmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 10 GB cepten internet ve 3 ay bedelsiz cayma hakkına sahip olmak sadece bir SMS kadar uzağınızdadır. Buna başvurmak için herhangi bir ücretlendirme bulunmamaktadır.

Ayrıca internet hakkının sona ermesi ile birlikte ilgili numaraya tanımlı farklı bir kampanyaya da paket yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılabilir. Bu konuda bilgili olmak gereklidir.

Türk Telekom Gel Dene kampanyası ve Türk Telekom Online’a özel ferah tarifeler tamamen Türk Telekom müşterilerine özel olarak üretilmiş olan kampanyalardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.