Web Tekno Haber

Türk Telekom Özgürce Tarifesi Bedava 20 GB İnternet Kazandırıyor

Türk Telekom Özgürce Tarifesi Bedava 20 GB İnternet Kazandırıyor

Türk Telekom Özgürce tarifelerinin sağladığı fırsatlarla abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Türk Telekom’un özgürce tarifeler kapsamında 20 GB’a kadar bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Operatörlerin sağlamış olduğu bedava internet konuşma ve sms hakkı çeşitli kampanyalar ile destekleniyor. Türk Telekom yeni yıla özel özgürce tarifelere geçen bütün abonelerini hediye internet fırsatından yararlanmak hakkı sağlıyor.

Türk Telekom Özgürce Tarife Kapsamı Neleri İçeriyor?

Türk Telekom müşterilerine özel olarak tasarlanmış olan Özgürce tarifelerde kaçırılmayacak fırsatlar ilk ay bedava internet hakkı ile Türk Telekom abonelerine hediye ediliyor. Özgürce tarifelerine geçenler ilk ay 10 GB hediye internet fırsatından yararlanabilir. Faturalı hatlara özel olan bu kampanyadan yararlanabilmek için var olan hattı özgürce tarifelerine taşımak ya da yeni bir hat talebinde bulunmak gerekiyor. Sunulan kampanya kapsamında;

 • 1000 dakika konuşma hakkı
 • 250 sms
 • İlk ay verilen hediye 10 GB internet
 • Hattını taşıyan her müşteriye ilk aya özel 5 GB hediye internet

Türk Telekom Özgürce Tarifeleri 10 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Özgürce Tarifeleri 10 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom abonelerine online’a özel indirimli tarife avantajları bu yıl da devam eden uygulamalar arasındadır. İlk 3 ay boyunca yararlanabilecek indirimli fiyatlardan faydalanabilmek için Türk Telekom’un internet sitesi üzerinden online başvuru yapılabilir. Türk Telekom özgür tarifelerine gelen müşterilerine ilk ay kullanılabilecek 10 GB hediye internetin yanı sıra sil süpür kampanyası aracılığı ile + 5 GB hediye internet fırsatı sunuyor. Tarifelere ek bedava internet fırsatından yararlanabilmek ve indirimli fiyattan faturalı hatta sahip olabilmek için Türk Telekom online işlemler uygulaması cep telefonuna indirilerek kısa sürede faturalı hatta geçiş sağlanabilir. Türk Telekom ilk ay 10 GB hediye kazanma fırsatı sunan özgürce tarifeleri sırasıyla şunlardır:

 • Türk Telekom 3 GB özgürce tarifesi kapsamında 1000 dakika, 250 sms, 10 GB hediye avantajı ile online özel aylık 43 TL yerine 37 TL
 • Türk Telekom 6 GB özgürce tarifesi kapsamında 1000 dakika, 250 sms, 10 GB hediye interneti yanında online özel 48 TL yerine 41 TL
 • Türk Telekom 10 GB özgürce tarifesi kapsamında 1000 dakika, 250 sms, ilk ay 10 GB hediye interneti ile online özel 59 TL yerine 49 TL

Türk Telekom Özgürce Prime Tarifeleri 20 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom özgürce tarife ilk ay 20 GB hediye internet fırsatı sağlıyor. Tarifenin yanında silsüpür uygulaması aracılığı ile kullanılabilecek 5 GB hediye internet kazandırıyor. Türk Telekom özgürce prime tarifesi kapsamında sunulan 20 GB hediye internet kampanyası online özel müşterilere sağlanır. Prime uygulamaları kapsamında tarifelerden faydalananlar 1000 dakika konuşma, 250 sms ve 20 GB internet hakkında uygun fiyatlar ile faydalanabiliyor. Bunun yanında ek faydalar ile birlikte tarifenin içeriği dopdolu hale geliyor. Bu kapsamda sunulan fiyatlar İlk 3 ay %15 indirim fırsatı ile satın alınabilir. İlk ay tarifeye ek 20 GB hediye internet kullanmaya başlandıktan sonra telefona tanımlanmaktadır.

Özgürce prime tarifesi 20 GB hediye kapsamından faydalanabilmek için seçilebilecek tarifeler şunlardır:

 • Türk Telekom prime 15 GB özgürce tarifesi 1000 dakika ve 250 sms 60 TL
 • Türk Telekom prime 20 GB özgürce tarifesi 1500 dakika, 250 sms, sosyal medyada kullanılabilecek 5 GB hediye internet 72 TL
 • Türk Telekom prime 25 GB özgürce tarifesi 1500 dakika, 250 sms, sosyal medyada kullanılabilecek 5 GB hediye internet ile 80 TL

Türk Telekom Yeni Yılda 10 GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Özgürce Tarifelerine Özel Online İndirimden Nasıl Faydalanılır?

