Web Tekno Haber

Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik İnternet!

Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik İnternet!

Türk Telekom özel paket kazanmak ister misiniz? Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden olan Türk Telekom sayesinde bedava internet kazanmak mümkündür. Kazandığınız bedava interneti dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabileceksiniz. Bu kampanyadan yalızca Türk Telekom mobil faturalı müşterilerin faydalanması mümkündür. Mobil faturalı müşterilere özel benzersiz fiyatlı paketler bulunmaktadır. Paketmatik kullanmak oldukça avantajlıdır. Paketmatik kullanmaya başlayarak bol GB’lı ek paketlere ücret ödemeden sahip olmanı mümkün olur. Komik fiyatlardan paket satın alabilir, inanılmaz kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bunu yapmak için Online İşlemler uygulamasını giriş yapmanız yeterlidir. Hem de kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz.

Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik İnternet Kampanyasına Katılmak için Online İşlemler

turk telekom internet

Türk Telekom Online İşlemler müşterilerin daha pratik şekilde işlemlerini yapmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Online işlemler sayesinde ödeme yapabilir, bakiye sorabilir, kampanyalar hakkında bildi sahibi olabilir, paket değiştirebilir, yeni paket satın alabilir ve Türk Telekom’a dair diğer pek çok işlemi yapabilirsiniz. Online İşlemler uygulamasını indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Google Play ve Apple Store uygulama mağzalarını ziyaret ederek, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmada uygulamayı bir iki dakika içinde akıllı telefonunuza indirebiliyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra kampanyalara katılmak için telefon no ve şifreniz ile birlikte giriş yapmanız gerekiyor. Ardından sayfada yalnızca size özel teklifler, bakiyeniz, kampanyalar ve çok daha fazlası görüntülenebiliyor.

Türk Telekom Dopdolu İnternet Kampanyası’na Başvur Anında 1 GB Kazan bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik Ne Kadar Süre Açık Kalır?

Türk Telekom paketmatiğin açık kalma süresi tam bir haftadır! Paketmatik açık kalma süresi her ay fatura kesim tarihinden itibaren baz alınmaktadır. Bu şekilde başka bir yerde bulmanız imkansız olan paketler sayesinde internetin keyfini çıkarmaya başlarsınız. Hem de internetiniz süper hızlı olur. İnternet üzerinden veri indirme ve yükleme ışık hızında gerçekleşeceğinden bekleme, donma ve kesilme gibi sorunlar söz konusu olmaz. Paketmatiğin açık kalma süresine örnek vermek gerekiyorsa, her ayı 9’unu 10’una başlayan gece faturası kesilen bir müşteri ayın 10’u ile a6’sı arasında Paketmatik kampanyası kapsamında sunulan paketler satın alınabilir.

Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Paketmatik kampanyalarına katılmak isteyen kişilerin başvuruları yalnızca online işlemler üzerinden alınmaktadır. Kampanyaya katılmak için abonelerin herhangi bir ücret ödemesi gerekmiyor. Paketmatik müşterilerin fatura ödeme dönemlerine göre ilk bir ahfta boyunca açık kalır. Ancak paketin kullanım hakkı, kişilere gönderilen onay SMS’si sonrasında başlar. Bu mesaj gelmeden önce yapılan kullanımlar yalnızca sizin kendi paketleriniz kapsamında değerlendirilecektir. Haftalık paket satın alınması halinde paket satın alındıktan itibaren 7 gün boyunca kullanılabilir. Yenilenen paket satın alındığı zaman bu paketler iptal edilmedikleri sürece her fatura dönemi geldiğinde otomatik olarak yenilenmektedir. Gece paketleri abonelerin gece 12 ile saat 6’ya kadar olan kullanımlarda geçerlidir. Yine bu paketler de iptal edilmedikleri zaman yenilenmeye devam ederler. Bir de hafta sonu paketleri vardır. Bu paketler Cuma günü saat akşam 9’dan itibaren Pazar günü 23:59’a kadar geçerli olmaktadır.

Türk Telekom Paketim Bana Özel Olsun Diyenlere Paketmatik İnternet Kullanımı Nasıl olur?