Türk Telekom kaliteli altyapısı ile sağladığı hizmetten çeşitli avantajları ile faydalanmayı sağlıyor. Türk Telekom özgürce tarifesi geçmek isteyen aboneler herhangi bir Türk Telekom mağazasına gidip işlemleri başlatmak yerine online platform aracılığı ile indirimli tarifelerden faydalanabilir. Yalnızca dijital kullanıcılarına özel olarak oluşturulmuş indirimli tarifelerden yararlanabilmek için Türk Telekom’un resmi internet sitesi olan www.turktelekom.com.tr adresine giriş yapılmalıdır. Bunun yanı sıra Türk Telekom’un online işlemler uygulaması üzerinden de başvurular gerçekleştirilebilir. Türk Telekom özgürce tarifeler kapsamında online başvurular İlk 3 ay boyunca %15 indirimli olarak faturaya yansımaktadır. Kampanya dahilinde 20 GB’a kadar hediye internet, Sil süpür’den + 5 GB internet ve e-dergi uygulamasında kullanılabilecek sınırsız internet hakkı sunulmaktadır.

Türk Telekom Özgürce Tarifelerine Ek Hediyeler Nelerdir?

Türk Telekom özgürce tarifelerine ek hediye fırsatı online’a özel başvurularda sağlanabilir. Ek faydalardan yararlanabilmenin yanı sıra bedava internet ve %15 indirimli fatura fırsatı da Türk Telekom abonelerine sunulan avantajlar arasındadır. Türk Telekom özgürce tarifesi kapsamında 3 GB, 6 GB ve 10 GB tarifesinden faydalanan kullanıcılara özel aylık 5 GB sil süpür hediye fırsatı, ilk ay kullanılabilecek 10 GB hediye, Türk Telekom e-dergi uygulamasında kullanılabilecek sınırsız internet hakkı tanınır.

Türk Telekom özgürce prime kapsamında 15 GB, 20 GB ve 25 GB tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan kullanıcılar; Türk Telekomlular arası sınırsız konuşma hakkı, whatsapp üzerinden sınırsız mesajlaşma, sil süpür uygulamasından 5 GB hediye internet ve ilk aya özel 20 GB hediye internet fırsatından faydalanabilir. Özgürce prime tarifeleri içerisinde sunulan ek faydalar arasında sosyal medyada kullanılabilecek; Twitter, Instagram, Facebook ve YouTube hesaplarında geçerli olan 5 GB hediye internette sunuluyor.

Türk Telekom özgürce prime tarifelerinden herhangi birine kayıt olan aboneler tarife kapsamında bulunan kullanım süresi içerisinde her yeni fatura döneminde yurt dışında kullanılabilecek 60 dakika hediye konuşma hakkı da sunulur.

Türk Telekom Özgürce 5 GB Hediye İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom Özgürce 5 GB Hediye İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom özgürce tarifelerine hattını taşıyan ya da yeni hat alarak 12 ay faturalı kalma taahhüdü veren bütün aboneler ilk aya özel 20 GB kadar hediye internet hakkı kazanabiliyor. Bunun yanı sıra Türk Telekom kampanya dahilinde sil süpür uygulamasından kazanılabilecek 5 GB hediye interneti de abonelerine sunuyor. 5 GB hediye internet hakkından faydalanabilmek için;

 • Türk Telekom’un kaliteli altyapısı ile oluşturduğu Türk Telekom online uygulaması telefona indirilir.
 • Uygulama içerisine cep telefonu numarası ve tek kullanımlık şifre ile giriş yapılır.
 • Sil süpür kategorisine geçilerek her haftanın belirlenmiş olan bir günü 5 GB kadar bedava internet hakkı sunulur.

Uygulama kullanılarak ancak elde edilebilecek 5 GB hediye internet hakkından yalnızca hat sahibi yararlanabilir. Herhangi bir şekilde hediye interneti paylaşılması mümkün değildir.

Türk Telekom Özgürce Tarifesi 10 GB Hediye İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom özgürce tarifesi 10 GB hediye internet kazanmayı sağlayacak tarifelere dijital platformlar aracılığı ile başvuruda bulunmak gerekiyor. Faturalı hatta geçiş yapıldığı andan itibaren tarife içeriğinde sunulan dakika, sms ve internet hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır. Sunulan bu faydadan yararlanabilmek için tarifeye geçiş yapıldığında ilk 1 ay içerisinde hediyenin aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Türk Telekom özgürce tarifesinin sunduğu 10 GB hediye hakkını aktif hale getirebilmek için şu işlemler uygulanmalıdır:

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile HEDİYE 10 yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir.

Türk Telekom Özgürce Prime Tarifesi 20 GB Hediye İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom özgürce prime tarifesi 20 GB hediye internet kazanabilmek için online uygulama üzerinden faturalı hatta geçiş yapılması gerekiyor. Özgürce prime tarifesine geçiş yapan kullanıcıların telefonuna tarife kapsamında sunulan dakika, sms ve ücretsiz internet tanımlanır. Tarife tanımlandıktan sonra ki bir ay içerisinde ücretsiz 20 GB için aktivasyon işlemlerinin tamamlanması gerekir. Telefon prime tarifesinin sunduğu 20 GB bedava internet hakkını kullanabilmek için şu işlemler uygulanmalıdır:

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile PRIME HEDIYE 20 yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.