Türk Telekom paketmatiğin internet kullanımı yalnızca APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Bu ücretsiz faydalar KKTC ya da yurt dışı kullanımlarını kapsamaz. Eğer kişiler bu kampanyadan faydalanmalarına rağmen hatlarını iptal ederlerse ya da hatlarının iptal olmasına neden olurlarsa, ya da faturalı hattan faturasız hatta geçerlerse kampanya iptal edilecektir. Benzer şekilde numaranın farklı bir operatöre taşınması halinde de kişilerin kampanya kullanımı sona erer. Kampanya kapsamında sunulan hakların üçüncü kişilere transfer edilmesi söz konusu olamaz. BU haklar kişilerin iletişim ihtiyacının karşılanması adına sunulmuştur. Bunun dışında bir amaçla kampanya faydaların kullanıldığının tespit edilmesi halinde Türk Telekom, kampanyayı tek taraflı olarak iptal edebilecektir. Kampanya kapsamında tanımlanan haklarınızı yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

turk telekom btk akademi

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası ülkemizden daha çok başarılı yazılımcı çıkması için düzenlenmiş olan bir kampanyadır. Bu kampanyaya katışan kişiler BTK portalında kullanmaları mümkün olan ayda 6 GB internet sahibi olabilirler. BTK Akademinin online eğitim platformunun keyfi Türk Telekom ile çıkar! Türk Telekom farkı ile bu portala bağlanmak isteyen kişilerin başvurularını SMS ile yapmaları yeterli olur. Başvuru yapmak içi telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Daha sonra BTK Akademi yazın mesajı 5555’e gönderin. Kampanyaya katılmak için ücret ödemezsiniz, katılım ücretsizdir. Dileyen müşteriler Türk Telekom Online İşlemler Merkezi aracılığı ile de kampanyaya katılım gösterebilirler. Online İşlemler merkezinden faydalanmaya başlamak için Googe Play ya da Apple Store üzerinden uygulama indirilebilir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra kampanyalar kısmına girilmeli ve daha sonra BTK akademi hediye internet linkine tıklanmalıdır.

Efsane Tarifelerle 8 GB 12 GB 20 GB Bedava İnternet Türk Telekom’da hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası Katılımımı Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası katılım iptali yapmanız için tek bir SMS göndermeniz kafidir. Bunun için İPTAL yazıp boşluk bıraktıktan sonra BTK Akademi yazın. Mesajı 5555’e ücretsiz olarak gönderin. Kampanyayı farklı kanallardan iptal etmek isteyen kişiler mobil online işlemler merkezi ya da Türk Telekom online işlemler merkezi üzerinden iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler faturalı ya da faturasız Türk Telekom aboneleridir. Kampanyadan data hatlarının faydalanması mümkün değildir. Kampanya faydalarını kullanmak isteyen kişilerin belirtilen kanallar üzerinden kampanyaya abone olması gerekir. Kampanya faydaları abonelerin hatlarına tanımlandığı zaman onay SMS’i ile bilgi verilir. Verilen bu bilgi SMS’sinde kişilerin hangi süre ile ve ne kadar kullanım hakkı olduğunu öğrenmesi mümkün olur. Kampanya kapsamında sunulan faydalar geçerlilik süresinden sonra sona erer ve otomatik olarak yenilenmez.

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası Kapsamında Kalan Kullanımlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyasında kalan kullanım öğrenmek isteyen abonelerin tek yapmaları gereken şey SMS göndermektir. Bunun için kalan yazın ve mesajı 5555’e ücretisz gönderin. Bu servis ile birlikte tarafınıza gönderilen SMS’te son 2 saat içinde yapmış olduğunuz kullanımlar hakkında bilgi almanız mümkündür. Kampanya kapsamında sunulan faydaların yüzde 80 ve yüzde 100’ünü kullanmanız halinde sistem otomatik olarak size bilgilendirme yapacaktır. Kampanya ile birlikte tanımlanmış olan faydaların üçüncü kişilere devredilmesi söz konusu değildir. Kampanya faydalarının sona ermesi ile birlikte, ücretsiz internet hakkı bitince kişilerin eğer yararlanmış oldukları başka bir internet paketi yoksa, normal tarife üzerinden ücretlnedirme yapılacaktır. Eğer kişi hali hazırda farklı bir Türk Telekom paketinden faydalanıyorsa kişiler bu paket üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.

Kampanya geçerli olduğu süre içinde kişi eğer hattını iptal ederse kişinin kampanya haklarından faydalanması mümkün olmaz. Ücretsiz faydalar hattan silinecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.